1. OFFROAD dvoukolka IQ-ESOI/L2 MODRÁ

OFFROAD dvoukolka IQ-ESOI/L2 MODRÁ

 • Kód produktu: OFFROAD dvoukolka IQ-ESOI/L2 MODRÁ
 • Dostupnosť: Na objednánie
 • Doba dodanie 1-3 dní
 • 4 785,55€

 • Bez DPH: 3 955,00€

Štítky: OFFROAD dvoukolka IQ-ESOI/L2 MODRÁ

       OFFROAD dvoukolka IQ-ESOI/L2 MODRÁ

 1. Elektrické dvojkolky IQ-ESCOOTER sa vyznačujú veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi a úplne ekologickou prevádzkou.

  POUZE NA OBJEDNÁVKU !!!

  Doba dodania 4-6 týždňov

  Záruka na elektrické dvoukolky je 2 roky, na baterie 1 rok.

  Chytré elektrické dvojkolka IQ-ESCOOTER sú najväčším svetovým konkurentom známych dvojkoliek. Takmer identické tvary, avšak oveľa lepšie technické parametre s oveľa dokonalejšie elektronikou a polovičný cenou, robia z týchto dvojkoliek jednotku na trhu.

  Elektrické dvojkolka IQ-ESCOOTER sú vybavené najmodernejším elektronickým gyroskopom so sieťou špičkových senzorov, ktoré 180x za sekundu vyhodnocujú pohyb Vášho tela, sklon a tvar terénu. Tieto elektronické impulzy sa prenášajú do riadiacej jednotky, ktorá tak spoľahlivo zaisťuje naprosto dokonalú stabilitu Vašej jazdy.

  Vďaka dokonalému stabilizačnému systému zvládne jazdu na dvoukolkách IQ-ESCOOTER naozaj každý a vo veľmi krátkom čase. Po krátkej inštruktáži môžete smelo vyraziť na svoju prvú báječnú jazdu.
  Elektrické dvojkolka IQ-ESCOOTER sú vybavené dvoma silnými motormi o výkone 2000W alebo 4000W a pohybujú max. Rýchlosťou 18 - 20 km / hod. Dojazdová vzdialenosť je až 70 km, nosnosť až 150 kg a doba nabíjania 6 - 10 hod., Podľa daného modelu.

  Všetky modely sú dodávané so sadou dvoch diaľkových ovládačov, nabíjačkou, predným i zadným bezpečnostným LED osvetlením, stojanom a úložným predným vakom. Všetky modely sú vybavené bezpečnostným alarmom proti odcudzeniu. Offroudové dvojkolka IQ-ESOI / E8 je aktuálne najvýkonnejší terénne dvojkolka na trhu, určená pre ten najnáročnejší terén.

  Elektrické dvojkolka IQ-ESCOOTER sa vyznačujú veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi a úplne tichým a ekologickou prevádzkou.

  Elektrické dvojkolka IQ-ESCOOTER majú široké spektrum využitia. Slúži na dopravu osôb po meste, na vyhliadkové a turistické jazdy, na jazdy v teréne so sklonom až 45 ° a na relaxačné vychádzky do okolia. Majú však aj praktické využitie vo firmách, napr. Pre rýchle premiestňovanie po areáli, v skladoch a pod. Využíva ich polícia, záchranná a horská služba. Veľkým hitom sú na golfových ihriskách (s golfbag nosičom).

  Elektrické dvojkolka IQ-ESCOOTER sú tiež ideálnym reklamným nástrojom pre Vašu prezentáciu na veľtrhoch a výstavách. Firmy ich využívajú aj k teambuildingu a pri motivačných akciách pre obchodných partnerov. U dvojkoliek je možné vyberať zo 6 farebných variácií tak, aby sa čo najviac prispôsobili Vašim firemným farbám.

  K dvoukolkám dodávame kompletné náhradné diely vr. náhradných batérií.

  Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER sú tiež ideálnym reklamným nástrojom pre Vašu prezentáciu na veľtrhoch a výstavách. Firmy ich využívajú aj k teambuildingu a pri motivačných akciách pre obchodných partnerov. U dvojkoliek je možné vyberať zo 6 farebných variácií tak, aby sa čo najviac prispôsobili Vašim firemným farbám.

  Pri jazde odporúčame používať ochrannú prilbu. 

  Veľkým hitom na golfových ihriskách (s golfbag nosičom).

  K dvoukolkám dodávame kompletné náhradné diely . batérií (životnosť batérie je cca 1-3 roky v závislosti na type batérie a počtu nabíjacích cyklov).

  Technické parametre :

 2. predné úložné vrecko 
 3. max. rychlosť     20km / hod
 4. max. dojazd       35 - 40km
 5. max. zaťaženie  130kg
 6. max. sklon terénu   45°
 7. batérie  dinamic lithium 72V/8,8Ah s proudovou ochranou
 8. doba nabíjania 6 - 7 hod
 9. výkon motora   2x 2000W
 10. hmotnosť   56kg
 11. AL kola       19"
 12. vodeodolnosť štandard / extrém     ÁNO/ANO
 13. brodivosť 20cm voda / sneh             ANO
 14. LCD displej      ÁNO - farebný u nášľapov
 15. LED osvětlení  ÁNO - predné i zadné                                                                              

Videa

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

OFFROAD dvoukolka IQ ESOI L2 BIELA

OFFROAD dvoukolka IQ ESOI L2 BIELA

 Na objednánie

4 785,55€ Bez DPH: 3 955,00€

Detail produktu
OFFROAD dvoukolka IQ ESOI E8 čierna EXTREM OFFROAD

OFFROAD dvoukolka IQ ESOI E8 čierna EXTREM OFFROAD

 Na objednánie

7 689,55€ Bez DPH: 6 355,00€

Detail produktu