Menu
Your Cart

Mocca kávovary FAKIR

Mocca kávovary FAKIR

Ste milovníkom kávy? Chcete si vychutnať jedinečnú chuť, vôňu a plnosť pravej tureckej kávy? S mocca kávovary FAKIR si jednoducho a rýchlo pripravíte výbornú, silnú kávu, pripravenú podľa tradičnej tureckej receptúry.

Mocca káva je chuťou a prípravou podobná espresse. Mocca káva sa pripravuje pod tlakom max. 1-1,5 baru (espresso cca 9 barov), tým dosiahneme výrazné extrakcie kávy s ľahkou penou. Mocca káva má plnú chuť a veľmi príjemnú arómu. Mocca káva nie je tak silná ako espresso, a preto nemá onen nepríjemne kyslastý "chvostík".

Mocca kávovary sú vhodné pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať kvalitnú kávu, ale zároveň sa nechcú trápiť so zložitou obsluhou a čistením espresso automatov. Čistenie a údržba mocca kávovaru je veľmi rýchla a jednoduchá. Stačí len vypláchnuť prípravnú konvicu a máte hotovo.

Mocca kávovar je založený na princípe tradičnej prípravy kávy. Je však vybavený novou technológiou LUMINASENSE. Táto technológia automaticky nastaví optimálny čas a teplotu pre prípravu kávy podľa pripravovaného množstvo a zároveň tiež predchádza možnému vytečeniu kávové peny z vloženej konvice.

Prajeme Vám príjemné chvíle s chutnou mocca kávou.

Stav skladu: Skladom
Mocca kávovar FAKIR  SILVERMocca kávovar je založený na princípe tradičnej prípravy kávy. Je vš..
127,05€ 118,58€ Bez DPH:98,00€
Stav skladu: Skladom
Mocca kávovar FAKIR  REDSte milovníkom kávy? Chcete si vychutnať jedinečnú chuť, vôňu a plnosť ..
127,05€ 118,58€ Bez DPH:98,00€
Zobrazujem od 1 do 2 zo 2 (1 strán)