Menu
Your Cart

Zásuvkové termostaty

Zásuvkové termostaty

Zásuvkové termostaty slúžia pre automatické spínanie a vypínanie pripojeného spotrebiča podľa nastavenej teploty. Sú vhodné pre spínanie elektrických vykurovacích a chladiacich systémov, ako sú elektrické akumulačné radiátory, konvektory, infrapanelmi, sálavé IVT panely, infražiariče, konvektory, priamotopy, vykurovacie rebríky, podlahové vykurovacie fólie, ventilátory, klimatizácia a pod.

Termostat TS01 má jednoduché manuálne ovládanie s možnosťou nastavenia nočného útlmu teploty o 3 ° C jednoduchým stlačením tlačidla a to na dobu 8 hod. Potom sa teplota automaticky vráti na nastavenú hodnotu.

Termostat TS10 má prehľadný displej a možnosť programovania 4 rôznych teplotných a časových úsekov pre každý deň. Automatickou teplotnou reguláciou pripojeného spotrebiča možno ušetriť 30% energie.


Termostat IQ-RemoteTemp sa skladá zo zásuvkového prijímača a diaľkového ovládača s prehľadným LCD displejom. Pomocou diaľkového ovládača je možné upravovať teplotu, nastaviť týždenný program, funkciu inteligentného kúrenia a detekciu otvoreného okna. Jedným diaľkovým ovládačom je možné ovládať viac zásuvkových prijímačov.

Termostat IQ-SmartTemp - možno pomocou WIFI spárovať s Vašim mobilným telefónom a cez APP potom zapínať / vypínať, regulovať teplotu alebo nastaviť teplotný program pre pripojený vykurovací alebo chladiaci systém. Tento termostat je vhodný pre vzdialené ovládanie našich - Elektricke Thermo radiátory IQ-S , infrapanely a všetkých Infražiariče IQ-STAR s označením basic. V obslužné mobilnú aplikáciu si môžete pomenovať jednotlivé miestnosti, aby ste vždy presne vedeli, akú v nich máte nastavenú teplotu. K aplikácii je možné pripojiť neobmedzený počet WIFI termostatov a ovládať ich môže každý, komu udelíte v aplikácii prístup. Pripájané prístroje by mali mať zásuvkovú vidlicu pre jednoduché pripojenie.

Stav skladu: Skladom
Zásuvkový termostat TS 01pre modely IQ-STAR X, CH1800XE a AEROZásuvkový termostat slúži pre automati..
29,04€ 27,83€ Bez DPH:23,00€
Zásuvkový termostat TS 10  pre modely BASIC a VERTICAL basic
Novinka -5 %
Stav skladu: Skladom
Zásuvkový termostat TS 10  pre modely BASIC a VERTICAL basicZásuvkový termostat slúži pre autom..
38,36€ 36,30€ Bez DPH:30,00€
Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp
Novinka -2 %
Stav skladu: Skladom
Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp WIFI pripojenie s možnosťou ovládania cez mobilný telefónMô..
59,29€ 58,08€ Bez DPH:48,00€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)