1. Mocca kávovar FAKIR SILVER

Mocca kávovar FAKIR SILVER

  -7%
  SLEVA
 • Mocca kávovar FAKIR SILVER
 • Mocca kávovar FAKIR SILVER
 • Kód produktu: Mocca kávovar FAKIR SILVER
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
 • 118,58€ s DPH, běžná cena 127,05€, ušetříte 8€

 • Bez DPH: 98,00€

Štítky: Mocca kávovar FAKIR SILVER

Mocca kávovar FAKIR  SILVER

Mocca kávovar je založený na princípe tradičnej prípravy kávy. Je však vybavený novou technológiou LUMINASENSE. Táto technológia automaticky nastaví optimálny čas a teplotu pre prípravu kávy podľa pripravovaného množstvo a zároveň tiež predchádza možnému vytečeniu kávové peny z vloženej konvice.

Mocca kávovary sú vhodné pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať kvalitnú kávu, ale zároveň sa nechcú trápiť so zložitou obsluhou a čistením espresso automatov. Čistenie a údržba mocca kávovaru je veľmi rýchla a jednoduchá. Stačí len vypláchnuť prípravnú konvicu a máte hotovo.

Výroba kávy:

1. Zapojte napájací kábel do vhodnej el.zásuvky 230V, odporúčame prístroj pripájať vždy cez vhodnú prepäťovú ochranu.Na prípadné poškodenie prístroja v dôsledku prepätia v elektrickej sieti sa záruka nevzťahuje!

2. Naplňte nádržku na vodu vlažnou vodou podľa množstva pripravovaných šálok kávy.
Potom do nádržky pridajte potrebné množstvo MOCCA kávy (ideálne hrubo mletá káva, môžete však použiť aj štandardne mletú kávu), prípadne tiež cukor. Množstvo vody, kávy a prípadne tiež cukru prispôsobte podľa počtu pripravovaných šálkam podľa Vami požadovanej sily kávy.
Do nádržky nepridávajte mlieko ani žiadne ďalšie prísady či tekutiny! Neplňte nádržku na vodu pod uvedenú minimálnu alebo maximálnu výšku hladiny, pretože prístroj tento stav rozpozná a automaticky zablokuje spustenie prístroja. Svetelný indikátor sa rozsvieti na červeno. V tomto prípade upravte hladinu vody v nádržke podľa ukazovateľov a prístroj sa znova v prevádzke.
3.  Obsah nádoby dôkladne premiešajte drevenou alebo plastovou lyžičkou. Nepoužívajte kovovú či hliníkovú lyžičku, lebo negatívne ovplyvňujú výslednú chuť a arómu kávy.
4.  Potom nádržku na vodu s premiešaným obsahom vložte do MOCCA kávovaru. Pri správnom vložení sa ozve krátke pípnutie a na cca 5 sekúnd sa rozsvieti vnútorné LED panel v kávovare. Zároveň svetelný indikátor bude svietiť na modro.

5. Stlačte tlačidlo štart v hornej časti MOCCA kávovaru.
Kávovar si automaticky, podľa množstva pripravovanej kávy,
stanový optimálnu teplotu a čas na prípravu lahodnej mocca kávy.
Orientačné čas prípravy mocca kávy:
  1 šálka 1,0 - 1,5 minúty
  2 šálky 1,5 - 2,0 minúty
  3 šálky 2,0 - 2,5 minúty
  4 šálky 3,0 - 3,5 minúty


6. Po dokončení prípravy kávy sa ozve 3x krátke "pípanie", vo vnútri kávovaru sa rozsvieti na cca 20 sekúnd rozsvieti LED panel a indikátor bude blikať modro.

7. Teraz zlejte kávu do šálky a môžete si vychutnať skvelú chuť čerstvo pripraven mocca kávy.


POPIS VÝROBKU:

1. nádržka na vodu
2. indikátor úrovne hladiny vody v nádržke
4. Odmerná lyžička
5. priestor pre vloženie nádržky s vodou
6. tlačidlo štart / svetelný indikátor prevádzky
7. napájací kábel

Ovládanie jedným tlačidlom
Varovné svetlo
Akustické upozornenie
Ochrana proti prevádzka bez vody
Ochrana proti preplneniu
Osvetlený interiér

Bezpečnostné pokyny:

Výrobok je určený výhradne na výrobu zdravé MOCCA kávy. Výrobok je určený iba pre vnútorné použitie. Nepoužívajte ho vonku, nevystavujte ho dažďu, slnku a ďalším vonkajším poveternostným vplyvom, inak môže dôjsť k nevratnému poškodeniu prístroje. Nezakrývejte prístroj, inak môže dôjsť k jeho prehriatiu a poškodeniu, alebo dokonca k vzniku požiaru.

Nedotýkajte sa vnútornej časti výrobku s el. zariadením mokrými dlaňami !!!

Pri vyťahovaní zástrčky z el.zásuvky ťahajte iba za zástrčku, nikdy neťahajte za prívodný el.kábel. Pokiaľ je prívodný kábel akýmkoľvek spôsobom poškodený, prístroj nezapínajte a kontaktujte predajcu alebo servis. Pri odosielaní prístroje na servis ho starostlivo zabaľte (najlepšie do originálneho obalu) tak, aby pri preprave nedošlo k jeho poškození.Čištění vykonávajte len vtedy, ak je prístroj odpojený od el.prúdu. Na čistenie nepoužívajte žiadne agresívne chemikálie, ani prípravky obsahujúce hrubé častice (tekuté piesky, apod.).

Neumývajte  v myčce!
Nikdy nepoužívajte chybný prístroj!
Udržujte mimo dosahu detí, inak hrozí nebezpečenstvo úrazu alebo popálenia horúcou vodou!

Dôležité upozornenie:
odporúčame prístroj pripájať vždy cez vhodnú prepäťovú ochranu. Na prípadné poškodenia prístroja v dôsledku prepätia v elektrickej sieti sa záruka nevzťahuje!

Technické údaje:

Napätie      - 220 - 240 V / 50 Hz
Výkon         - max. 735 W
Hmotnosť  - 1,55 kg

Technické parametre
Hmotnosť 1,5 kg
indikátor množstva vody ANO
kapacita max. 4 šálky o obsahu 70ml
LED osvetlenie vnútorného priestoru ANO
ochrana proti prehriatiu ANO
Rozmer D x Š x V 18 x 26 x 22 cm
Výkon 735 W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!