1. Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 10 mini PLUS

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 10 mini PLUS

  -18%
  SLEVA
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 10 mini PLUS
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 10 mini PLUS
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 10 mini PLUS
 • Kód produktu: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 10 mini PLUS
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
 • 158,51€ s DPH, běžná cena 192,39€, ušetříte 34€

 • Bez DPH: 131,00€

Štítky: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 10 mini PLUS

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 10 mini PLUS

svietidlá modelového radu PROFI, solárne svietidlá IQ-ISSL mini s polohovateľnými úchytnými konzolami.

Bezpečnostné alebo orientačné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a záhradách, odľahlej zástavky, parkovisko alebo cesty, vjazdy do domu, nádvorí, apod. Možnosť výberu zo 4 svetelných režimov.

Poloprofesionálne svietidlo. Výber zo 4 prednastavených svetelných režimov. Nízka cena, za ktorú získate veľmi slušný svetelný výkon. Vhodné ako pouličné svietidlo v miestach s nízkou frekvenciou výskytu osôb, ako bezpečnostné a orientačné svietidlá do výrobných a skladových areálov, apod. Ideálne ako záložný zdroj osvetlenia pre prípad výpadku elektricky napájaných svietidiel. Vhodné aj pre využitie okolo rodinných domov a na záhradách.

Takmer každá obec či mesto má nejaké miesto bez verejné osvetlenie. A to prevažne z dôvodu chýbajúceho el. vedenie, alebo vysokých investičných nákladov na jeho vybudovanie, prípadne kvôli nevyriešeným vlastníckym vzťahom na pozemkoch, kde by malo byť el. vedenie položené. Solárny systém osvetlenia je pre tieto prípady veľmi jednoduchým, rýchlym a ekonomicky prijateľným riešením.

Pri nových projektov verejného osvetlenia potom prináša finančnú a časovú úsporu. Odpadajú zložité a finančne nákladné výkopové práce pre el.vedenia. Zjednoduší sa projektová dokumentácia a skráti sa stavebné konanie. Odpadne riešenie vlastníckych vzťahov na pozemkoch dotknutých pokládkou el.vedenia, apod. A predovšetkým, vlastná prevádzka osvetlenie je potom 25 - 30 rokov s minimálnymi nákladmi.

V prípade výpadku el.energie v dôsledku živelných udalostí (búrky, silný vietor, povodne, a pod.) Predstavujú solárne svietidlá nezávislý zdroj osvetlenia, ktorý svieti za každej situácie. Napríklad v susednom Nemecku a vo Francúzsku, majú od roku 2018 povinnosť kombinovať napájané pouličné osvetlenie so solárnym. Tieto opatrenia sú tiež prevenciou pre prípadné bezpečnostné hrozby Cilic na energetické zdroje a tiež pre prípadný energetický blackout.

Návod na použitie

Pred uvedením do prevádzky vystavte svietidlo min. po dobu 12 hod. intenzívnemu slnečnému a svetelnému žiareniu tak, aby došlo k plnému nabitie a naformátovaní kapacity lítiové batérie. Po nabití batérie do 100% stave stlačte tlačidlo ON / OFF (Push Button), čím uvediete svietidlo do aktívneho stavu. Svietidlo začne pracovať v automatickom režime.

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia svietidiel je veľmi jednoduchý. Svietidlo uchytíte na stožiare Alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačítkom ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Umiestniť na slnečné miesto, mimo tieň z okolitých budov či porast. Optimálna orientácia solárny panel je na juhozápad. Solárny panel je možné Vďaka kĺbovému systému variabilne prispôsobiť pre čo Najvyšším absorpciu slnečného žiarenia.

Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO9001

Prvýkrát, keď vybalíte solárne svetlo, necháte dobiť batériu aspon 12 hodín, potom zapnete svetloON/OFF a pripevníte tak, aby bolo smerované vždy na juhozápad!!!


Technické parametre
Baterie LiFePO4, 6,4V, 9AH 8 hod.
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba osvetlenia pri plnom nabití batérie až 32 hod. podľa zvoleného svetelného režimu
Farba studená biela (cool white)
Hmotnosť 1,5 kg
inštalačná výška 2,5 - 4 m stožár / stěna
krytie IP 65
Materiál ABS + oceľová montážna konzola
Pohybový senzor ÁNO, dosah 6-10m podľa výšky zavesenie
Rozmer D x Š x V 32 x 17 x 4 cm
Solárny panel 5V, 5,6W, polycrystalline ISSL
Výkon 10 W, 1550 Lm, Bridgelux LED
spôsob svietenia Výber zo 4 prednastavených svetelných režimov: 40% + 100% pohybový senzor / 0% + 100% pohybový senzor / trvalo 60% / trvalo 100%.
Súmrakový senzor ANO

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!