Menu
Your Cart

Kúpeľňové sálavé thermo panely IQ-DeLux K

Kúpeľňové sálavé thermo panely IQ-DeLux K

Luxusné sklenené thermo panely IQ-DeLux nielen príjemne vykúri Vašu kúpeľňu, ale zároveň tiež vysuší Vaše uteráky, alebo nahrejú Váš župan či nočné pyžamko. S thermo panely IQ-DeLux sa budete cítiť ako v teplej bavlnke. Budú Vás i Vaše prádlo zahrievať, hýčkať a rozmaznávať.

návod na použitie tu

Povrch panelu je sklenený a vyrába sa v troch prevedeniach: biela, čierna a zrkadlo. Sklenený povrch dopĺňajú dve ramená z lešteného hliníka na sušenie či ohrev uterákov. Thermo panely tak záskávají moderný a úplne exkluzívny dizajn. Ramená sú výškovo nastaviteľná a možno ich tiež úplne zbaviť. Po sňatí ramien je možné thermo panely použiť ako exkluzívny nástenné telesá pre všetky bytové či administratívne priestory.

Thermo panely IQ-DeLux obsahujú duálny vykurovaciu technológiu (rovnaká technológia ako u duálnych thermo radiátorov IQ-K), ktorá kombinuje klasické konvenčné vykurovanie s infračerveným sálaním tepla. V prednej časti je pod sklom sálavý infrapanel a v zadnej časti panelu je umiestnený štandardný vykurovací thermočlánek. Predné sálavý infrapanel možné zapnúť úplne samostatne pre sušenie uterákov či bielizne, alebo pre príjemné nahriatie Vašich odevov, županu či pyžamká.

Sálavé thermo panely IQ-DeLux sálavé thermo panely IQ-DeLux Navyše sú thermo panely vybavené funkciou turbo, pre rýchly a intenzívny ohrev daného priestoru. Tú využijete predovšetkým v období mimo hlavnej vykurovacej sezóny, kedy sa ešte bežne nekúri a Vy potrebuje rýchlo vykúriť daný. Turbo ohrev tiež uvítajú chatári či chalupári, ktorí pridedami na víkend do studenej chalupy a potrebujú ju rýchlo vykúriť.

Thermo panely IQ-DeLux majú na čelnej stene programovateľný termostat s LCD displejom. Všetky panely majú vykurovací výkon 1500W. V zadnej časti panelu je výklopný stojan a USB konektor pre uloženie a nabíjanie Vášho mobilného telefónu, tabletu, a pod.

Pripojovací kábel je bez zásuvkové vidlice (pre 230V / 50Hz), ktorú Vám na želanie ochotne namontujeme (príplatok 7,00 -EUR). Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie thermo panelu na stenu.

Možnosti využitia thermo panelov IQ-DeLux:

1 / s inštalovanými závesnými ramenami pre sušenie uterákov alebo bielizne -  kúpeľne, práčovne, ordinácie, chodby
2 / bez závesných ramien -  bytové či administratívne priestory, luxusné a reprezentatívne priestory, obchody, reštaurácie, apod.


Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux                                                            
                                                                                                                                             

      Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux                                                       Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux

   Programovatelný termostat na čelní straně panelu                                           USB konektor + sklopný stojánek v zadní části panelu

Orientačná kalkulačka príkonov sálavých thermo panelov IQ-DeLux

Obytné miestnosti, kancelárie, apod. 40 W / m3

Predsiene, technické místnostnosti 25 W / m3

Chodby, WC 30 W / m3

Kúpeľne 45 W / m3

Stav skladu: Skladom
IQ-DeLux wind white- biely s hliníkovými závesmi na uterákyIQ-DeLux wind - pristane každej kúpeľni j..
324,28€ Bez DPH:268,00€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)