1. Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 20 vario

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 20 vario

  -6%
  SLEVA
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 20 vario
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 20 vario
 • Kód produktu: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 20 vario
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
 • 896,61€ s DPH, běžná cena 953,48€, ušetříte 57€

 • Bez DPH: 741,00€

Štítky: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 20 vario

model IQ- ISL VARIO s polohovatelným solárním panelem :

Štandardné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, vjazdy do domu, nádvorí, apod.

Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO9001

Svietidlo má výkonný solárny panel, silnú dobíjaciu batériu, LED svetelnú technológiu a pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla. Inštalácia svietidla je veľmi jednoduchá.

Využitie: štandardné verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, vjazdy do domu, nádvorí, apod. Vhodné najmä tam, kde je potreba prispôsobiť natočenia a sklon solárneho panelu.

Potrebujete svetlo v miestach, kde nie je elektrické vedenie? Potrebujete osvetliť prístupovú komunikáciu, záhradu, firemné areál či ďalšie vonkajšie priestory? Solárne LED vonkajšie svietidlá IQ sú tým pravým riešením. Vďaka nim získate dostatočný zdroj svetla, ktorý svieti úplne ZADARMO. Svietidlo má výkonný solárny panel, silnú dobíjaciu batériu, LED svetelnú technológiu a pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla. Inštalácia svietidla je veľmi jednoduchá.
Využitie:
štandardné verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, vjazdy do domu, nádvorí, apod. Vhodné najmä tam, kde je potreba prispôsobiť natočenia a sklon solárneho panelu.
Návratnosť investície do 5 rokov! Prevádzková životnosť svietidla 150 tis. hodín (25 - 30 rokov).
Potrebujete svetlo v miestach, kde nie je elektrické vedenie? Potrebujete osvetliť prístupovú komunikáciu, záhradu, firemné areál či ďalšie vonkajšie priestory? Solárne LED vonkajšie svietidlá IQ sú tým pravým riešením. Vďaka nim získate dostatočný zdroj svetla, ktorý svieti úplne ZADARMO.

Ako správne vybrať vhodný typ svietidla:


V Českej a slovenskej republike máme ročne priemerne 1450 slnečných hodín. Svietidlá IQ-ISL sú určené do oblastí s ročným slnečným svitom 1300 - 1700 hod. Pre územie ČR a SR sú tak svietidlá úplne vyhovujúce.

Ak budete svietidlo osadzovať do miesta bez elektrickej energie a je možná orientácia solárneho panelu na juhozápad, môžete použiť svietidlá IQ-ISL. Ak by však orientácia solárneho panelu smerovala na východ či sever, vyberte svietidlá IQ-ISL VARIO. Tie majú polohovateľný solárny panel, ktorý potom nasmerujete do optimálnej polohy.

Ak sa rozhodnete z dôvodu maximálnej úspory el. energie nahradiť napájané vonkajšie osvetlenie solárnym, odporúčame použiť modely IQ-ISL POWER. Tieto svietidlá majú napájací kábel 230V / 50Hz. Primárne si berú energiu z batérie napájané solárnym panelom. Ak však dôjde k medznému zníženiu kapacity batérie (napr. Z dôvodu dlhodobo nízkej slnečnej aktivity alebo inverzie), prepne sa riadiaca jednotka zo solárneho na elektrické napájanie. Ako náhle sa potom znovu dostatočne dobije kapacita batérie, svietidlo sa znovu automaticky prepne na solárne napájanie. Tento typ svietidiel je preferovaný v Nemecku a vo Francúzsku.

Ďalšie technické informácie:

Ak bude svietidlo dlhšiu dobu bez slnečného a svetelného žiarenia a uložená el.energie v batérii klesne na minimálnu úroveň, svietidlo sa tejto situácii automaticky prispôsobí a zablokuje prechod do plného výkonu. Svietidlo potom svieti len v úspornom tlmenom režime.

Optimálna teplota pre nabíjanie lítiovej batérie je 0 ° C ~ + 60 ° C. Pracovná teplota je u nových modelov 2016 -25 ° C ~ +65 ° C. V zimnom období solárny panel ohrieva vnútornú časť svietidla, vnútorná teplota svietidla je tak vždy vyššia , než Ak je teplota v okolí svietidla. Vďaka tomu dochádza k nabíjanie lítiovej batérie aj za mrazivých teplôt. V lete naopak dochádza k ochladzovaniu vnútornej časti svietidla odvodom tepla cez odvetrávacie mriežky.

Ak je pred uvedením do prevádzky správne naformátovaná batérie, tak je svietidlo takmer bezúdržbové.

Všetky hlavné komponenty svietidlá sú meniteľné. Ak by došlo k čiastočnému poškodeniu svietidlá z dôvodu vandalizmu alebo živelných udalostí, nie je nutné meniť celé svietidlo, ale iba poškodené komponenty (LED svetelný panel, solárny panel, pohybová a Súmrakové čidlá, batérie, elektronika s MPPT radičom a indukčným systémom, hliníkové telo svietidla ).

Prečo zvoliť solárne LED svietidlá:

Robili sme prieskum v rade miest a obcí. Z neho vyplynulo, že takmer každá obec či mesto má nejaké miesto, kde by radi umiestnili verejné osvetlenie, ale z dôvodu chýbajúceho el. vedenie, alebo vysokých investičných nákladov na jeho vybudovanie, prípadne z dôvodu nevyriešených pozemkových vzťahov nemožno klasické napájané osvetlenie realizovať. Solárny systém osvetlenia je pre tieto situácie jednoduchým, rýchlym a ekonomicky veľmi prijateľným riešením.

Pri nových projektov verejného osvetlenia potom prináša finančnú a časovú úsporu. Odpadajú zložité a finančne nákladné výkopové práce pre el.vedenia. Zjednoduší sa projektová dokumentácia, skráti sa stavebné konanie a stavebné povolenie. Odpadne riešenie vlastníckych vzťahov pre pokládku el.vedenia, apod.

V prípade výpadku el.energie v dôsledku živelných udalostí (búrky, silný vietor, povodne, a pod.) Predstavujú solárne svietidlá nezávislý zdroj osvetlenia, ktorý svieti za každej situácie. Napríklad v susednom Nemecku a vo Francúzsku, bude od roku 2018 povinnosť kombinovať napájané pouličné osvetlenie so solárnym. Tieto opatrenia sú tiež prevenciou pre prípadné bezpečnostné hrozby Cilic na energetické zdroje a pre prípadný energetický blackout.

Ste zástupca mesta či obce a zaujal Vás tento systém verejného osvetlenia?                             Kontaktujte nás pre individuálnu cenovú ponuku.
Hľadáte úsporný a ekologický typ vonkajšieho osvetlenia do Vašej firmy?                                   Kontaktujte nás pre individuálnu cenovú ponuku.
Ste montážna firma alebo predajca a máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu?                    Kontaktujte nás pre veľkoobchodné podmienky.


Technické parametre
Baterie 12.8V / 170WH, LiFePO4 baterie kapacita až na 3dny bez slunečního svitu
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba nabíjania 10 - 12 hod
Farba Studená biela
Hmotnosť 22,0 kg
inštalačná výška 5 - 8 m stožár 76mm
krytie IP 65
Materiál Zliatina hliníka
Solárny panel 18V, 50W, monocrystalline SOLAR / ISL
Využitie Verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, podnikových miestach, parkoch a veľkých záhradách, vchody do domu, nádvoria,
využitie štandardné verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, odľahlé zástavky, parkovisko alebo cesty, vjazdy do domu, nádvorí, apod.
Výkon 20 W, 2800 Lm, Cree LED SMD
Rozmer 800 x 880 x 950 mm
spôsob svietenia Voľba 6 prednastavených svetelných režimov pomocou diaľkového ovládača
Súmrakový senzor ANO

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!