1. Elektrický Infrapanel IT 300W

Elektrický Infrapanel IT 300W

  • Kód produktu: Elektrický Infrapanel IT 300W
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
  • 176,66€ s DPH, běžná cena 188,76€, ušetříte 12€

  • Bez DPH: 146,00€

Štítky: Elektrický Infrapanel IT 300W,

Elektrický Infrapanel IT 300W

POPIS PRODUKTA :
Ročná úspora energie voči klasickým spôsobom vykurovania je 20 - 40%!

Infrapanel IT 300W - je infrapanel v úplne novom dizajne - biela, hladká poplastovaná plocha v hliníkovom rámčeku. Infrapanely THERMOWELL modelovej rady IT infrapanely s prírodným hliníkovým obvodovým rámom. Základ infrapanelu tvorí vykurovací termočlánok. Infrapanely majú hladký, biely, poplastovaný povrch. Takto upravený povrch sa ľahko udržuje v čistote. Infrapanely sa umiestňujú na strop. Pripojenie cez svorkovnicu.

  • Rozmery: d.600x š.600x v.50mm
  • Hmotnosť: 5 kg
  • Výkon: 300W
  • Napätie: 230V
  • Krytie: IP44.

Infrapanely THERMOWELL modelovej rady IT infrapanely s prírodným hliníkovým obvodovým rámom.  Pripojenie cez svorkovnicu na strop. Základ infrapanelu tvorí vykurovací termočlánok. Infrapanely majú hladký, biely, poplastovaný povrch. Takto upravený povrch sa ľahko udržuje v čistote. Infrapanely sa umiestňujú na strop. Pripojenie cez svorkovnicu.

Infrapanelmi neohrievajú priamo vzduch, ale odovzdávajú tepelnú energiu stenám a predmetom v priestore. Vzduch je ohrievaný až následne od týchto stien a okolitých predmetov. Výsledkom je potom príjemná tepelná pohoda. A rovnomerná teplota v celej miestnosti. Suché steny, teplejšie ako vzduch neumožňujú zrážanie vlhkosti a vznik plesní. Suchá stena má tiež podstatne lepší tepelný odpor. Veľkou prednosťou je možnosť regulovať nezávisle teploty v jednotlivých miestnostiach, čím docielime ďalších významných úspor energie.Vzduch necirkuluje a nevíri prach, steny a záclony zostávajú čisté.

Výhodou infrapanelov je pomerne jednoduchá inštalácia bez zložitých stavebných zásahov, jednoduché ovládanie a regulácia. Obavy z vysokých prevádzkových nákladov nie sú u infrapanelov na mieste, naopak budú výrazne nižšie ako chcete pri kúrení plynom.Systém je úplne bezúdržbový.

Kalkulačka príkonu infrapanelov:

Obytné miestnosti, kancelárie, apod.         30 W / m3
Predsiene, technickej miestnosti, a pod.    20 W / m3
Chodby, WC                                                     25 W / m3
Kúpeľne                                                            45 W / m3

VÝHODY

Výhodou infrapanelov je pomerne jednoduchá inštalácia bez zložitých stavebných zásahov, jednoduché ovládanie a regulácia. Systém je úplne bezúdržbový. Obavy z vysokých prevádzkových nákladov nie sú u infrapanelov na mieste, naopak budú výrazne nižšie ako chcete pri kúrení plynom.Ročná úspora energie voči klasickým spôsobom vykurovania je 20 - 40%!

Technické parametre
Hmotnosť 5 kg
Výkon 300 W
Rozmer 600 x 600 x 50 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!