1. Elektrické úsporné kúrenie
 2. Infražiariče
 3. karbónový infražiarič BLADE S silver DOPRAVA ZDARMA

karbónový infražiarič BLADE S silver DOPRAVA ZDARMA

  -9%
  SLEVA
 • karbónový infražiarič BLADE S silver DOPRAVA ZDARMA
 • karbónový infražiarič BLADE S silver DOPRAVA ZDARMA
 • Výrobca: Thermowell
 • Kód produktu: BLADE S silver
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii Doprava zdarma
 • 274,67€ s DPH, běžná cena 301,29€, ušetříte 27€

 • Bez DPH: 227,00€

Štítky: karbónový infražiarič BLADE S silver

Karbónový infražiarič BLADE S sa vyznačuje veľmi luxusným a atraktívnym dizajnom s pohodlným ovládaním cez diaľkový ovládač.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ  VÝROBOK !!!

Nezabudnite chrániť infražiariče prepäťovou ochranou !!!

Tento infražiarič využijete plnohodnotne nielen vo väčšom interiéru, ale najmä vonku v exteriéri. Infražiarič BLADE S je najvhodnejší model pre vonkajšie použitie. Jednak je jeho telo vyrobené z odolnej ušľachtilej ocele, má vysoké krytie IP55 a veľkú mechanickú odolnosť, ale predovšetkým má ideálne zaoblenú odrazovú parabolu. Tá umožňuje rovnomerné šírenie tepla vo všetkých smeroch, čo je veľmi dôležité pri vonkajšom použití. Tento jav vzbudzuje dojem omnoho väčšieho vykurovacieho výkonu, ako chcete tento infražiarič v skutočnosti má. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie navodzuje maximálny pocit tepla. Naviac má ideálne rozloženú teplotnú reguláciu pre vonkajšie použitie, alebo pre využitie vo väčších vnútorných priestoroch (1000 - 2500W).Upozorňujeme ,pred zapnutím do zásuvky používejte přepětovou ochranu. ( zásuvku )

V interiéri sa používa pre prikurovanie vo väčších obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia. Infražiarič umožňuje aj takzvané zónové vykurovanie, kedy vo veľkom priestore vykurujete len konkrétne miesto. Tento efekt sa využíva predovšetkým v dielňach či skladových halách, kde vykurujete iba požadované pracovisko.

Dosiahnete tým maximálne úspory prevádzkových nákladov. Tento systém vykurovania sa využíva aj v kostoloch. Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenie na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne. Infražiarič môže byť umiestnený celoročne na nekrytom mieste. Vyberať môžete z dvoch farieb striebornej a čiernej. Čierne prevedenie sa prevažne využíva na vykurovanie kostolov, domov smútku a historických objektov. Infražiarič BLADE S môžete využívať aj ako náhradu za populárny infrasauny.

Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivé stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických problémoch, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúcu reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb. Infražiarič BLADE S má regulovateľný výkon 1000 - 2500W. Môžete ho ovládať ako ručne tlačidlom pod displejom na tele infražiariče, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Možno ľubovoľne prepínať medzi 4 prednastavenými stupňami vykurovacieho výkonu.

Diaľkový ovládač umožňuje navyše využívať rozšírené funkcie, ktorými sú časové vypnutie a automatická regulácia vykurovacieho výkonu. Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m. Montážna konzola na zavesenie na stenu alebo na univerzálne teleskopický stojan sú súčasťou balenia. Infražiarič BLADE S je vhodný pre široké spektrum užívateľov, ktorí chcú krásny, moderný infražiarič, ktorí chcú regulovať vykurovací výkon infražiariče, využívať diaľkové ovládanie a ďalšie pridané funkcie. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú infražiarič používať najmä vonku a vo väčších vnútorných priestoroch. Infražiariče odporúčame chrániť vhodnou prepäťovou ochranou.

Všetky modely infražiaričov sú vybavené zásuvkovou šnúrou pre jednoduché pripojenie (230V / 50Hz). Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie na stenu. Infražiariče odporúčame chrániť vhodnou prepäťovou ochranou !!!!!

Technické parametre
Digitálny displej , diaľkové ovládanie, časovač ANO
Hmotnosť 3,0 kg
krytie IP 55
Maximálna vykurovaná plocha index 35 / 18 m2
Regulovateľný vykurovací výkon - 4 stupne 1000/ 1500/ 2000/ 2500W
Rozmer D x Š x V 92 x 9 x 13 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

-9%
SLEVA
El. Zásuvková prepäťová ochrana max pr. 3600W

El. Zásuvková prepäťová ochrana max pr. 3600W

 Skladom

15,73€ Bez DPH: 13,00€

Detail produktu
-9%
SLEVA
Teleskopický stojan hliníkový VYPRODÁNO !!!

Teleskopický stojan hliníkový VYPRODÁNO !!!

 Skladom

70,18€ Bez DPH: 58,00€

Detail produktu
-9%
SLEVA
Karbonový infražiarič IQ-AERO black (čierný)

Karbonový infražiarič IQ-AERO black (čierný)

 Skladom

165,77€ 176,66€ Bez DPH: 137,00€

Detail produktu