1. Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 POWER plus

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 POWER plus

  • Výrobca: Iq-therm
  • Kód produktu: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 POWER plus
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
  • 759,88€ s DPH, běžná cena 816,75€, ušetříte 57€

  • Bez DPH: 628,00€

Štítky: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 POWER plus

Solárne svetlo

Aby sa batérie správne dobíjala, musí mať priame slnko, svetlo musí byť vždy nastavené na juhozápad !!!

Hľadáte ekonomický zdroj verejného osvetlenia? Potrebujete svetlo v miestach, kde nie je elektrické vedenie? Potrebujete osvetliť komunikáciu, námestie, park, záhradu, firemné areál či ďalšie vonkajšie priestory? Máme pre Vás skvelé riešenie - solárne LED vonkajšie svietidlá IQ-PROFI. Vďaka nim získate dostatočný zdroj svetla, ktorý svieti úplne ZADARMO.

Solárne vonkajšie svietidlo so senzorom

Svietidlá majú výkonný solárny panel, silnú dobíjacie LI-FE batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom, indukčným systémom a pohybovým senzorom. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla. Solárne LED vonkajšie svietidlo se za súmraku a zníženej viditeľnosti automaticky zapne na 50% svetelný výkon. Keď pohybové čidlo zaznamená v okolí svietidlá pohyb, aktivuje sa 100% svetelný výkon. Keď pohyb ustane, svietidlo sa opäť prepne na úsporný 50% výkon. Za svitania sa svietidlo automaticky vypne. Inteligentná riadiaca jednotka monitoruje stav batérie a optimalizuje spotrebu el. energie. Doba svietenia pri 100% nabitej batérii je až 36 hod. U svietidiel je možnosť napojenia na zdroj elektrickej energie pomocou kábla, systém si sám koriguje čerpanie energie zo solárneho panelu a klasického zdroja elektriny

Možnosť použitia

Vonkajšie svietidlá je možno použiť ako verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, osvetlenie komunikácií, prechodov pre chodcov, parkovísk, detských ihrísk, štadiónov, apod. Veľmi rýchla návratnosť investície! Prevádzková životnosť svietidla 25 - 30 rokov.

záruka na batériu je 12 mesiacov.

Návod na použitie

Pred uvedením do prevádzky vystavte svietidlo min. po dobu 12 hod. intenzívnemu slnečnému a svetelnému žiareniu tak, aby došlo k plnému nabitie a naformátovaní kapacity lítiové batérie. Po nabití batérie do 100% stave stlačte tlačidlo ON / OFF (Push Button), čím uvediete svietidlo do aktívneho stavu. Svietidlo začne pracovať v automatickom režime.

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia vonkajších svietidiel je veľmi jednoduchá. Svietidlo uchytíte na stĺp alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Umiestnenie solárneho svetla - nesmie mu tieniť žiadne stromy, komín, konáre či iná budova musí byť umiestnené tak aby naň dopadalo priame slnečné svetlo, Umiestnenie solárneho svetla vždy na juhozápad.


Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO9001


Prvýkrát, keď vybalíte solárne svetlo, necháte dobiť batériu aspon 12 hodín, potom zapnete svetloON/OFF a pripevníte tak, aby bolo smerované vždy na juhozápad!!!

Videa


Ďalšie technické informácie:

Ak bude svietidlo dlhšiu dobu bez slnečného a svetelného žiarenia a uložená el.energie v batérii klesne na minimálnu úroveň, svietidlo sa tejto situácii automaticky prispôsobí a zablokuje prechod do plného výkonu. Svietidlo potom svieti len v úspornom tlmenom režime.

Prevádzková životnosť svietidla je cca 25 rokov. V priebehu tejto doby bude nutné meniť iba vnútorná batéria Li-Fe. Životnosť batérie je viac ako 2 tis. nabíjacích cyklov (cca 5 rokov) podľa prevádzkových a klimatických podmienok. Cena novej batérie je aktuálne od 60, -eur (IQ-ISL 15W) do 150, -eur u najsilnejšieho modelu IQ-ISL 60W (uvedené ceny bez DPH). Predpokladáme, že s technologickým vývojom bude cena batérií postupne klesať, alebo sa bude zvyšovať ich výkon a životnosť.

Optimálna teplota pre nabíjanie lítiovej batérie je 0 ° C ~ + 60 ° C. Pracovná teplota je u nových modelov 2016 -25 ° C ~ +65 ° C. V zimnom období solárny panel ohrieva vnútornú časť svietidla, vnútorná teplota svietidla je tak vždy vyššia , než Ak je teplota v okolí svietidla. Vďaka tomu dochádza k nabíjanie lítiovej batérie aj za mrazivých teplôt. V lete naopak dochádza k ochladzovaniu vnútornej časti svietidla odvodom tepla cez odvetrávacie mriežky.

Ak je pred uvedením do prevádzky správne naformátovaná batérie, tak je svietidlo takmer bezúdržbové. Povrch solárneho panelu sa čistí prirodzene dažďom, snehom a kondenzáciou vzdušnej vlhkosti.

Všetky hlavné komponenty svietidlá sú meniteľné. Ak by došlo k čiastočnému poškodeniu svietidlá z dôvodu vandalizmu alebo živelných udalostí, nie je nutné meniť celé svietidlo, ale iba poškodené komponenty (LED svetelný panel, solárny panel, pohybová a Súmrakové čidlá, batérie, elektronika s MPPT radičom a indukčným systémom, hliníkové telo svietidla ).

Pevnosť povrchu solárneho panelu je testovaná na mechanickú záťaž zodpovedajúcu ľadovým krúpom o priemere 4 - 6 cm.

LED solární PROFI venkovní svítidla IQ


Technické parametre
Baterie Lithium battery, 12.8V, 12AH
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba nabíjania 6 - 8 hod
Doba osvetlenia pri plnom nabití batérie až 36 hod. pri 50% svetelnom výkone, až 18 hod. pri 100% svetelnom výkone
Farba svetla studená biela (cool white)
Hmotnosť 6,KG
inštalačná výška 4 - 6 m
krytie IP 65
Materiál slitina hliníku
Pohybový senzor ANO, dosah 8-14 m dle výšky zavěšení
Solárny panel 18V, 25W, monocrystalline SOLAR / ISSL
Využitie orientačné verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, vjazdy do domu, nádvorie, apod.
Výkon 15 W, 1850 Lm, Bridgelux chip
Rozmer 65 x 35 x 5 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

-7%
SLEVA
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 POWER plus

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 POWER plus

 Skladom

1 028,50€ 1 107,15€ Bez DPH: 850,00€

Detail produktu
-7%
SLEVA
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 40 POWER

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 40 POWER

 Skladom

965,58€ Bez DPH: 798,00€

Detail produktu