1. Chytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM s WIFI pripojením a podporou ANDROID a IOS

Chytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM s WIFI pripojením a podporou ANDROID a IOS

Chytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM s WIFI pripojením a podporou ANDROID a IOS

Chytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM s WIFI pripojením a podporou ANDROID a IOS 

Chytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM s WIFI připojením a podporou ANDROID a IOSChytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM s WIFI připojením a podporou ANDROID a IOSChytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM s WIFI připojením a podporou ANDROID a IOSChytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM s WIFI připojením a podporou ANDROID a IOSChytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM s WIFI připojením a podporou ANDROID a IOS


Vlastníte dom, chatu, firmu, predajňu, pozemok či inú nehnuteľnosť a chcete mať neustále prehľad o dianí v dobe Vašej neprítomnosti? Chcete vedieť, kto sa pohybuje vo Vašej nehnuteľnosti alebo na Vašom pozemku? Máme pre Vás veľmi jednoduché riešenie! Prinášame Vám chytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM podporujúce operačné systémy ANDROID a APPLE (iOS).

Inštalácia chytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM je veľmi jednoduchá a zvládnete ju behom pár minút. Kameru stačí vybaliť a pripojiť do elektrickej zásuvky. Potom do Vášho chytrého telefónu či tabletu stiahnete cez Google play alebo priložený QR kód aplikáciu pre ovládanie kamery a máte všetko hotové. Kamera sa sama pripojí na Vašu WIFI (pokiaľ ju nemáte, pripojte ju cez kábel na router alebo zásuvku s internetom). Od tohto okamihu môžete sledovať prostredníctvom Vášho chytrého telefónu alebo tabletu všetko dianie v okolí kamery.

Prostredníctvom telefónu a tabletu môžete nielen sledovať aktuálne dianie, ale tiež môžete kameru ovládať. Môžete ju ľubovoľne otáčať (až o 360 °), nakláňať nahor, nadol tak, aby ste mali naozaj dokonalý prehľad o aktuálnej situácii v mieste sledovania. Navyše môžete tiež prostredníctvom telefónu a tabletu robiť snímky alebo videá, ktoré sa ukladajú na pamäťovú SD kartu, ktorú je možné vložiť do kamery (pamäťová SD karta nie je súčasťou dodávky).

Chytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM sú dodávané v dvoch modeloch a to pre vnútorné a vonkajšie použitie. Obe kamery majú vysokú kvalitu obrazu (HD rozlíšenie). Kamery možné umiestniť na stojan, alebo zavesiť pomocou priloženého držiaka na stenu.

Obe kamery sú vybavené pohybovým snímačom. Snímač je možné aktivovať aj vypínať na diaľku pomocou telefónu alebo tabletu. Ak je pohybové čidlo aktivované a zachytí ak akýkoľvek pohyb vo svojom okolí, okamžite spustí ALARM na Vašom telefónu či tabletu a zároveň odošle do Vášho telefónu fotografiu sledovaného miesta. Vy potom môžete na diaľku pomocou kamery overiť, či sa vo Vašom objekte pohybujú nežiaduce osoby a alebo či sa jedná iba o planý poplach (napríklad pohyb dverí alebo záclony spôsobený prievanom, pohyb hmyzu v blízkosti kamery, a pod.). Kameru je tiež možné prepojiť so zabezpečovacím systémom alebo k nej pripojiť bezpečnostné sirénu (nie je súčasťou dodávky).

Obe kamery majú senzory pre nočné záznam. Vonkajšia kamera má krytie IP67, má tak vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Je odolá dažďu, snehu, mrazu a ÚV žiarenia. Vnútorná kamera má zabudovaný mikrofón a reproduktor pre obojsmernú komunikáciu. Môžete tak vzdialene komunikovať s osobou pred kamerou, prípadne zastrašiť nepozvaného votrelca. Tento systém využívajú hojne rodičia malých detí a chovatelia domácich maznáčikov, ktorí tak môžu online nielen sledovať, ale aj osloviť svojho potomka alebo zvieracieho miláčika.


Chytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM s WIFI připojením a podporou ANDROID a IOSChytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM s WIFI připojením a podporou ANDROID a IOS


-4%
SLEVA
Bezpečnostné IP kamery IQ-CAM - indoor

Bezpečnostné IP kamery IQ-CAM - indoor

 Vypredáno

Bezpečnostné IP kamery IQ-CAM - indoorChytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM dodávame v dvoch modeloch..

90,75€ 94,38€ Bez DPH: 75,00€

Detail produktu
-4%
SLEVA
Bezpečnostní IP kamery IQ-CAM - outdoor

Bezpečnostní IP kamery IQ-CAM - outdoor

 SKLADOM

Bezpečnostní IP kamery IQ-CAM - outdoorChytré bezpečnostné IP kamery IQ-CAM dodávame v dvoch modeloc..

90,75€ 94,38€ Bez DPH: 75,00€

Detail produktu
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)