1. Elektrické úsporné kúrenie
  2. Elektricke Thermo radiátory IQ-S

Elektricke Thermo radiátory IQ-S

Elektricke Thermo radiátory IQ-S

Hľadáte moderné a úsporný elektrický vykurovací systém za dostupnú cenu? Predstavujeme Vám nové elektrické thermo radiátory IQ-S s karbónovým termočlánkom, antikoróznym hliníkovým plášťom v moderne ladenom dizajne a programovateľným digitálnym termostatom, ktoré tieto požiadavky dokonale spĺňajú.

Základ radiátora tvorí vykurovací karbónový termočlánok, ktorý rýchlo a efektívne ohrieva hliníkové telo radiátora a šíri teplo do priestoru štandardným konvenčným spôsobom (prirodzený ohrev vzduchu). Ultra tenké telo radiátora so štýlovým dizajnom zaisťuje rýchle rýchle a rovoměrné vyhriatie celého priestoru. Úplne tichá prevádzka.

O Vašu tepelnú pohodu a úspornú prevádzku sa stará integrovaný programovateľný termostat s LCD displejom. Nastavenie a programovanie termostatu je jednoduché a intuitívne. Termostat je možné používať v manuálnom režime a teplotu upravovať pomocou tlačidiel +/-, alebo môžete zvoliť automatický režim s individuálne nastaviteľným týždenným programom. Termostat má veľmi vysokú presnosť +/- 0,2 ° C. Ak v miestnosti klesne teplota o 0,5 ° C pod nastavenú hodnotu termostatu, radiátor sa automaticky zapne, dohreve teplotu v miestnosti na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne.

Termostat je tiež vybavený funkciou detekcie otvoreného okna. Tá v prípade otvorenia okna radiátor automaticky prepne do úsporného režimu, aby nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám. Túto funkciu môžete ľubovoľne zapnú alebo vypnúť. Termostat možno elektronicky uzamknúť proti nežiaduce manimupaci.

Vďaka hliníkovému telu majú radiátory veľmi nízku hmotnosť. Manipulácia s radiátormi je preto veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie na stenu. Za príplatok 26, EUR + DPH  možno objednať plastové nohy s kolieskami a radiátor potom môžete postaviť voľne v priestore. Radiátory IQ-S majú pripojovací kábel bez zásuvkové vidlice, ktorú Vám na želanie radi namontujeme (príplatok 9 ,00 EUR).
Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené žiadne

Thermo radiátory IQ-SOrientačná kalkulačka príkonov thermo radiátorov IQ-S: Thermo radiátory IQ-S
Obytné miestnosti, kancelárie, apod.            40 W / m3
Predsiene, technickej miestnosti, a pod.       25 W / m3
Chodby, WC                                                        30 W / m3
Kúpeľne                                                               45 W / m3

Dôležité upozornenie:
Ak máte na elektrickom okruhu, na ktorý budete radiátor pripájať, dvojtarifnú spínanie HDO signálom a chcete používať programové funkcie termostatu, je nutné dvojtarifnú riadenie HDO signálom vyblokovať, inak bude dochádzať k strate nastavených funkcií (k strate dôjde po 30 min. Od odpojenie el. prúdu). Prípadne môžete použiť funkciu vzdialeného ovládania cez externý (nezávislý) termostat.
Ak budete pri radiátore používať iba funkciu manuálneho nastavenia teploty (+/-) bez ďalšieho programovaného nastavenia, stačí iba aktivovať funkciu REM a nastavenej teploty pre comfortné a Eco režim zostanú uložené v pamäti aj pri dlhodobom odpojení od el. siete.Thermo radiátory IQ-S    Thermo radiátory IQ-S   Thermo radiátory IQ-S


Thermo radiátor   IQ-S 5

Thermo radiátor IQ-S 5

 SKLADOM

Thermo radiátory IQ-S  IQ-S5Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú..

235,95€ Bez DPH: 195,00€

Detail produktu
 Thermo radiátor IQ-S 10 DOPRAVA ZDARMA

Thermo radiátor IQ-S 10 DOPRAVA ZDARMA

 SKLADOM

 Thermo radiátor IQ-S 10Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spo..

284,35€ Bez DPH: 235,00€

Detail produktu
--8%
SLEVA
Thermo radiátor IQ-S 15 DOPRAVA ZDARMA

Thermo radiátor IQ-S 15 DOPRAVA ZDARMA

 SKLADOM

Thermo radiátor IQ-S 15Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené ž..

309,76€ 287,98€ Bez DPH: 256,00€

Detail produktu
--7%
SLEVA
Thermo radiátor IQ-S 20 DOPRAVA ZDARMA

Thermo radiátor IQ-S 20 DOPRAVA ZDARMA

 SKLADOM

Thermo radiátor IQ-S 20Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené ž..

353,32€ 331,54€ Bez DPH: 292,00€

Detail produktu
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)