Menu
Your Cart

Karbónový infražiarič WIFI IQ STAR S black (čierny)2500

Karbónový infražiarič WIFI  IQ STAR S black (čierny)2500
Karbónový infražiarič WIFI  IQ STAR S black (čierny)2500
Novinka -9 %
Karbónový infražiarič WIFI  IQ STAR S black (čierny)2500
Karbónový infražiarič WIFI  IQ STAR S black (čierny)2500
Karbónový infražiarič WIFI IQ STAR S black (čierny)2500
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
278,30€
254,10€
Bez DPH: 210,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 87

Modelový rad WI-FI - možnosť regulácie vykurovacieho výkonu pomocou externého WIFI termostatu  -  Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp.

WIFI pripojenie s možnosťou ovládania cez mobilný telefón.

♦ nadštandardná záruka 3 roky, Infražiariče odporúčame chrániť  vhodnou prepäťovou ochranou !!!

Všetky modely karbónových infražiaričov IQ-STAR sú vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Aktuálne sú to najlepšie a najvýkonnejšie infražiariče na trhu. Tieto infražiariče vynikajú luxusným dizajnom, odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou s nanofikovaným karbónovým vláknom (životnosť až 10 tis. prevádzkových hodín).

Infražiariče IQ-STAR WIFI je určená pre vnútorné využitie. Používajú sa nielen v kúpeľniach, ale aj na vykurovanie či prikurovanie v obytných miestnostiach, v kanceláriách, showroomoch, dielňach, prevádzkach, výrobných a skladových halách a pod. Veľmi často ich tiež využívajú chalupári a chatári, ktorí si môžu zapnúť kúrenie s predstihom ešte pred príchodom pomocou mobilného telefónu a doraziť tak do už príjemne vyhriatej chaty či chalupy. Rovnako môžu kedykoľvek v mobilnom telefóne skontrolovať aktuálnu teplotu na chate, v chalupe, a pod. Sú vhodné aj ako hlavný vykurovací systém pre priemyselné a komerčné objekty. Predstavujú ideálne riešenie pre veľké aj malé haly alebo dielne, pre predajne, kancelárske priestory, športové haly a pod.

Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp umožňuje vzdialené zapnutie/vypnutie prístroja, nastavenie vykurovacej teploty, prípadne týždenného automatického režimu, alebo automatické časové vypnutie prístroja (1-12 hod). V mobilnom telefóne môžete taktiež kedykoľvek skontrolovať aktuálnu teplotu v miestnosti, kde je prístroj umiestnený a podľa toho prípadne zapnúť/vypnúť vykurovací systém alebo zmeniť jeho nastavenie. Karbónové infražiariče IQ-STAR WIFI majú krytie IP55, luxusné čierne antikorózne telo so striebornými doplnkami. Modely Vertical majú ešte masívny dizajnový nerezový teleskopický stojan. Ideálne zaoblená odrazová parabola umožňuje rovnomerné šírenie tepla vo všetkých smeroch. To vyvoláva dojem oveľa väčšieho vykurovacieho výkonu, ako je skutočný príkon infražiariča. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie navodzujú maximálny pocit tepla. Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8 ma je zakončená zásuvkovou vidlicou. Montážne konzoly na zavesenie na stenu alebo na univerzálny nerezový teleskopický stojan sú súčasťou balenia.

Technické parametre
Diaľkový ovládač NE
Hmotnosť 2,9 kg
krytie IP 55
Maximálna vykurovaná plocha index 35 m2
Regulovateľný výkon pomocí WIFI termostatu a mobilní aplikace Smart Life
Rozmer 90 x 9 x 13 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!