Menu
Your Cart

Priemyselné ozónove generátory IQ-OZ

Priemyselné ozónove generátory IQ-OZ

Dva typy -
1. prístroje s výstupom generovaného ozónu cez ventilačné mriežku
2. prístroje s výstupom generovaného ozónu cez ventilačnú mriežku a prúdovou hadicu
Priemyselné ozónove generátory IQ-OZ sú určené pre domáce a priemyselnú dezinfekciu a sterilizáciu. Generovaný ozón má veľmi silné oxidačné a sterilizačné vlastnosti. Rýchlo a efektívne zničí všetky vírusy, baktérie, roztoče, parazity, plesne a všetky ďalšie škodlivé patogény, ktoré sa v dezinfikovanom priestore nachádza. Ozónove generátory IQ-OZ tiež okrem iného účinne likvidujú chrípkový vírus, vírus hepatitídy, SARS, COVID-19, H1N1, atď. Všetko dokonale dezinfikujú, sterilizujú a vyčistí vzduch.

Ozónove generátory IQ-OZ slúži na dezinfekciu a sterilizáciu domácností, kancelárií, zdravotníckych zariadení, školských učební, telocviční, reštaurácií, hotelových izieb a ubytovacích zariadení, priemyselných a komerčných priestorov, verejných toaliet, interiérov osobných i úžitkových vozidiel, autobusov a prostriedkov hromadnej dopravy, apod. Dezinfikujú celý priestor a všetky v ňom umiestnené vybavenia.

Generovaný ozón z prístrojov IQ-OZ tiež odstraňuje pachy. Možno ich preto použiť na elimináciu všetkých nepríjemných pachov, ktoré vznikajú v spracovateľskom priemysle, v živočíšnych chovoch, v kuchyniach, reštauráciách, apod. Sterilizuje a rozkladá oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, amoniak, styrén, dimetylsulfoxid, dimetylacetamid, formaldehyd, benzén, toluén a ďalšie škodlivé výpary z farieb alebo chemicky ošetrených materiálov a zápach cigaretového dymu.

Ozónove generátory IQ-OZ sú vhodné aj pre dezinfekciu a detoxikáciu potravín. Balených i nebalených. Odstráni z nich nielen všetky vírusy a baktérie, ale aj zvyšky pesticídov a toxínov, ktoré môžu obsahovať.

Ozónove generátory IQ-OZ4 a IQ-OZ5 s možnosťou pripojenia prúdové hadice sú vhodné tiež pre dezinfekciu vody v bazénoch, kúpacích jazierkach, vírivkách, apod. Možno ich tiež využiť pre zónovú dezinfekciu kuchynských spotrebičov a potravín. Dokonale dezinfikujú interiér pečúcich panvou, fritéz, konvektomatov, chladničiek a ďalších podobných spotrebičov. Tieto dva modely možno tiež využiť pre dokonalú sterilizáciu vody. Napríklad nekvalitné úžitkovú vodu z domácej studne premení behom niekoľkých sekúnd v dokonale sterilné a úplne nezávadnú pitnú vodu.

Dezinfekcia ozónom je šetrná nielen k danému priestoru a v ňom umiestneným predmetom, ale predovšetkým tiež k životnému prostrediu, pretože ozón sa po použití v podstate premení späť na kyslík. Polčas jeho rozpadu a opätovné premeny na kyslík je cca 20 - 30 minút po ukončení dezinfekčného cyklu. Po uplynutí tejto doby sa v danom priestore výrazne zvýši hladina kyslíka vo vzduchu a bude tu príjemne čerství a čistý vzduch.
Ozonový generátor IQ-OZ 1
Novinka
Stav skladu: Skladom
Ozonový generátor IQ-OZ 1 Priemyselný ozónový generátor IQ-OZ 1 je určený pre domáce a priemyselnú d..
477,95€ Bez DPH:395,00€
Zobrazujem od 1 do 1 zo 1 (1 strán)