1. Značka
 2. Iq-therm
 3. Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K7 DOPRAVA ZDARMA

Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K7 DOPRAVA ZDARMA

 • Výrobca: Iq-therm
 • Kód produktu: Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K7
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii Doprava zdarma
 • 379,94€ s DPH, běžná cena 408,98€, ušetříte 29€

 • Bez DPH: 314,00€

Štítky: Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K7

Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K7

DOPRAVA ZDARMA !!!  Pri väčšom odbere poskytujeme zľavu !!!

je unikátnou novinkou v oblasti elektrického vykurovania. Ide o revolučnú duálnu technológii kombinujúci klasické konvenčné vykurovanie s infračerveným sálaním tepla. Radiátory integrujú to najlepšie z oboch systémov. Výsledkom je unikátný, maximálne úsporný vykurovací systém s veľmi rýchlym teplotným nárastom, vytvárajúce úplne dokonalú teplotnú pohodu. Bleskový nárast teploty, ale i  po vypnutí radiátora, hreje radiator dalšie  40 - 50 minút. Radiátory majú veľmi ladné telo so zaoblenými krivkami, ktoré, v kombinácii lesklej bielej farby s kovovým matom, podčiarkujú ich jedinečný a exkluzívny dizajn.

Radiátor IQ-K obsahuje dva vykurovacie systémy, ktoré pracujú v úplnom súlade a vzájomne sa dopĺňajú. Karbónový vykurovací termočlánok a karbónový infra sálavý panel. Infrapanel vytvára príjemné sálavé teplo, ktoré sála do priestoru a karbónový termočlánok zabezpečuje prirodzený ohrev vzduchu, ktorý samovoľne cirkuluje v danom priestore a rovnomerne sa v ňom rozprestiera. Dosiahneme tak rovnomernej distribúcie tepla nielen po celej miestnosti, ale aj medzi podlahou a stropom (bez vírenie prachových častíc). Vďaka infračervenému sálanie dochádza k akumulácii tepla do stien, nábytku a všetkých ďalších pevných predmetov v miestnosti, ktoré potom teplo odovzdávajú ďalej do okolia. Pri vypnutí radiátora tak nedochádza k žiadnemu prudkému poklesu teploty, ako je to napr. Pri konvektoroch (priamotopov).

Termostat má veľmi vysokú citlivosť s presnosťou +/- 0,1 ° C. Ak dôjde k poklesu teploty o 0,5 ° C od nastavenej hodnoty, radiátor sa automaticky zapne, dohreve na požadovanú hodnotu a potom sa opäť vypne.

na vyžiadanie prirobíme koncovú zástrčku, cena 14,00 Eur.

Možnosť použitia

Duálné thermo radiátory IQ-K možno použiť vo všetkých typoch stavebných konštrukcií. Od murovaných, cez železobetónové konštrukcie, sendvičové drevostavby až po drevené drevenice. Možno ich použiť aj do starých kamenných stavieb a do budov sa sadrokartónovými priečkami. Duálny thermo radiátory IQ-K sú vhodné nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj na prikurovanie. Majú pripojovací kábel bez zásuvkové vidlice, ktorú Vám na želanie namontujeme (príplatok 150, -Kč). Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie radiátora na stenu.

Duálny thermo radiátory IQ-K majú tiež ďalšie chytré funkcie:

   1. Senzor otvoreného okna - v prípade otvorenia okna sa radiátor automaticky prepne do úsporného režimu, aby nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám (túto funkciu môžete ľubovoľne zapínať alebo vypínať)
    2. Senzor pohybu - ak sa v miestnosti nikto dlhšiu dobu nepohybuje, radiátor sa automaticky prepne do úsporného režimu, šetrí tak Vaše náklady na vykurovanie (túto funkciu môžete ľubovoľne zapínať alebo vypínať).
    3. Kontrola spotreby el. energie - stlačením jedného tlačidla môže kedykoľvek overiť spotrebu el. energie (KW) za posledných 24 hod alebo 7 dní. Náklady za vykurovanie sú tak pod vašou stálou kontrolou.
    4.Grafický indikátor spotreby el. energie - upozorňuje Vás, akú ekonomiku spotreby el. energie máte u Vášho radiátore nastavenú a smeruje Vás k optimálnemu a úspornému užívanie radiátora

Dôležité upozornenie

Ak budete pri radiátore používať iba funkciu manuálneho nastavenia teploty (+/-) bez ďalšieho programovaného nastavenia, stačí iba aktivovať funkciu REM a nastavenej teploty pre comfortné a Eco režim zostanú uložené v pamäti aj pri dlhodobom odpojení od el. siete

Dôležité upozornenie: Ak máte na elektrickom okruhu, na ktorý budete radiátor pripájať, dvojtarifnú spínanie HDO signálom a chcete používať programové funkcie termostatu, je nutné dvojtarifnú riadenie HDO signálom vyblokovať, inak bude dochádzať k strate nastavených funkcií (ku strate dôjde po 30 min. Od odpojenie el.prúdu). Prípadne môžete použiť funkciu vzdialeného ovládania cez externý (nezávislý) termostat.

Duální thermo radiátory IQ-KDuální thermo radiátory IQ-KDuální thermo radiátory IQ-KDuální thermo radiátory IQ-K


Viac informacií

Inteligentné funkcie

Využitie radiátorov :

 • rodinné domy a byty,chalupy
 • chaty a rekreačné domy
 • hotely a penziony
 • administratívne budovy
 • nemocnice a lekárské ordinácie
 • predajne a drobné prevádzkárne

Orientačná kalkulačka príkonov duálných thermo radiátorů IQ-K

* Uvedené príkony sú orientačné a slúžia len pre zjednodušený výpočet energetickej spotreby akumulačných radiátorov pre jednotlivé priestory. Platí, že čím lepší objekt izolačné a akumulačné vlastnosti, tým nižší príkon na vykurovanie potrebujeme a naopak.

Obytné miestnosti, kancelárie, apod. 40 W / m3
Predsiene, technické miestnosti, a pod. 25 W / m3
Chodby, WC 30 W / m3
Kúpeľne 45 W / m3
Technické parametre
Hmotnosť 6,7 kg
krytie IP 24
rozmer D x V x H 68 x 51 x 12 cm
Výkon 750W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

-7%
SLEVA
Elektrický duálný thermo radiátor IQ-K10 DOPRAVA ZDARMA

Elektrický duálný thermo radiátor IQ-K10 DOPRAVA ZDARMA

 Skladom

424,71€ 453,75€ Bez DPH: 351,00€

Detail produktu
-7%
SLEVA
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K15 DOPRAVA ZDARMA

Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K15 DOPRAVA ZDARMA

 Skladom

470,69€ 505,78€ Bez DPH: 389,00€

Detail produktu
-7%
SLEVA
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K20 DOPRAVA ZDARMA

Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K20 DOPRAVA ZDARMA

 Skladom

510,62€ 554,18€ Bez DPH: 422,00€

Detail produktu