1. FITNESS chytré náramky I-SPORT

FITNESS chytré náramky I-SPORT

FITNESS chytré náramky I-SPORT

Fitness chytré náramky I-SPORT

Úžasné fitness chytré náramky I-SPORT pripravené k Vašim službám. Umožní Vám monitorovanie všetkých Vašich telesných a športových aktivít a zároveň plní funkciu bežných hodiniek a budíka. Tiež vás informujú o prichádzajúcom volaní a SMS vrátane kontakt volajúceho. Ďalej Vás upozorní na nové e-maily, správy v messengera, WhatsApp a Vıber, Skype, Facebook, Twiter, apod.
Fitness chytré náramky I-SPORT ideálne pre všetkých športovcov, pokročilých i tých začínajúcich. Monitorujú Vaše výkony, priebežne môžete porovnávať Vaše výsledky a sledovať vašu výkonnosť. Vďaka fitness náramku budete mať vždy perfektný prehľad o všetkých vykonaných telesných aktivitách. Náramok monitoruje aj kvalitu Vášho spánku. Výsledky sú uchované v pamäti náramku a automaticky sa prenáša prostredníctvom Bluetooth do Vášho android alebo IOS telefónu či tabletu pomocou voľne stiahnuteľné aplikácie.

Máte sedavé zamestnanie alebo sa sa chystáte zhodiť prebytočné kilá? Aktivujte si funkciu SEDENTARY Remind. Náramok bude sledovať Vaše telesnej aktivity a keď vyhodnotí, že Váš pohyb je nedostatočný, automaticky vás upozorní vibrácií + oznámením na displeji náramku a prinúti Vás tak k pohybu. Ak chcete znížiť svoju hmotnosť, nastavte si čo najkratší časový limit pre tieto upozornenia a sami budete príjemne prekvapení, ako rýchlo a ľahko sa Vaša hmotnosť zníži. Fitness náramok I-SPORT Vám pomôže a stane sa Vaším osobným trénerom a konzultantom. Denne Vám ukáže Vaše výsledky a Vy tak budete mať dokonalý prehľad o tom, či ste splnili nastavené športové ciele a alebo budete musieť v ďalšom dni ešte viac zabrať.

Fitness náramky I-SPORT sú vhodné nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Budú monitorovať ich pohybovej aktivity a v prípade nízkych hodnôt ich budú nútiť vypnúť počítač a ísť aspoň na chvíľku športovať.
Náramky majú veľmi "sexy" dizajn. Nízka hmotnosť a dobre čitateľný displej zaručujú ich pohodlné nosenie. Náramok je dodávaný v dvoch farbách a prevedeniach: univerzálne čierne a dizajnovo atraktívne zlaté. Výdrž batérie 4-7 dní, jednoduché dobíjanie cez USB konektor.

Fitness náramok I-SPORT grand karat

Luxusný dizajn pre ženy, ktoré chcú monitorovať športové aktivity, ale zároveň si chcú zachovať elegantný štýl.

Na displeji môžete sledovať tieto aktivity: čas, dátum, krokomer, čas jazdy na bicykli alebo rotopede (funguje aj pre meranie času všetkých ďalších športových aktivít), spálené kalórie, spánkový monitoring, srdcový tep, ID volajúceho + oznámenie o správach z aplikácií v telefóne .

Pomocou Bluetooth je možné ovládať predné aj zadné kameru na Vašom telefónu či tabletu. Môžete tak vytvoriť snímky alebo videá, ktoré by ste pri držaní telefónu nedokázali zaobstarať (napríklad môžete fotiť alebo natáčať sami seba, alebo skryto robiť snímky a videá). Dosah až 10m.

Pomocou Bluetooth môžete tiež ovládať hudobný prehrávač na Vašom telefónu či tabletu.

Nemôžete nájsť svoj telefón? Pomocou náramku a Bluetooth ho môžete prezvoniť a zistiť, kde sa práve nachádza. Na náramku je tiež možné nastaviť ALARM, ktorý Vás upozorní na vzdialení od Vášho telefónu. Túto funkciu využijete nielen, ak svoj telefón často niekde zabúdate, ale slúži predovšetkým ako ochrana proti jeho odcudzeniu.

Fitness náramok I-SPORT premium

Športový dizajn pre mužov aj ženy, ktorý vyjadrí váš osobitý štýl aktívneho športovca. Pomocou aplikácie možno upraviť zobrazenie displeja pre nosenie na ľavej alebo pravej ruke.

Na displeji môžete sledovať tieto aktivity: čas, dátum, krokomer, vzdialenosť, spálené kalórie, krvný tlak + EKG, srdcový tep, ID volajúceho + oznámenie o správach z aplikácií v telefóne.

Modely PREMIUM Vám zmeria nielen srdcový tep, ale aj krvný tlak a EKG. Vykonali sme testovacie merania a porovnali namerané hodnoty s hodnotami meranými profi lekárskymi prístrojmi. Namerané hodnoty boli takmer identické. Ak teda potrebuje veľmi presné meranie krvného tlaku a prípadne aj EKG v domácom prostredí, sú náramky PREMIUM ideálnym riešením. Namerané hodnoty sa ukladajú autoamtické do telefónu či tabletu a možno ich zdieľať so svojimi blízkymi alebo s Vašim praktickým lekárom.

Je beh Vaším obľúbeným športom? Tak isto oceníte skvelý režim GO. Po jeho aktivácii začne náramok automaticky merať čas, vzdialenosť, spálené kalórie a srdcový tep. Pri prekročení nastavenej kritickej hranice srdcového tepu Vás vibrácií upozorní a prinúti zmierniť tempo. Tento režim je vhodný aj pre kondičné chôdzu. Pomocou aplikácie Mečár môžete v telefóne aktivovať funkciu Running a sledovať tak svoje športové výkony a aktuálnu polohu v mape na displeji telefónu.


Fitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORT


-7%
SLEVA
Fitness náramek I-SPORT  grand karat black

Fitness náramek I-SPORT grand karat black

 SKLADOM

Fitness náramek I-SPORT  grand karat blackÚžasné fitness chytré náramky I-SPORT je pripravené k..

66,55€ 71,39€ Bez DPH: 55,00€

Detail produktu
-7%
SLEVA
Fitness náramok I-SPORT  grand karat gold

Fitness náramok I-SPORT grand karat gold

 SKLADOM

Fitness náramok I-SPORT  grand karat goldLuxusný dizajn pre ženy, ktoré chcú monitorovať športo..

66,55€ 71,39€ Bez DPH: 55,00€

Detail produktu
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)