Menu
Your Cart

Fitness náramok I-SPORT premium red

Fitness náramok I-SPORT premium red
Novinka
Fitness náramok I-SPORT premium red
81,07€
Bez DPH: 67,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 2217

Fitness náramok I-SPORT premium red

Športový dizajn pre mužov aj ženy, ktorý vyjadrí váš osobitý štýl aktívneho športovca. Ideálny tiež pre osoby s častou potrebou monitorovanie krvného tlaku a so srdcovým ochorením. Pomocou aplikácie možno upraviť zobrazenie displeja pre nosenie na ľavej alebo pravej ruke.

Na displeji môžete sledovať tieto aktivity:

čas, dátum, krokomer, vzdialenosť, spálené kalórie, krvný tlak + EKG, srdcový tep, ID volajúceho + oznámenie o správach z aplikácií v telefóne.

Modely PREMIUM Vám zmeria nielen srdcový tep, ale aj krvný tlak a EKG. Vykonali sme testovacie merania a porovnali namerané hodnoty s hodnotami meranými profi lekárskymi prístrojmi. Namerané hodnoty boli takmer identické. Ak teda potrebuje veľmi presné meranie krvného tlaku a prípadne aj EKG v domácom prostredí, sú náramky PREMIUM ideálnym riešením. Namerané hodnoty sa ukladajú automaticky do telefónu či tabletu a možno ich zdieľať so svojimi blízkymi alebo s Vašim praktickým lekárom.

Rozšírené funkcie:

    Je beh Vaším obľúbeným športom? Tak isto oceníte skvelý režim GO. Po jeho aktivácii začne náramok automaticky merať čas, vzdialenosť, spálené kalórie a srdcový tep. Pri prekročení nastavenej kritickej hranice srdcového tepu Vás vibrácií upozorní a prinúti zmierniť tempo. Tento režim je vhodný aj pre kondičné chôdzu. Pomocou aplikácie Mečár môžete v telefóne aktivovať funkciu Running a sledovať tak svoje športové výkony a aktuálnu polohu v mape na displeji telefónu.
    Pri športovom výkone Vás upozorní na prekročenie nastavenej maximálnej tepovej frekvencie.
Kompaktný pre: Android 4.4 a vyššie / IOS App 8.0 a vyššie, dosah BLUETOOTH až 10m.

Technické parametre
displej LED, 0,96"
Farba čierny s červenými linkami
ovládacie menu grafické ikony a multifunkčné tlačidlo
vodotesnosť ANO, IP 67, (max. hloubka 1m, max. 30 min.) nepoužívat však v teplé vodě a v páře

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!