Menu
Your Cart

Elektrické Duálne thermo radiátory IQ-K

Duálný thermo radiátor - je unikátnou novinkou v oblasti elektrického vykurovania. Ide o revolučnú duálnu technológii kombinujúci klasické konvenčné vykurovanie s infračerveným sálaním tepla. Radiátory integrujú to najlepšie z oboch systémov. Výsledkom je unikátný, maximálne úsporný vykurovací systém s veľmi rýchlym teplotným nárastom, vytvárajúce úplne dokonalú teplotnú pohodu. Radiátory majú veľmi ladné telo so zaoblenými krivkami, ktoré, v kombinácii lesklej bielej farby s kovovým matom, podčiarkujú ich jedinečný a exkluzívny dizajn.

Duálny thermo radiátory IQ-K majú tiež ďalšie chytré funkcie:

majú WIFI technológiu

   1.  Senzor otvoreného okna - v prípade otvorenia okna sa radiátor automaticky prepne do úsporného režimu, aby nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám (túto funkciu môžete ľubovoľne zapínať alebo vypínať)
    2.  Senzor pohybu - ak sa v miestnosti nikto dlhšiu dobu nepohybuje, radiátor sa automaticky prepne do úsporného režimu, šetrí tak Vaše náklady na vykurovanie (túto funkciu môžete ľubovoľne zapínať alebo vypínať).
    3.  Kontrola spotreby el. energie - stlačením jedného tlačidla môže kedykoľvek overiť spotrebu el. energie (KW) za posledných 24 hod alebo 7 dní. Náklady za vykurovanie sú tak pod vašou stálou kontrolou.
    4.  Grafický indikátor spotreby el. energie - upozorňuje Vás, akú ekonomiku spotreby el. energie máte u Vášho radiátore nastavenú a smeruje Vás k optimálnemu a úspornému užívanie radiátora.

Duálny thermo radiátory IQ-K možno použiť vo všetkých typoch stavebných konštrukcií. Od murovaných, cez železobetónové konštrukcie, sendvičové drevostavby po drevené drevenice. Možno ich použiť aj do starých kamenných stavieb a do budov sa sadrokartónovými priečkami. Duálny thermo radiátory IQ-K sú vhodné nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj na prikurovanie. Majú pripojovací kábel bez zásuvkové vidlice, ktorú Vám na želanie namontujeme (príplatok 150, -Kč). Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie radiátora na stenu.

U novostavieb a pri nízkoenergetických či pasívnych domov predstavujú v kombinácii s fotovoltaickými panelmi úplne ideálne riešenie moderného vykurovania s extrémne nízkymi prevádzkovými aj obstarávacími nákladmi a absolútne nulovou údržbou (žiadne revízie, žiadne čistenie spalinových ciest, a pod.).

U rekonštruovaných objektov zasa oceníte jednoduchú montáž bez nutnosti zložitých stavebných úprav. Stačí iba rozviesť káble (možno aj v lištách).

Duálny thermo radiátory IQ-K sú tiež úplne ideálnou formou náhrady za neekonomické priamotopy. Priamotop stačí odpojiť, na jeho miesto osadiť nový infra radiátor a pripojiť ho na existujúce priamovýhrevný el. okruh (sadzba D45). Tým je všetko hotové a Vy máte moderné a extra úsporný vykurovací systém. Jednoducho, rýchlo, bez búrania a bez zložitých stavebných úprav.

Pri väčšom odbere poskytujeme zľavu !!!


Viac informacií

Inteligentné funkcie

Využitie radiátorov :

  • rodinné domy a byty,chalupy
  • chaty a rekreačné domy
  • hotely a penziony
  • administratívne budovy
  • nemocnice a lekárské ordinácie
  • predajne a drobné prevádzkárne

Orientačná kalkulačka príkonov duálných thermo radiátorů IQ-K

* Uvedené príkony sú orientačné a slúžia len pre zjednodušený výpočet energetickej spotreby akumulačných radiátorov pre jednotlivé priestory. Platí, že čím lepší objekt izolačné a akumulačné vlastnosti, tým nižší príkon na vykurovanie potrebujeme a naopak.

Obytné miestnosti, kancelárie, apod. 40 W / m3
Predsiene, technické miestnosti, a pod. 25 W / m3
Chodby, WC 30 W / m3
Kúpeľne 45 W / m3
dualnz radiator   Duální thermo radiátory IQ-K       Duální thermo radiátory IQ-KDuální thermo radiátory IQ-KDuální thermo radiátory IQ-KDuální thermo radiátory IQ-KDuální thermo radiátory IQ-K

Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical  DOPRAVA ZDARMA
Novinka -6 %
Stav skladu: Skladom
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical DOPRAVA ZDARMA !!!Duálný thermo radiátor - je..
453,75€ 424,71€ Bez DPH:351,00€
Stav skladu: Skladom
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K7DOPRAVA ZDARMA !!!  Pri väčšom odbere poskytujeme zľavu ..
408,98€ 379,94€ Bez DPH:314,00€
Elektrický duálný thermo radiátor IQ-K10  DOPRAVA ZDARMA
Doprava zadarmo -6 %
Stav skladu: Skladom
Elektrický duálný thermo radiátor IQ-K10DOPRAVA ZDARMA !!!  Pri väčšom odbere poskytujeme zľavu..
453,75€ 424,71€ Bez DPH:351,00€
Stav skladu: Skladom
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K15 DOPRAVA ZDARMA !!! Pri väčšom odbere poskytujeme zľavu !!!j..
505,78€ 470,69€ Bez DPH:389,00€
Stav skladu: Skladom
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K20 DOPRAVA ZDARMA !!!  je unikátnou novinkou v oblasti el..
554,18€ 510,62€ Bez DPH:422,00€
Zobrazujem od 1 do 5 zo 5 (1 strán)