Menu
Your Cart

Nožnicový stan rychlorozkládací PROFI 6x3m

Nožnicový stan rychlorozkládací PROFI  6x3m

Veľmi pevná konštrukcia.

Model PROFI - 6m x 3m, vrátane 5 stien, 400 g pogumovaná vodeodolná strecha + 300 opláštenie, 2mm hliníkový šesťhranný profil, 2x vchod, 2x okno, 2x plná stena, hmotnosť 70kg, veľkosť balenia 154x56x35cm.
PROFI             -  robustné 2mm šesťhranná hliníková konštrukcia (priemer 50mm) s duralovými kĺbmi, 400g pogumovaná strecha, 300g bočnice a vchod z vodeodolného materiálu, kotviace sada a vak na prenášanie. Určené pre náročných užívateľov a veľmi častú manipuláciu, veľmi odolná konštrukcia, ktorá vydrží aj drsnejšie zaobchádzanie.

Stany PROFI a PROFI-LIGHT sú určené náročnejším používateľom, ktoré požadujú zvýšené nároky na komfort rozkladanie, vysokú mechanickú odolnosť konštrukcie a extra odolný obvodový a strešný plášť. Robustný, extrémne stabilný a napriek tomu relatívne ľahká a jednoducho ovládateľná hliníková konštrukcia je úplnou špičkou vo svojej triede. Dizajn našich stanov vychádza z mnohoročných skúseností a spĺňa najnáročnejšie kritériá moderných nožnicových stanov. Kategórie PROFI a PROFI-LIGHT ideálne pre trhy, výstavy, veľtrhy, motoristický šport, catering atď.

cena zahŕňa stanovú konštrukciu, strechu, bočnice + vchod, prenosný vak, kotviace sadu)

Farby -

biela / biela,
biela / zelená,
biela / tmavo modrá,
biela / blankytněmodrá,
biela / červená,

čierna / sivá

STANY PROFI
2 x VCHOD,   2 x OKNO, 2 x PLNÁ STĚNA

 

Rozložené za pár minút:


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!