1. Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI
  2. Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

  • Kód produktu: Krčný masážný BIOstimulátor
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
  • 107,69€

  • Bez DPH: 89,00€

Štítky: Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI

Krčný masážný BIOstimulátor XIAOMI sa vyznačuje širokou paletou liečebných funkcií a bylvyvinut na základe poznatkov z tradičnej čínskej medicíny o akupunktúre a stimuláciu tokov bioenergií v ľudskom organizme. Prístroj kombinuje akupunktúrne metódy v podobe tlaku na akupunktúrne body s hĺbkovou masážou a vylaďuje tak toky bioenergií v oblasti krčnej chrbtice.
V krčnej chrbtici sa nachádza hlavná energetický bod, z ktorého prúdi bioenergie do celého tela. Pokiaľ je tento hlavný energetický bod zablokovaný, prejaví sa to v podobe celkovej únavy, oslabenie organizmu a zníženie jeho imunity. Uvoľnenie hlavného energetického bodu v oblasti krku tiež pozitívne ovplyvňuje poruchy nedokrvenie (syndróm studených rúk a nôh). Krčná biostimulátory Xiao výrazne pomáha pri rehabilitácii krčnej chrbtice a chrbta. Prináša úľavu pri chronickej bolesti ramien, krčnej chrbtice a hlavy.

Obsluha je veľmi jednoduchá. Krčná masážne biostimulátory Xiao priviniete pomocou sťahovacieho pásika k Vášmu krku. Silou prítlaku sťahovacieho pásika regulujete intenzitu masáže. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF na boku prístroja a spustí sa masážne procedúra. Dostaví sa veľmi príjemné pocity pripomínajúce poklepávanie, moduláciu a jemné prehmatávanie (miesenie) v zadnej časti šije. Relaxačný účinok masáže je možné ešte podporiť horúcu kúpeľov alebo vystavením tela hrejivému infračervenému žiareniu, a to krátko pred masážou.

Krčná masážne biostimulátory Xiao je vyrobený z príjemných prírodných materiálov. Povrch je tvorený jemným mikroplyšom, ktorý možno z prístroja sňať a vyprať v práčke. Vnútorné polstrovanie tvorí mäkká a priedušná elastická pena s pamäťovým efektom.

Stlačením tlačidla ON / OFF spustíte 10 minútový masážny cyklus, ktorý obsahuje tieto 3 masážne procedúry:

1.   jemný poklep: podporuje uvoľňovanie svalov, stimuluje akupunktúrne body a podporuje prúdenie bioenergie z hlavného energetického bodu do celého tela
2.   modulácia: rekonvalescenčných a relaxačná časť masáže, ktorá zmierňuje svalové napätie v oblasti krčnej chrbtice a regeneruje celkovú únavu organizmu
3.   prehmat - miesenie: terapeutická časť masáže s veľmi intenzívne a hĺbkovú stimuláciou pre zmiernenie bolesti svalov, uvoľnenie stuhnutých svalov a zníženie svalového napätia.

Použitie krčného biostimulátory Xiao je vhodné predovšetkým v týchto prípadoch:

 1.  pri bolesti chrbta, predovšetkým v oblasti krku a ramien
 2.  pre regeneráciu a uvoľnenie napätia v oblasti krku a ramien
 3.  pri bolestiach hlavy zapríčinené blokáciou krčnej chrbtice
 4.  pre relaxáciu a uvoľnenie často namáhané krčnej chrbtice
 5.  pre uvoľnenie prúdenie bioenergie z hlavného energetického bodu v krčnej chrbtici

CERTIFIKÁTY -  CE, ROHS, FCC


Technické parametre
Certifikáty CE, ROHS, FCC
Farba kombinácia svetlé a tmavo šedej farby
Hmotnosť 390g
Masážny cyklus 10min. +/- 1min.
Materiál 95% bavlna, 5% spandex + polyuretan
Napájení 2ks AA baterie
Pracovná teplota -10°C až +45°C
prepravný vak ANO
Rozmery v rozloženom stave 248 x 229 x 120 mm
Rozmery v zloženom stave 165 x 145 x 165 mm
Výkon 1,4W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!