1. Kúpeľňový thermo panel IQ-DeLux MIRROR zrkadlový

Kúpeľňový thermo panel IQ-DeLux MIRROR zrkadlový

  • Kód produktu: Kúpeľňový thermo panel IQ-DeLux MIRROR zrkadlový
  • Dostupnosť: Vypredáno
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
  • 559,02€ s DPH, běžná cena 601,37€, ušetříte 42€

  • Bez DPH: 462,00€

Štítky: Kúpeľňový thermo panel IQ-DeLux

Kúpeľňový thermo panel IQ-DeLux  MIRROR zrkadlový

Luxusné sklenené thermo panely IQ-DeLux nielen príjemne vykúri Vašu kúpeľňu, ale zároveň tiež vysuší Vaše uteráky, alebo nahrejú Váš župan či nočné pyžamko. S thermo panely IQ-DeLux sa budete cítiť ako v teplej bavlnke. Budú Vás i Vaše prádlo zahrievať, hýčkať a rozmaznávať.

popis panelu

Povrch panelu je sklenený a vyrába sa v troch prevedeniach: biela a zrkadlo. Sklenený povrch dopĺňajú dve ramená z lešteného hliníka na sušenie či ohrev uterákov. Thermo panely tak záskávají moderný a úplne exkluzívny dizajn. Ramená sú výškovo nastaviteľná a možno ich tiež úplne zbaviť. Po sňatí ramien je možné thermo panely použiť ako exkluzívny nástenné telesá pre všetky bytové či administratívne priestory.

Thermo panely IQ-DeLux obsahujú duálny vykurovaciu technológiu (rovnaká technológia je tiež u duálnych thermo radiátorov IQ-K), ktorá kombinuje klasické konvenčné vykurovanie s infračerveným sálaním tepla. V prednej časti je pod sklom sálavý infrapanel a v zadnej časti panelu je umiestnený štandardný vykurovací thermočlánek. Predné sálavý infrapanel možné zapnúť úplne samostatne pre sušenie uterákov či bielizne, alebo pre príjemné nahriatie Vašich odevov, županu či pyžamká.

Navyše sú thermo panely vybavené funkciou turbo, pre rýchly a intenzívny ohrev daného priestoru. Tú využijete predovšetkým v období mimo hlavnej vykurovacej sezóny, kedy sa ešte bežne nekúri a Vy potrebuje rýchlo vykúriť daný. Turbo ohrev tiež uvítajú chatári či chalupári, ktorí pridu na víkend do studenej chalupy a potrebujú ju rýchlo vykúriť.

Možnosti využitia thermo panelov IQ-DeLux:

1 / s inštalovanými závesnými ramenami pre sušenie uterákov alebo bielizne -  kúpeľne, práčovne, ordinácie, chodby
2 / bez závesných ramien -    bytové či administratívne priestory, luxusné a reprezentatívne priestory, obchody, reštaurácie, apod.

Dôležité upozornenie:

Ak máte na elektrickom okruhu, na ktorý budete thermo panel pripájať, dvojtarifnú spínanie HDO signálom a chcete používať programové funkcie termostatu, odporúčame dvojtarifnú riadenie HDO signálom odpojiť, inak bude dochádzať k strate nastavených funkcií (k strate dôjde po 30 min. Od odpojenie el. prúdu). Prípadne môžete použiť funkciu vzdialeného ovládania cez externý (nezávislý) termostat.

Ak budete u thermo paneli používať iba funkciu manuálneho nastavenia teploty (+/-) bez programovaného nastavenie, nie je toto opatrenie potrebné.
Technické parametre
Hmotnosť 17 kg
Integrovaný programovateľný termostat ÁNO, denný alebo týždenný režim možnosť individuálneho programovania 24 hod / deň
krytie IP 24
Prehľadný LCD displej ANO
rozmery Š x V x H 52 x 105 x 12 cm
tepelný výkon 1500W
USB konektor a výklopný stojánek ÁNO, pre nabíjanie mobilného telefónu, a pod.
Výškovo nastaviteľné nerezová ramená pre sušenie ÁNO, s možnosťou ich úplného sňatí pri inštalácii thermo panela v bytových či administratívnych priestoroch

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!