1. Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

Krčný biostimulátorXIAOMI je ideálny nástroj pre Vašu zdravú krčnú chrbticu, pre Váš uvoľnený krk a pre stimuláciu toku Vašich bioenergií.

Máte problémy s krčnou chrbticou? Máte zablokovaný krk? Máte sedavé zamestnanie či pracujete pri počítači a trápia Vás stuhnutý krk či bolesti šije? Trpíte bolesťami hlavy v dôsledku blokácie krčnej chrbtice? Predstavujeme Vám krčnej masážne biostimulátory Xiao, ktorý sa dokonale postará o vašu krčnú chrbticu. Uvoľní svalové napätie a stuhnutosť krku, príjemne prehreje a premasíruje, uvoľní a správne stimuluje tok boienergie z hlavného krčného energetického bodu do celého tela.
Krčný masážný biostimulátor XIAOMI  je vyrobený z príjemných prírodných materiálov. Povrch je tvorený jemným mikroplyšom, ktorý možno z prístroja sňať a vyprať v práčke. Vnútorné polstrovanie tvorí mäkká a priedušná elastická pena s pamäťovým efektom.

V krčnej chrbtici sa nachádza hlavná energetický bod, z ktorého prúdi bioenergie do celého tela. Pokiaľ je tento hlavný energetický bod zablokovaný, prejaví sa to v podobe celkovej únavy, oslabenie organizmu a zníženie jeho imunity. Uvoľnenie hlavného energetického bodu v oblasti krku tiež pozitívne ovplyvňuje poruchy nedokrvenie (syndróm studených rúk a nôh). Krčná biostimulátory Xiao výrazne pomáha pri rehabilitácii krčnej chrbtice a chrbta. Prináša úľavu pri chronickej bolesti ramien, krčnej chrbtice a hlavy.

Obsluha je veľmi jednoduchá. Krčná masážne biostimulátory Xiao priviniete pomocou sťahovacieho pásika k Vášmu krku. Silou prítlaku sťahovacieho pásika regulujete intenzitu masáže. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF na boku prístroja a spustí sa masážne procedúra. Dostaví sa veľmi príjemné pocity pripomínajúce poklepávanie, moduláciu a jemné prehmatávanie (miesenie) v zadnej časti šije. Relaxačný účinok masáže je možné ešte podporiť horúcu kúpeľov alebo vystavením tela hrejivému infračervenému žiareniu, a to krátko pred masážou.

Stlačením tlačidla ON / OFF spustíte 10 minútový masážny cyklus, ktorý obsahuje tieto 3 masážne procedúry:

1.   jemný poklep: podporuje uvoľňovanie svalov, stimuluje akupunktúrne body a podporuje prúdenie bioenergie z hlavného energetického bodu do celého tela
2.   modulácia: rekonvalescenčných a relaxačná časť masáže, ktorá zmierňuje svalové napätie v oblasti krčnej chrbtice a regeneruje celkovú únavu organizmu
3.   prehmat - miesenie: terapeutická časť masáže s veľmi intenzívne a hĺbkovú stimuláciou pre zmiernenie bolesti svalov, uvoľnenie stuhnutých svalov a zníženie svalového napätia.


Použitie krčného biostimulátory Xiao je vhodné predovšetkým v týchto prípadoch:

 1.  pri bolesti chrbta, predovšetkým v oblasti krku a ramien
 2.  pre regeneráciu a uvoľnenie napätia v oblasti krku a ramien
 3.  pri bolestiach hlavy zapríčinené blokáciou krčnej chrbtice
 4.  pre relaxáciu a uvoľnenie často namáhané krčnej chrbtice
 5.  pre uvoľnenie prúdenie bioenergie z hlavného energetického bodu v krčnej chrbticiKrční masážní BIOstimulátor XIAOMI      Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI      Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI


 


Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

 SKLADOM

Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI sa vyznačuje širokou paletou l..

107,69€ Bez DPH: 89,00€

Detail produktu
Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)