Menu
Your Cart

Multifunkčné zariadenie IQ-OMI pre ohrev, chladenie, zvlhčovanie a čistenie vzduchu

Multifunkčné zariadenie IQ-OMI pre ohrev, chladenie, zvlhčovanie a čistenie vzduchu

Multifunkčné zariadenie IQ-OMI, ktoré Vás v sparnom lete osvieži a ochladí, v zime zase príjemne zahreje a počas celého roka Vám bude zabezpečovať čistý a ionizovaný vzduch. Veľmi malá spotreba el. energie, zároveň však extra silný výkon, umocnený atraktívnym vzhľadom, robí z tohto výrobku absolútnu jednotku medzi ventilátory.

Kompaktné rozmery vhodné do každého interiéru, kde sa bude starať o komfortnú klímu. Praktická rukoväť v hornej časti umožňuje ľahkú manipuláciu a prenášanie. Prístroj je možné ovládať pomocou ovládacieho dotykového panela v hornej časti tela alebo pomocou diaľkového ovládača. Tri rýchlosti chladenia a dve rýchlosti pre ohrev. Časovač pre automatické vypnutie (1-8 hod.).

V spodnej časti prístroja IQ-OMI je umiestnená nádoba na vodu s objemom 1,8 l, ktorá slúži pre zvlhčovanie vzduchu. Do vody je možné pridať rôzne aromatizované esencie, ktoré následne prevonia celý priestor.

Súčasťou balenia sú dve plastové dózy s gélom pre umocnenie chladiaceho efektu. Tieto dózy sa najprv nechajú schladiť v mrazničke, potom sa jedna vloží do prístroja a tým sa spustí funkcia EXTRA chladenia. Takto možno prístroj použiť ako ideálnu náhradu za energeticky náročnú klimatizáciu. Navyše IQ-OMI nevyžaduje žiadnu náročnú a drahú údržbu, ani zložitú inštaláciu (ako u klimatizácie). Stačí vybaliť z krabice, naliať vodu do vyberateľnej nádržky a pripojiť k el. zásuvke.

Systém dvojzónového čistenia vzduchu. Odnímateľný a umývateľný prachový a peľový filter + ionizujúca mriežka. Vhodné pre alergikov a astmatikov.

Skvelá funkcia ECO. Podľa Vami zvolenej teploty prístroj automaticky nastaví najoptimálnejšie režim pre vykurovanie alebo chladenie.

Technické informácie:

Výkon chladenia                                      50 W
Funkcia EXTRA chladenia a ECO         ÁNO
Výkon kúrenia                                          1000/2000 W
Zvlhčovač                                                  ÁNO

nádobka                                                    1,8 l
Čistenie vzduchu + ionizér                     ÁNO - dvojzónová + ionizačná mriežka
Časové vypnutie                                      ÁNO, 1 - 8 hod.
Rozmery Š x H x V                                   28 x 28 x 85 cm
Hmotnosť                                                 6,5 kg


Multifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchu   Multifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchu   Multifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchu   Multifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchu

1. Ovládací dotykový panel + diaľkový ovládač.

2. Možnosť bočného natáčania o 90 °.

3. Dvozónový filtračný systém s ionizačnou mriežkou a rýchlym prístupom pre jednoduché čistenie.

4. Praktická rukoväť pre ľahkú manipuláciu a prenášanie.Multifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchuMultifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchuMultifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchuMultifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchu

Stav skladu: Vypredáno
Multifunkčné zariadenie IQ-OMI pre ohrev, chladenie, zvlhčovanie a čistenie vzduchuDOPRAVA ZDARMA !!..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)