Warning: Division by zero in /www/doc/www.thermowell.sk/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 326 Fitness náramek I-SPORT grand karat black
  1. ŠPORTOVÉ FITNESS chytré náramky
  2. Fitness náramek I-SPORT grand karat black

Fitness náramek I-SPORT grand karat black

  • Kód produktu: Fitness náramek I-SPORT grand karat black
  • Dostupnosť: Vypredáno
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
  • 66,55€ s DPH, běžná cena 0,00€, ušetříte -67€

  • Bez DPH: 55,00€

Štítky: Fitness náramek I-SPORT grand karat black

Fitness náramek I-SPORT  grand karat black

Luxusný dizajn pre ženy, ktoré chcú monitorovať športové aktivity, ale zároveň si chcú zachovať elegantný štýl.

Úžasné fitness chytré náramky I-SPORT je pripravené k Vašim službám. Umožní Vám monitorovanie všetkých Vašich telesných a športových aktivít. Zmeria Vám srdcový tep a zároveň plní funkciu bežných hodiniek. Informujú Vás o prichádzajúcom volaní a SMS vrátane kontakt volajúceho. Ďalej Vás upozorní na nové e-maily, správy v messengera, WhatsApp a Vıber, Skype, Facebook, Twiter, apod.
Chystáte sa zhodiť nejaké to kilo navyše, alebo sa o to už bezúspešne pokúšate? Fitness šikovný náramok Vám pomôže a stane sa Vaším osobným trénerom a konzultantom. Denne Vám ukáže Vaše výsledky a Vy tak budete okamžite vedieť, či ste v danom dni splnili požadované kritériá a alebo budete musieť v ďalšom dni ešte viac zabrať. Ak je Vaša fyzická aktivita nízka, tak Vás náramok sám upozorní, že je potrebné trochu pretiahnuť telo.
Fitness náramky I-SPORT sú vhodné nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Budú monitorovať ich pohybovej aktivity a v prípade nízkych hodnôt ich budú nútiť vypnúť počítač a ísť aspoň na chvíľku športovať.
Náramky majú veľmi "sexy" dizajn. Nízka hmotnosť a dobre čitateľný displej zaručujú ich pohodlné nosenie. Náramok je dodávaný v dvoch farbách a prevedeniach: univerzálne čierne a dizajnovo atraktívne zlaté. Výdrž batérie 4-7 dní, dobíjanie cez USB konektor.
Vďaka náramku budete mať dokonalý prehľad nielen o čase a o Vašich telesných aktivitách, ale aj Vám už nikdy neutečie žiadny dôležitý hovor (keď práve nemáte telefón po ruke, alebo ho nepočujete, pretože ho máte ukrytý v kabelke či aktovke).

Fitness chytré náramky I-SPORT ideálne pre všetkých športovcov, pokročilých i tých začínajúcich. Monitorujú Vaše výkony, priebežne môžete porovnávať Vaše výsledky a sledovať vašu výkonnosť. Vďaka fitness náramku budete mať vždy perfektný prehľad o všetkých vykonaných telesných aktivitách. Náramok monitoruje aj kvalitu Vášho spánku. Výsledky sú uchované v pamäti náramku a môžete si ich kedykoľvek preniesť prostredníctvom Bluetooth do Vášho android alebo IOS telefónu či tabletu pomocou voľne stiahnuteľné aplikácie.

Na displeji môžete sledovať tieto aktivity: čas, dátum, krokomer, čas jazdy na bicykli alebo rotopede (funguje aj pre meranie času všetkých ďalších športových aktivít), spálené kalórie, spánkový monitoring, srdcový tep, ID volajúceho.Technické parametre
Doba nabíjania 1 hod
Dosah Bluetooth až 10 m
fitness funkcie krokomer, čas jazdy na bicykli alebo rotopede, doba cvičenia, spálené kalórie, spánkový monitoring
ID volajúceho ANO
kompaktné pre Android 4.4 a výše / IOS App 7.0 a výše
Materiál fitness náramku plastové puzdro, silikónový antialergénny pásik s imitáciou kože
Meranie krvného tlaku a EKG NE
Meranie srdcového tepu ANO
Napájení přes USB port
ovládacie menu rafické ikony a multifunkční tlačítko
rozlíšenie displeja 128 x 128
Rozšírené funkcie vzdialené ovládanie prednej aj zadnej kamery na telefóne alebo tablete, vzdialené ovládanie hudobného prehrávača v telefóne alebo tablete, vyhľadávania telefónu
Typ a veľkosť displeja LED, 0,92"
Upozornenie na prichádzajúce hovory, SMS a oznámenia z APP ÁNO, vibrácií + zobrazením ID volajúceho
Užívateľské funkcie čas, dátum, budík, fitness hodnoty, spánkový monitoring, možnosť rozšírenia o ďalšie funkcie pomocou obslužnej aplikácie v telefóne
vhodný pre elegantní design pro ženy
vodotesnosť ANO, IP 67, (max. hloubka 1m, max. 30 min.) nepoužívat však v teplé vodě a v páře
výdrž batérie 90mA, 4-7 dní podľa množstva spustených funkcií

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!