Menu
Your Cart

Keramické ohrievače HT

Keramické stĺpové ohrievače HT sú moderné vykurovacie telesá vhodná do všetkých typov interiérov. Všetky modely majú veľmi exkluzívny dizajn s garanciou špičkovej kvality nemeckej značky IQtherm - FAKIR. Sú vybavené LED displejom s ovládacím panelom, diaľkovým ovládačom, termostatom, časovým vypínačom a dvoma stupňami regulácia vykurovacieho výkonu. Model HT 700 je tiež vybavený WIFI modemom pre vzdialené ovládanie pomocou aplikácie na Vašom smartfóne či tablete.

Základom ohrievača je karbónový vykurovací článok, ktorý je umiestnený v keramickom puzdre. Výsledkom je príjemné sálavé teplo, ktoré sa rovnomerne rozprestrie po celej miestnosti. Výhodou systému je veľmi rýchly teplotné nástup a tepelná zotrvačnosť keramického puzdra, ktoré sála teplo ešte určitý čas po vypnutí vykurovacieho systému, nedochádza tak k žiadnemu prudkému poklesu teploty vo vykurovanom priestore. Ďalšou výhodou sú kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a teda jednoduchá mobilita pre prípadné prenášanie na rôzne miesta.

Keramické stĺpové ohrievače HT sú vybavené bezpečnostnými poistkami pre prípad pádu a prehriatiu, ktoré v prípade potreby prístroj spoľahlivo vypnú. Ohrievače sú vybavené termostatom s funkciou ANTI FROST (protimrazová ochrana) Pri aktivácii tejto funkcie udržiava ohrievač s minimálnou spotrebou el. energie v danom priestore teplotu nad bodom mrazu. Chráni tak napríklad vodné čerpadlá, domáce vodárne, apod. Proti zamrznutiu a možnému poškodeniu.

Využitie na prikurovanie, alebo aj ako hlavný vykurovací systém pre kancelárie, malé obchody a prevádzky, rekreačné objekty a pod.

Ako správne vybrať z keramických stĺpových ohrievačov HT:

HT 400
Pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú bohatú výbavu, skvelý výkon a jednoduché ovládanie za veľmi dobrú cenu.

Ohrievač zapína / vypína automaticky podľa nastavenej hodnoty na termostate.

HT 700
Pre zákazníkov, ktorí požadujú maximálnu výbavu za prijateľnú cenu, a ktorí budú využívať možnosť vzdialeného ovládania ohrievača cez telefón či tablet.
  Ohrievač zapína / vypína automaticky podľa nastavenej hodnoty na termostate. Všetky funkcie môžete vzdialene ovládať cez telefón či tablet.

HT 800
  Pre zákazníkov, ktorí kladú dôraz na luxusný dizajn.
  Ohrievač zapína / vypína užívateľ podľa aktuálnej potreby, prípadne je možné nastaviť automatické časové vypnutie.


Všetky modely sú vybavené pripájacím káblom so zásuvkovou vidlicou pre jednoduché pripojenie.

Video

Stav skladu: Skladom
Keramický ohrievač HT 400 štandardKeramické stĺpové ohrievače HT sú moderné vykurovacie telesá vhodn..
129,47€ 122,21€ Bez DPH:101,00€
Stav skladu: Skladom
Keramický ohrievač HT 700 WIFIDOPRAVA ZDARMA !!!Keramické stĺpové ohrievače HT sú moderné vykurovaci..
215,38€ 204,49€ Bez DPH:169,00€
Stav skladu: Skladom
Keramický ohrievač HT 800 exclusive DOPRAVA ZDARMA !!!Keramické stĺpové ohrievače HT sú moderné vyku..
234,74€ 222,64€ Bez DPH:184,00€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)