Menu
Your Cart

Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA

Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
-6 %
Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W DOPRAVA ZDARMA
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
292,82€
274,67€
Bez DPH: 227,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 11
Produkt si prezrelo 8852

Infražiarič IQ-STAR M silver (strieborný) 2500W ,

DOVOZ ZDARMA !!! s diaľkovým ovládačom .

nadštandardná záruka 3 roky, Infražiariče odporúčame chrániť  vhodnou prepäťovou ochranou !!!
Regulovateľný vykurovací výkon 1250 / 2500W s diaľkovým ovládačom.Použitie vonku i vo vnútri.
Modelový rad EXTREME - extrémna odolnosť + TOP kvalita,  na použitie v extrémnych klimatických a záťažových podmienkach.
Životnosť topné trubice až 10 tis. hodin (nanofikované karbonové vlákno).

POZOR: infražiarič vždy natočte do priestoru, ale nikdy nemajte natočený na priamy predmet, vypne sa poistka, alebo sa spáli trubice !!!
Možnosť umiestnenia na stenu, strop alebo na teleskopický stojan (v horizontálnej i vertikálnej polohe).

Karbónové infražiariče IQ-STAR M sa vyznačujú atraktívnym dizajnom s telom z ušľachtilej ocele s extrémne vysokou poveternostné, mechanickú a antikorózne odolnosťou. , rovnako ako infražiariče IQ-STAR a IQ-STAR S, vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Aktuálne sú najlepšími a najvýkonnejšími infražiaričmi na trhu. Tieto infražiariče vynikajú luxusným dizajnom, veľmi odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou s nanofikovaným karbónovým vláknom (životnosť až 10 tis. Prevádzkových hodín) a pohodlným diaľkovým ovládaním. Možnosť umiestnenia na stenu, strop alebo na univerzálne teleskopický stojan (v horizontálnej i vertikálnej polohe).

Na použitie v extrémnych klimatických a záťažových podmienkach. Najvhodnejší model pre vonkajšie použitie. Nerezové telo, vysoké krytie IP65 a extrémne mechanická a poveternostné odolnosť. Zároveň má ideálne zaoblenú odrazovú parabolu, ktorá umožňuje rovnomerné šírenie tepla vo všetkých smeroch. Pocitovo tak má oveľa vyšší tepelný výkon, ktoré ak je skutočný príkon. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie navodzuje maximálny pocit tepla.
Infražiarič umožňuje aj takzvané zónové vykurovanie, kedy vo veľkom priestore vykurujete len konkrétne miesto. Tento efekt sa využíva predovšetkým v dielňach či skladových halách, kde vykurujete iba požadované pracovisko. Dosiahnete tým maximálne úspory prevádzkových nákladov. Tento systém vykurovania sa využíva napr. V kostoloch.
Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenie na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne. Infražiarič môže byť umiestnený celoročne na nekrytom mieste.

V interiéri sa používa pre prikurovanie vo väčších obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia.
Vyberať môžete z dvoch farieb striebornej a čiernej. Čierne prevedenie sa prevažne využíva na vykurovanie kostolov, domov smútku a historických objektov.
Infražiariče IQ-STAR M môžete využívať aj ako náhradu za populárny infrasauny. Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivé stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických ťažkostiach, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúcu reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb.

Regulácia vykurovacieho výkonu je v dvoch stupňoch: I = 1250W, II = 2500W. Môžete ho ovládať ručne tlačidlom na boku infražiariče, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Diaľkový ovládač umožňuje tiež nastavenie časového vypnutia.

Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m a je zakončená zásuvkovú vidlicou. Montážna konzola na zavesenie na stenu alebo na univerzálne teleskopický stojan sú súčasťou balenia.
Infražiariče IQ-STAR M sú stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie. Tieto infražiariče majú vo svojej kategórii pre extrémnu záťaž najlepšie parametre na trhu: skvelú cenu - silný výkon - vysokú kvalitu - extrémnu odolnosť a veľmi dlhú životnosť.

Ak je v miestnosti umiestnené viacero infražiaričou musí mať každý tento infražiarič samostatný elektrický okruh, ak je v miestnosti iba umiestnený jeden infražiarič, stačí prepětová ochrana.


Karbonové infrazářiče IQ-STAR  Karbonové infrazářiče IQ-STAR      Karbonové infrazářiče IQ-STAR     Karbonové infrazářiče IQ-STAR

Technické parametre
Časovač (časovo odložené vypnutie) ANO
Digitálny displej , diaľkové ovládanie, časovač ANO
Hmotnosť 3,1 kg
krytie IP 65
Maximálna vykurovaná plocha index 37 / 18 m2
Regulovateľný výkon 2 stupne 1250 / 2500W
Rozmer D x Š x V 68 x 12 x 12 cm
umiestnenie v horizontální i vertikální poloze

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!