Menu
Your Cart

Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi

Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Novinka
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
Infrapanel Dual-Therm IQ-I 7 wifi
529,98€
Bez DPH: 438,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 301

Infrapanely Dual-Therm IQ-I 7 wifi

Infrapanely IQ-I wifi s novou patentovanou technológiou Dual-Therm, ktorá predstavuje najmodernejšie a úplne unikátne duálny infratopnou technológiu doplnenú o prirodzenú konvenčné vykurovaciu zložku s karbónovým termočlánkom. Sálavé teplo sa tak šíri veľmi rýchlo a rovnomerne po celom priestore a Vy si vychutnáte úplne dokonalú teplotnú pohodu pripomínajúce relaxáciu na slnečnej pláži. Presne taký teplotný komfort vytvára nová technológia Dual-Therm.

Infrapanely Dual-Therm IQ-I wifi predstavujú úplne unikátne, maximálne úspornú vykurovací systém s veľmi rýchlym teplotným rastom. Veľké predné sálavé plocha šíri teplo do celého priestoru a konvenčné vykurovacie teleso zaisťuje prirodzenú cirkuláciu ohriateho vzduchu v miestnosti. Rozdiel teploty medzi podlahou a stropom je tak úplne minimálne. Infrapanely sa vešajú na stenu, ideálne vo výške obrazov. Možno ich inštalovať vo všetkých typoch stavieb aj v tých s SDK konštrukciami (kde štandardná infrapanelmi nedá inštalovať).

Infrapanely majú na pravom boku programovateľný LCD termostat s množstvom chytrých funkcií a s WIFI pripojením. Infrapanely je tak možné ovládať aj vzdialene cez mobilný telefón alebo tablet, nech už ste kdekoľvek. Luxusný dizajn tenkého tela infrapanelov sa saténovo matným povrchom dopĺňa možnosť zapnutia dekoratívneho LED podsvietenie, ktoré potešia Vaše oči i dušu a navodí pohodovú atmosféru.

Infrapanely Dual-Therm sa vyrábajú v dvoch farebných variantoch - biela RAL 9003 (skladom) a alebo v antracitovo šedej RAL 7024. Infrapanely majú pripojovacie šnúru so zásuvkovou vidlicou (1m) a krytie IP24.

Najmodernejšie a najlepšie funkčne vybavené infrapanely na trhu. Vhodná náhrada za neekonomické priamotopy.

Popis funkcií LCD termostatu s WI-FI technológií pre Android aj IOSInfrapanely Dual-Therm IQ-I wifi

Infrapanely majú na pravom boku integrovaný podsvietený termostat s LCD displejom. Termostat má užívateľsky veľmi priateľské a jednoduché ovládanie. Termostat môžete používať v manuálnom režime a pomocou tlačidiel +/- nastavovať požadovanú vykurovaciu teplotu v rozpätí 10 - 30 ° C, alebo môžete nastaviť týždenný program.

Okrem teploty môžete na termostate tiež vyberať z 3 vykurovacích režimov:

Comfort         infrapanel topí v štandardnom režime podľa nastavenej teplotné hodnoty na termostate pre komfortné teplotnú pohodu
Eco                 infrapanel topí v úspornom režime s teplotou zníženú o 3 ° C, než ak je nastavená hodnota na termostate
Anti-freeze    infrapanel topí v Protizámrzný režime, udržiavaná teplota 7 ° C (+/- 3 ° C)


Orientačná kalkulačka príkonov infrapanelov Dual-Therm IQ-I wifi: Infrapanely Dual-Therm IQ-I wifi

Obytné miestnosti, kancelárie, apod.        -  35 W / m3
Predsiene, technickej miestnosti, a pod.   -  20 W / m3
Chodby, WC                                                    -  25 W / m3
kúpeľne                                                            - 40 W / m3


Dôležité upozornenie:
Infrapanely IQ-I wifi sú určené pre používanie v rámci celej EÚ. Rovnako ako u nás, tak aj v ostatných krajinách EÚ majú dvojtarifnú sadzby, ale na rozdiel od nás, nie sú vypínané a výrobca počíta s tým, že infrapanely budú trvalo pripojené k zdroju el. energie. Ak teda máte na elektrickom okruhu, na ktorý budete infrapanel pripájať, dvojtarifnú spínanie HDO signálom a chcete používať programové a aj ďalšie chytré doplnkové funkcie termostatu, je nutné dvojtarifnú spínania HDO signálom odpojiť, inak bude dochádzať k strate nastavených funkcií (k strate dôjde po 30 min . od odpojenie el.prúdu) a infrapanel sa prepne do pohotovostného režimu. Odpojenie HDO spínanie Vám urobí akákoľvek elektromontážne firma (cca 15 minút práce v rozvádzači).

Technické parametre
Farba biela RAL 9003 na sklade antracitovo šedá RAL 7024 (Na objednávku)
Farba svetla ANO - bílé 6000K
Hmotnosť 7,9 kg
krytie IP 24
LED podsvietenie ANO - bielé 6000K
rozmer Š x V x H 45 x 95 x 11 cm
Výkon 750W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!