1. Infražiarič IQ-STAR M black 2500W DOPRAVA ZDARMA

Infražiarič IQ-STAR M black 2500W DOPRAVA ZDARMA

  -4%
  SLEVA
 • Infražiarič IQ-STAR M black 2500W DOPRAVA ZDARMA
 • Infražiarič IQ-STAR M black 2500W DOPRAVA ZDARMA
 • Kód produktu: Infražiarič IQ-STAR M black (čierny) 2500W
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii Doprava zdarma
 • 253,98€ s DPH, běžná cena 264,99€, ušetříte 11€

 • Bez DPH: 209,90€

Štítky: IQ-STAR M black (čierny) 2500W

IQ-STAR M black (čierny) 2500W

DOVOZ ZDARMA !!!

Nezabudnite chrániť infražiariče prepäťovou ochranou !!!
POZOR: infražiarič vždy natočte do priestoru, ale nikdy nemajte natočený na priamy predmet, vypne sa poistka, alebo sa spáli trubice !!!

model s extrémnou mechanickou aj poveternostné odolnosťou (montáž na stenu alebo strop)
Na použitie v extrémnych klimatických a záťažových podmienkach. Materiál tela infražiariče je vyrobený z ušľachtilej zliatiny s extrémne vysokou poveternostné, mechanickú a antikorózne odolnosťou. Možnosť umiestnenia na stenu, strop alebo na teleskopický stojan (v horizontálnej i vertikálnej polohe). Životnosť vykurovacej trubice 10 tis. hodín (nanofikované karbónové vlákno).

Karbónové infražiariče IQ-STAR M sa vyznačujú atraktívnym dizajnom s telom z ušľachtilej ocele s extrémne vysokou poveternostné, mechanickú a antikorózne odolnosťou. , rovnako ako infražiariče IQ-STAR a IQ-STAR S, vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Aktuálne sú najlepšími a najvýkonnejšími infražiaričmi na trhu. Tieto infražiariče vynikajú luxusným dizajnom, veľmi odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou s nanofikovaným karbónovým vláknom (životnosť až 10 tis. Prevádzkových hodín) a pohodlným diaľkovým ovládaním. Možnosť umiestnenia na stenu, strop alebo na univerzálne teleskopický stojan (v horizontálnej i vertikálnej polohe). Odporúčaná inštalácia na stenu do výšky 1,8 - 2,5 m.

Infražiarič umožňuje aj takzvané zónové vykurovanie, kedy vo veľkom priestore vykurujete len konkrétne miesto. Tento efekt sa využíva predovšetkým v dielňach či skladových halách, kde vykurujete iba požadované pracovisko. Dosiahnete tým maximálne úspory prevádzkových nákladov. Tento systém vykurovania sa využíva napr. V kostoloch.

Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenie na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne. Infražiarič môže byť umiestnený celoročne na nekrytom mieste.

Vyberať môžete z dvoch farieb striebornej a čiernej. Čierne prevedenie sa prevažne využíva na vykurovanie kostolov, domov smútku a historických objektov.
Infražiariče IQ-STAR M môžete využívať aj ako náhradu za populárny infrasauny. Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivé stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických ťažkostiach, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúcu reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb.

Regulácia vykurovacieho výkonu je v dvoch stupňoch: I = 1250W, II = 2500W.  Môžete ho ovládať ručne tlačidlom na boku infražiariče, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Diaľkový ovládač umožňuje tiež nastavenie časového vypnutia.

Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m a je zakončená zásuvkovú vidlicou. Montážna konzola na zavesenie na stenu , strop.
Infražiariče IQ-STAR M sú stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie. Tieto infražiariče majú vo svojej kategórii pre extrémnu záťaž najlepšie parametre na trhu: skvelú cenu - silný výkon - vysokú kvalitu - extrémnu odolnosť a veľmi dlhú životnosť.


Karbonové infrazářiče IQ-STAR    Karbonové infrazářiče IQ-STAR      Karbonové infrazářiče IQ-STAR     Karbonové infrazářiče IQ-STAR

Technické parametre
Časovač (časovo odložené vypnutie) ANO
Digitálny displej , diaľkové ovládanie, časovač ANO
Hmotnosť 3,1kg
krytie IP 65
Maximálna vykurovaná plocha index 18 / 37 m2
Regulovateľný výkon 2 stupne 1250 / 2500W
Rozmer D x Š x V 68 x 12 x 12 cm
umiestnenie v horizontální i vertikální poloze

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

-4%
SLEVA
El. Zásuvková prepäťová ochrana max pr. 3600W

El. Zásuvková prepäťová ochrana max pr. 3600W

 Skladom

15,73€ Bez DPH: 13,00€

Detail produktu