Menu
Your Cart

ŠPORTOVÉ FITNESS chytré náramky

Fitness šikovný náramok I-SPORT Health

Nový šikovný fitness náramok I-SPORT Health je nadupaný množstvom zdravotných a fitness funkcií. Umožní Vám tak prehľadné monitorovanie Vášho zdravotného stavu a taktiež všetkých Vašich telesných a športových aktivít a zároveň plní funkciu bežných hodiniek. Tiež Vás informuje o prichádzajúcom volaní a SMS vrátane zobrazenia kontaktu volajúceho a náhľadu SMS správ. Ďalej Vás upozorní na nové e-maily, správy v messengeri, WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter, apod. Fitness náramok I-SPORT Health je ideálny nielen pre športovcov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú pravidelne monitorovať svoj zdravotný stav.

Na displeji môžete sledovať tieto aktivity:

Športové aktivity: krokomer (počet krokov) vzdialenosť (počet Km) spálené kalórie stopky beh cyklistika turistika futbal basketbal Zdravotné hodnoty: BPM - meranie tepovej frekvencie MMHG - meranie tlaku Immune referencie - meranie výšky Vašej imunity Temperature reference - orientačné meranie Vašej telesnej teploty ECG - meranie EKG Sleep - monitoring kvality a dĺžky Vášho spánku SPO2 - meranie množstva kyslíka v krvi Poznámka : Nízky obsah kyslíka v krvi môže signalizovať srdcové, pľúcne alebo aj iné závažné ochorenie.

Všetky monitorované hodnoty sú uchované v pamäti náramku a automaticky sa prenáša prostredníctvom Bluetooth do Vášho android alebo IOS telefónu či tabletu pomocou voľne stiahnuteľnej aplikácie WearFit2.0.
Náramok má aj ďalšie užitočné funkcie, ako sú vyhľadanie spárovaného telefónu, vzdialené ovládanie hudobného prehrávača vo Vašom telefóne, a pod. Fitness náramok I-SPORT Health je vhodný nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Bude monitorovať ich pohybové aktivity av prípade nízkych hodnôt ich bude nútiť vypnúť počítač a ísť aspoň na chvíľku športovať.
Je vhodný pre mužov aj ženy. Nízka hmotnosť a dobre čitateľný displej zaručujú jeho pohodlné nosenie. Výdrž batérie 3-5 dní, podľa množstva spustených funkcií, jednoduché a rýchle nabíjanie cez USB konektor.

Na náramku môžete nastaviť 5 typov úvodných obrazoviek:

1.Čas + dátum + stav batérie + vaša BPM
2.Čas + dátum + stav batérie + vaša teplota (obrázok merania teploty)
3.Čas + dátum + stav batérie + vaša teplota (obrázok domu so stromom)
4.Čas + dátum + stav batérie + vonkajšia teplota + váš krokomer
5.Elegantný hodinový ciferník            I-SPORT Health            I-SPORT HealthFitness chytrý náramek I-SPORT HealthFitness chytrý náramek I-SPORT Health


Fitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORT

Stav skladu: Skladom
Fitness šikovný náramok I-SPORT Health Nový šikovný fitness náramok I-SPORT Health je nadupaný množ..
81,07€ Bez DPH:67,00€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)