Menu
Your Cart

Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

Krčný biostimulátorXIAOMI je ideálny nástroj pre Vašu zdravú krčnú chrbticu, pre Váš uvoľnený krk a pre stimuláciu toku Vašich bioenergií.

Máte problémy s krčnou chrbticou? Máte zablokovaný krk? Máte sedavé zamestnanie či pracujete pri počítači a trápia Vás stuhnutý krk či bolesti šije? Trpíte bolesťami hlavy v dôsledku blokácie krčnej chrbtice? Predstavujeme Vám krčnej masážne biostimulátory Xiao, ktorý sa dokonale postará o vašu krčnú chrbticu. Uvoľní svalové napätie a stuhnutosť krku, príjemne prehreje a premasíruje, uvoľní a správne stimuluje tok boienergie z hlavného krčného energetického bodu do celého tela.
Krčný masážný biostimulátor XIAOMI  je vyrobený z príjemných prírodných materiálov. Povrch je tvorený jemným mikroplyšom, ktorý možno z prístroja sňať a vyprať v práčke. Vnútorné polstrovanie tvorí mäkká a priedušná elastická pena s pamäťovým efektom.

V krčnej chrbtici sa nachádza hlavná energetický bod, z ktorého prúdi bioenergie do celého tela. Pokiaľ je tento hlavný energetický bod zablokovaný, prejaví sa to v podobe celkovej únavy, oslabenie organizmu a zníženie jeho imunity. Uvoľnenie hlavného energetického bodu v oblasti krku tiež pozitívne ovplyvňuje poruchy nedokrvenie (syndróm studených rúk a nôh). Krčná biostimulátory Xiao výrazne pomáha pri rehabilitácii krčnej chrbtice a chrbta. Prináša úľavu pri chronickej bolesti ramien, krčnej chrbtice a hlavy.

Obsluha je veľmi jednoduchá. Krčná masážne biostimulátory Xiao priviniete pomocou sťahovacieho pásika k Vášmu krku. Silou prítlaku sťahovacieho pásika regulujete intenzitu masáže. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF na boku prístroja a spustí sa masážne procedúra. Dostaví sa veľmi príjemné pocity pripomínajúce poklepávanie, moduláciu a jemné prehmatávanie (miesenie) v zadnej časti šije. Relaxačný účinok masáže je možné ešte podporiť horúcu kúpeľov alebo vystavením tela hrejivému infračervenému žiareniu, a to krátko pred masážou.

Stlačením tlačidla ON / OFF spustíte 10 minútový masážny cyklus, ktorý obsahuje tieto 3 masážne procedúry:

1.   jemný poklep: podporuje uvoľňovanie svalov, stimuluje akupunktúrne body a podporuje prúdenie bioenergie z hlavného energetického bodu do celého tela
2.   modulácia: rekonvalescenčných a relaxačná časť masáže, ktorá zmierňuje svalové napätie v oblasti krčnej chrbtice a regeneruje celkovú únavu organizmu
3.   prehmat - miesenie: terapeutická časť masáže s veľmi intenzívne a hĺbkovú stimuláciou pre zmiernenie bolesti svalov, uvoľnenie stuhnutých svalov a zníženie svalového napätia.


Použitie krčného biostimulátory Xiao je vhodné predovšetkým v týchto prípadoch:

 1.  pri bolesti chrbta, predovšetkým v oblasti krku a ramien
 2.  pre regeneráciu a uvoľnenie napätia v oblasti krku a ramien
 3.  pri bolestiach hlavy zapríčinené blokáciou krčnej chrbtice
 4.  pre relaxáciu a uvoľnenie často namáhané krčnej chrbtice
 5.  pre uvoľnenie prúdenie bioenergie z hlavného energetického bodu v krčnej chrbticiKrční masážní BIOstimulátor XIAOMI      Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI      Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI


 

Stav skladu: Skladom
Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI sa vyznačuje širokou paletou l..
107,69€ Bez DPH:89,00€
Zobrazujem od 1 do 1 zo 1 (1 strán)