Menu
Your Cart

LED reklamní a textové displeje IQ-LP s WIFI pripojením farba textu RGB (farebné pásy)

LED reklamní a textové displeje IQ-LP s WIFI pripojením farba textu RGB (farebné pásy)
LED reklamní a textové displeje IQ-LP s WIFI pripojením farba textu RGB (farebné pásy)
228,69€
Bez DPH: 189,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 4297

LED reklamní a textové displeje IQ-LP s WIFI pripojením farba textu RGB (farebné pásy)
RGB
panel obsahuje niekoľko LED pásov v piatich farbách
text tak mení farbu podľa aktuálnej farby LED pásu v ktorom sa nachádza

technické špecifikácie :
    
137 x 20 x 9 cm / 5kg
nastavenie bezdrôtovo cez telefón či tablet
čitateľnosť textu 10 - 50m podľa nastavenej veľkosti písma
regulácia jasu
možnosť nastavenia automatického časového zapnutia / vypnutia
IP55 pre vonkajšie i vnútorné použitie
pracovná teplota -20 ° C - + 50 ° C
montáž na stenu alebo zavesenie zo stropu
pripojenie cez zásuvkovú vidlicu 230V / 50Hz

RGB
panel obsahuje niekoľko LED pásov v piatich farbách
text tak mení farbu podľa aktuálnej farby LED pásu v ktorom sa nachádza

LED reklamné a textové displeje IQ-LP (LED PROMOTION) predstavujú novú, modernú formu efektívneho reklamného a komunikačného nástroja na zdieľanie textového obsahu. Firmy tak môžu jednoducho prezentovať svoje reklamné oznámenia a oslovovať zákazníkov. Štátne inštitúcie, mestské či obecné úrady môžu týmto spôsobom zverejňovať dôležité informácie a oznámenia, prípadne upozorňovať na chystané kultúrne a spoločenské podujatia.

LED displeje sú vhodné pre vnútorné i vonkajšie prezentáciu. Pri vonkajšom použití upúta LED displej IQ-LP za slnečného dňa širokú pozornosť na vzdialenosť 100m a za súmraku na 250m. Čitateľnosť textového obsahu je až na vzdialenosť 50m podľa zvolenej veľkosti písma.

možnosti využitia

Máte obchod?

Pomocou LED displeje IQ-LP predstavíte Vašim stálym zákazníkom a tiež všetkým okoloidúcim Vašu aktuálnu ponuku, upozorníte ich na špeciálne akcie, zľavy, nové kolekcie tovar, apod. Upútate tak ich pozornosť a vzbudíte v nich záujem o Vaše produkty. Vaši zákazníci budú mať stále aktuálne informácie o Vašich novinkách a akciách, zvýši sa tak nielen návštevnosť Vášho obchodu, ale predovšetkým aj Vaše tržby.

Máte reštaurácii alebo krčmičku?

Pomocou LED displeje IQ-LP predstavíte Vašim hosťom aktuálnu ponuku a meny, upozorníte je na Vaše špeciality a na chystané akcie. Už pred reštauráciou upútate pozornosť zákazníkov a vzbudíte ich záujem o Vašu ponuku a Vaše služby. Vaši stáli aj noví zákazníci budú informovaní o Vašej aktální ponuke a Vašich novinkách. Zvýši sa tak nielen návštevnosť Vašej reštaurácie, ale predovšetkým aj Vaše tržby.

Máte hotel, penzión, alebo ubytovacie služby?

Pomocou LED displeje IQ-LP upozorníte zákazníkov na voľnú kapacitu, služby, vybavenie, akcie, apod. Už vonku s dostatočným predstihom upútate pozornosť zákazníkov a vzbudíte ich záujem o Vaše služby. Zvýši sa tak nielen počet Vašich hostí, ale predovšetkým aj Vaše tržby.

Máte kaderníctvo, manikúru, masážny salón alebo iný odbor v oblasti služieb?

Pomocou LED displeje IQ-LP predstavíte Vašim zákazníkom aktuálnu ponuku, upozorníte ich na špeciálne akcie, zľavy, apod. Upútate pozornosť prechádzajúcich zákazníkov a vzbudíte ich záujem o Vaše služby. Vaši zákazníci budú mať stále aktuálne informácie o Vašich novinkách a akciách, zvýši sa tak nielen návštevnosť Vášho salónu, ale predovšetkým aj Vaše tržby.

Máte výrobné, obchodné alebo remeselnú firmu?

Pomocou LED displeje IQ-LP predstavíte všetkým okoloidúcim a potencionálnym zákazníkom predmet Vašej činnosti, Vašu aktuálnu ponuku, upozorníte ich na špeciálne akcie a vzbudíte ich záujem o Vaše služby. Všetci vo Vašom okolí budú informovaní o predmete Vašej činnosti, budú mať aktuálne informácie o Vašich novinkách a akciách, zvýši sa tak nielen informovanosť o Vašej firme a Vašich produktoch, ale predovšetkým záujem o ne. To Vám prinesie výrazne vyššie tržby.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!