Menu
Your Cart

ŠPORTOVÉ FITNESS chytré náramky

ŠPORTOVÉ FITNESS chytré náramky

Úžasné fitness chytré náramky I-SPORT pripravené k Vašim službám. Umožní Vám monitorovanie všetkých Vašich telesných a športových aktivít a zároveň plní funkciu bežných hodiniek a budíka. Tiež vás informujú o prichádzajúcom volaní a SMS vrátane kontakt volajúceho. Ďalej Vás upozorní na nové e-maily, správy v messengera, WhatsApp a Vıber, Skype, Facebook, Twiter, apod.
Fitness chytré náramky I-SPORT ideálne pre všetkých športovcov, pokročilých i tých začínajúcich. Monitorujú Vaše výkony, priebežne môžete porovnávať Vaše výsledky a sledovať vašu výkonnosť. Vďaka fitness náramku budete mať vždy perfektný prehľad o všetkých vykonaných telesných aktivitách. Náramok monitoruje aj kvalitu Vášho spánku. Výsledky sú uchované v pamäti náramku a automaticky sa prenáša prostredníctvom Bluetooth do Vášho android alebo IOS telefónu či tabletu pomocou voľne stiahnuteľné aplikácie.

Máte sedavé zamestnanie alebo sa sa chystáte zhodiť prebytočné kilá? Aktivujte si funkciu SEDENTARY Remind. Náramok bude sledovať Vaše telesnej aktivity a keď vyhodnotí, že Váš pohyb je nedostatočný, automaticky vás upozorní vibrácií + oznámením na displeji náramku a prinúti Vás tak k pohybu. Ak chcete znížiť svoju hmotnosť, nastavte si čo najkratší časový limit pre tieto upozornenia a sami budete príjemne prekvapení, ako rýchlo a ľahko sa Vaša hmotnosť zníži. Fitness náramok I-SPORT Vám pomôže a stane sa Vaším osobným trénerom a konzultantom. Denne Vám ukáže Vaše výsledky a Vy tak budete mať dokonalý prehľad o tom, či ste splnili nastavené športové ciele a alebo budete musieť v ďalšom dni ešte viac zabrať.

Fitness náramky I-SPORT sú vhodné nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Budú monitorovať ich pohybovej aktivity a v prípade nízkych hodnôt ich budú nútiť vypnúť počítač a ísť aspoň na chvíľku športovať.
Náramky majú veľmi "sexy" dizajn. Nízka hmotnosť a dobre čitateľný displej zaručujú ich pohodlné nosenie. Náramok je dodávaný v dvoch farbách a prevedeniach: univerzálne čierne a dizajnovo atraktívne zlaté. Výdrž batérie 4-7 dní, jednoduché dobíjanie cez USB konektor.

Prehľad modelov:

Fitness náramek I-SPORT grand karat black a goldFitness chytré náramky I-SPORT

Fitness náramok I-SPORT premium red

Fitness náramok I-SPORT premium black

Fitness náramok I-SPORT driver                                                        


Fitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORT

Stav skladu: Skladom
Fitness náramok I-SPORT premium redŠportový dizajn pre mužov aj ženy, ktorý vyjadrí váš osobitý štýl..
81,07€ Bez DPH:67,00€
Stav skladu: Skladom
Fitness náramok I-SPORT premium blackŠportový dizajn pre mužov aj ženy, ktorý vyjadrí váš osobitý ..
81,07€ Bez DPH:67,00€
Stav skladu: Skladom
Fitness náramok I-SPORT  I SPORT  driverelegantný dizajn pre mužov ai ženyModely DRIVER Vá..
81,07€ Bez DPH:67,00€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)