Menu
Your Cart

Hlasový multi jazyčný prekladač s umelou inteligenciou IQ-TRANSLATOR

Prekladač obsahuje češtinu i slovenčinu a k tomu ďalších 39 svetových jazykov.

Medzi týmito obsiahnutými jazykmi Vám prekladač sprostredkuje okamžitý preklad. Hlasový prekladač IQ-Stylish C / T6 pracuje v online režime. Pripojenie je možné cez WIFI, 4G SIM kartu, alebo mobilné hotspot vo vašom mobilnom telefóne. Prístroj je vybavený umelou inteligenciou, takže výsledné preklady veľmi presné a zrozumiteľné pre obe komunikujúce strany.

Hlasový prekladač IQ-Stylish C / T6 je malý a ľahký prístroj, ktorý v reálnom čase preloží Váš hlas do 41 svetových jazykov a zároveň Vám tiež obratom preloží cudzojazyčnú odpoveď do Vášho materinského jazyka. Hlasový prekladač IQ-Stylish C / T6 borí jazykové bariéry a Vy sa nemusíte báť komunikovať na Vašich zahraničných cestách alebo na dovolenke, a to aj v prípade, že nemáte vôbec žiadne jazykové znalosti. Vďaka tomuto prekladači sa bez problémov dohovoríte po celom svete.

Dokonalý hlasový prekladač IQ-Stylish C / T6 so skvelou zavádzacie cenou je pripravený k Vašim službám.
Ovládanie prekladača je veľmi jednoduché, a preto si ho veľmi rýchlo osvoja aj deti a seniori. Na dotykovom displeji si vyberiete dva jazyky, medzi ktorými chcete prekladať. Potom na čelnej strane prístroja stlačíte zelené tlačidlo a vyslovíte text, ktorý chcete preložiť. Zelené tlačidlo pustíte a prekladač vysloví Váš text v požadovanom cudzom jazyku. Pre preklad cudzojazyčné odpovede stlačte červené tlačidlo. Pre úpravu hlasitosti prístroja použijete kolískové tlačidlo na boku prístroja. To je všetko. Tak ľahké a jednoduché je ovládanie toho prekladača.

Prekladaný text sa zároveň zobrazuje na displeji prístroja. Na displeji tak môžete overiť, či prekladač správne pochopil Vaše slová a preložený obsah je správny.

Chcete sa všade rýchlo a bez problémov dorozumieť? Neviete svetové jazyky a napriek tomu by ste radi cestovali a komunikovali v cudzine? Radi cestujete do zahraničia, ale Vaše jazykové znalosti nie sú dokonalé? Chceli by ste komunikovať so zahraničnými obchodnými partnermi, ale bráni Vám jazyková bariéra? Hlasový prekladač IQ-Stylish C / T6 je skvelým riešením pre všetky tieto prípady.

Učíte sa cudzí jazyk a radi by ste výučbu zrýchlili? Hlasový prekladač IQ-Stylish C / T6 bude Vaším dokonalým sprievodcom a učiteľom. Pomocou cudzojazyčných odpovedí zdokonalíte Vašej výslovnosť a na spätnom preklade ihneď overíte správnu gramatiku a intonáciu vysloveného textu. Na displeji prístroja sa zároveň zobrazuje vyslovený text, Vy tak nielen počujete hlasový preklad, ale aj na displeji vidíte preklad v textovej podobe a tiež to, ako sa správne gramaticky píše. Dokonalejšie interaktívnu pomôcku pre výučbu cudzích jazykov už naozaj nenájdete.

Hlasový prekladač IQ-Stylish C / T6 je malý vreckový prístroj s kompaktnými rozmermi, nízkou hmotnosťou a dlhou výdržou nabíjacie batérie. Môžete ho tak mať vždy pri ruke.
Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6

Stav skladu: Skladom
Najdôležitejšie obsiahnuté jazyky pre obojsmerný preklad:Hlasový prekladač IQ-TRANSLATOR s umelou in..
234,74€ 231,11€ Bez DPH:191,00€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)