1. Fitness náramok I-SPORT I SPORT driver

Fitness náramok I-SPORT I SPORT driver

  • Kód produktu: Fitness náramok I-SPORT I SPORT driver
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
  • 81,07€

  • Bez DPH: 67,00€

Štítky: Fitness náramok I-SPORT I SPORT driver

Fitness náramok I-SPORT  I SPORT  driver
elegantný dizajn pre mužov ai ženy
Modely DRIVER Vám zmeria nielen srdcový tep, ale aj obsah kyslíka v krvi, respiračné rýchlosť, HRV a mieru únavy. Tieto parametre sú dôležité nielen pre športovcov, ale aj pre všetkých, ktorí majú fyzicky či psychicky náročné povolanie, alebo trpia srdcovým či respiračným ochorením. Index HRV monitoruje činnosť a zdravie Vášho srdca a včas Vás môže upozorniť na možné rizikové faktory, ako sú napríklad srdcové ochorenia, astma, dysfunkcia autonómneho nervového systému, chronická únava, depresia, úzkosť, a pod.
Rozšírené funkcie:
    Je beh Vaším obľúbeným športom? Tak isto oceníte skvelý režim GO. Po jeho aktivácii začne náramok automaticky merať čas, vzdialenosť, spálené kalórie a srdcový tep. Pri prekročení nastavenej kritickej hranice srdcového tepu Vás vibrácií upozorní a prinúti zmierniť tempo. Tento režim je vhodný aj pre kondičné chôdzu. Pomocou aplikácie H BAND môžete v telefóne aktivovať funkciu Running a sledovať tak svoje športové výkony a aktuálnu polohu v mape na displeji telefónu.
    Pri športovom výkone Vás upozorní na prekročenie nastavenej maximálnej tepovej frekvencie.

Kompaktný pre:  Android 4.4 a vyššie / IOS App 8.0 a vyššie, dosah BLUETOOTH až 10m.
Materiál fitness náramku: plastové puzdro, silikónový antialergénny pásik

Úžasné fitness chytré náramky I-SPORT su pripravené k Vašim službám. Umožní Vám monitorovanie všetkých Vašich telesných a športových aktivít. Zmeria Vám srdcový tep a zároveň plní funkciu bežných hodiniek. Informujú Vás o prichádzajúcom volaní a SMS vrátane kontakt volajúceho. Ďalej Vás upozorní na nové e-maily, správy v messengera, WhatsApp a Vıber, Skype, Facebook, Twiter, apod.
nepoužívať však v slanej alebo teplej vode a v pare !!!

VÝber farby :
1. čierny s modrým orámovaním displeja

2. černý se zlatým orámováním displeje

3. čierny s bronzovým orámovaním displeja

4. čierny so strieborným orámovaním displeja

Video

Technické parametre
Display LED, 0,92"
Farba 1. čierny s modrým orámovaním displeja 2. černý se zlatým orámováním displeje 3. čierny s bronzovým orámovaním displeja 4. čierny so strieborným orámovaním displeja
Využitie elegantný dizajn pre mužov aj ženy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!