Menu
Your Cart

Elektrický akumulační radiátor IQ-AR 2000W DOPRAVA ZDARMA

Elektrický akumulační radiátor IQ-AR 2000W DOPRAVA ZDARMA
Elektrický akumulační radiátor IQ-AR 2000W DOPRAVA ZDARMA
Elektrický akumulační radiátor IQ-AR 2000W DOPRAVA ZDARMA
-8 %
Elektrický akumulační radiátor IQ-AR 2000W DOPRAVA ZDARMA
Elektrický akumulační radiátor IQ-AR 2000W DOPRAVA ZDARMA
Elektrický akumulační radiátor IQ-AR 2000W DOPRAVA ZDARMA
Elektrický akumulační radiátor IQ-AR 2000W DOPRAVA ZDARMA
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
712,69€
654,61€
Bez DPH: 541,00€
  • Stav skladu: Vypredáno
Predané 5
Produkt si prezrelo 7780

Predstavujeme Vám úplne nový modelový rad inteligentných elektrických akumulačných radiátorov IQ-AR s inteligentným dotykovým termostatom. Aktuálne to sú najmodernejšie a najlepšie funkčne vybavené radiátory na trhu. Bleskový nárast teploty, ale i  po vypnutí radiátora, hreje radiator dalšie  40 - 50 minút.

DOPRAVA ZDARMA !!!

Elektrické akumulačné radiátory IQ-AR majú úplne nový, moderný dizajn. Sú vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou a zabudovaným inteligentným dotykovým termostatom. Oproti predchádzajúcej modelovej rade AR majú oveľa dlhšiu teplotnú zotrvačnosť a to vďaka vylepšenej akumulačné náplni a oceľovému opláštenie. Karbónový vykurovací článok zaisťuje vysoký vykurovací výkon a veľmi nízke prevádzkové náklady. Budete milo prekvapení veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi.

                     

Viac informacií

Užívatelia ocenia aj ďalšie inteligentné užívateľské funkcie, ktorými sú dvojité teplotné istenie, ktoré sa postará o úplne bezpečnú a spoľahlivú prevádzku radiátorov. V domácnostiach s malými deťmi je potom možné nastaviť zníženú povrchovú teplotu radiátora a tým zabrániť možným popáleninám

Inteligentné akumulačné radiátory IQ-AR predstavujú ten najoptimálnejší vykurovací systém pre domácnosti, administratívne budovy a malé prevádzky. Jednoduchá a rýchla inštalácia bez zložitých stavebných úprav z nich robí ideálne vykurovací systém do novo rekonštruovaných objektov. Pri novostavbách nízkoenergetických či pasívnych domov a bytov predstavujú úplne ideálne riešenie vykurovacieho systému. Nízka obstarávacia cena s veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi robí z toho vykurovacieho systému absolútnou jednotkou na trhu.

K inštalácii akumulačných radiátorov IQ-AR nepotrebujete žiadnu extra prípojku (šetríte náklady napr. Za plynovú prípojku). Nepotrebujete kotol, čo je ďalšia veľká úspora. Nemusíte ťahať žiadne rúrky v stenách a v podlahách, stačí iba jeden tenký kábel, ktorý môže byť vedený aj v plastových lištách. Teplotu v každej miestnosti môžete regulovať úplne samostatne, čo prináša tiež nemalé prevádzkové úspory.

Vylepšená akumulačné náplň udržuje teplotu ešte niekoľko desiatok minút po vypnutí radiátora. Tento efekt je dôležitý najmä pri využívaní sadzby D45 (nízky 20 hodinový tarif), kedy dochádza v priebehu dňa k vypínaniu el. prúdu a pri používaní priamotopov sa tento výpadok prejaví okamžitým poklesom teploty v miestnosti. U akumulačných radiátorov IQ-AR tieto výpadky takmer nepostrehnete.

Akumulačné radiátory IQ-AR topí v akomkoľvek prostredí a v akomkoľvek objekte. Používajú sa nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj na prikurovanie. Radiátory sú vybavené inteligentným programovateľným termostatom a zásuvkovú šnúrou pre jednoduché pripojenie (230 V / 50 Hz). Súčasťou balenia sú aj montážne konzoly pre uchytenie radiátora na stenu.

Radiátory IQ-AR predstavujú vynikajúcu náhradu za neekonomické priamotopy. Odpojíte pôvodné priamotop a na jeho miesto umiestnite nový akumulačné radiátor a pripojíte ho na priamovykurovací elektrický okruh (sadzba D5). Je to jednoduché, rýchle a bez akýchkoľvek stavebných zásahov.

Inteligentné funkcie akumulačných radiátorov IQ-AR

Orientačná kalkulačka príkonov

* Uvedené príkony sú orientačné a slúžia len pre zjednodušený výpočet energetickej spotreby akumulačných radiátorov pre jednotlivé priestory. Platí, že čím lepší objekt izolačné a akumulačné vlastnosti, tým nižší príkon na vykurovanie potrebujeme a naopak.

Obytné miestnosti, kancelárie, apod. 40 W / m3
Predsiene, technické miestnosti, a pod. 25 W / m3
Chodby, WC 30 W / m3
Kúpeľne 45 W / m3
Technické parametre
Hmotnosť 11,5 kg
krytie IP 24
rozmer D x V x H 124 x 51 x 12 cm
Výkon 2000W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!