1. Elektrické úsporné kúrenie
 2. Elektrický Infrapanel IT 600W DOPRAVA ZDARMA

Elektrický Infrapanel IT 600W DOPRAVA ZDARMA

 • Kód produktu: Elektrický Infrapanel IT 600W
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii Doprava zdarma
 • 264,99€ s DPH, běžná cena 285,56€, ušetříte 21€

 • Bez DPH: 219,00€

Štítky: Elektrický Infrapanel IT 600W,

POPIS PRODUKTU :
Ročná úspora energie voči klasickým spôsobom vykurovania je 20 - 40%!

Infrapanel IT 600W je infrapanel s prírodným hliníkovým obvodovým rámom.  Infrapanely majú hladký, biely poplastovaný povrch.  Infrapanely THERMOWELL modelovej rady IT infrapanely s prírodným hliníkovým obvodovým rámom. Základ infrapanelu tvorí vykurovací termočlánok. Infrapanely majú hladký, biely, poplastovaný povrch. Takto upravený povrch sa ľahko udržuje v čistote. Infrapanely sa umiestňujú na strop. Pripojenie cez svorkovnicu.Infrapanely THERMOWELL modelovej rady IT infrapanely s prírodným hliníkovým obvodovým rámom. Základ infrapanelu tvorí vykurovací termočlánok. Infrapanely majú hladký, biely, poplastovaný povrch. Takto upravený povrch sa ľahko udržuje v čistote. Infrapanely sa umiestňujú na strop. Pripojenie cez svorkovnicu.

ROZMERY :

 1. Rozmery: d.1200x š.600x v.50mm
 2. Hmotnosť: 10 kg
 3. Výkon: 600W
 4. Napätie: 230V
 5. Krytie: IP44.

Základ panela tvorí uhlíkový termočlánok.

Infrapanelmi neohrievajú priamo vzduch, ale odovzdávajú tepelnú energiu stenám a predmetom v priestore. Vzduch je ohrievaný až následne od týchto stien a okolitých predmetov. Výsledkom je potom príjemná tepelná pohoda. A rovnomerná teplota v celej miestnosti. Suché steny, teplejšie ako vzduch neumožňujú zrážanie vlhkosti a vznik plesní. Suchá stena má tiež podstatne lepší tepelný odpor. Veľkou prednosťou je možnosť regulovať nezávisle teploty v jednotlivých miestnostiach, čím docielime ďalších významných úspor energie.Vzduch necirkuluje a nevíri prach, steny a záclony zostávajú čisté.

Výhodou infrapanelov je pomerne jednoduchá inštalácia bez zložitých stavebných zásahov, jednoduché ovládanie a regulácia. Obavy z vysokých prevádzkových nákladov nie sú u infrapanelov na mieste, naopak budú výrazne nižšie ako chcete pri kúrení plynom.Systém je úplne bezúdržbový.

infrapanely

Kalkulačka príkonu infrapanelov:

Obytné miestnosti, kancelárie, apod.              30 W / m3
Predsiene, technickej miestnosti, a pod.         20 W / m3
Chodby, WC                                                          25 W / m3
Kúpeľne                                                                 45 W / m3

VÝHODY

Výhodou infrapanelov je pomerne jednoduchá inštalácia bez zložitých stavebných zásahov, jednoduché ovládanie a regulácia. Systém je úplne bezúdržbový. Obavy z vysokých prevádzkových nákladov nie sú u infrapanelov na mieste, naopak budú výrazne nižšie ako chcete pri kúrení plynom.Ročná úspora energie voči klasickým spôsobom vykurovania je 20 - 40%!

Technické parametre
Hmotnosť 10 kg
Výkon 600 W
Rozmer 1200 x 600 x 50 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!