Menu
Your Cart

Keramický ohrievač HT 800 exclusive DOPRAVA ZDARMA

Keramický ohrievač HT 800 exclusive  DOPRAVA ZDARMA
-5 %
Keramický ohrievač HT 800 exclusive DOPRAVA ZDARMA
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
234,74€
222,64€
Bez DPH: 184,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 3
Produkt si prezrelo 9854

Keramický ohrievač HT 800 exclusive

DOPRAVA ZDARMA !!!

Keramické stĺpové ohrievače HT sú moderné vykurovacie telesá vhodná do všetkých typov interiérov. Všetky modely majú veľmi exkluzívny dizajn s garanciou špičkovej kvality nemeckej značky IQtherm - FAKIR. Sú vybavené LED displejom s ovládacím panelom, diaľkovým ovládačom, termostatom, časovým vypínačom a dvoma stupňami regulácia vykurovacieho výkonu. Model HT 700 je tiež vybavený WIFI modemom pre vzdialené ovládanie pomocou aplikácie na Vašom smartfóne či tablete.Upozorňujeme ,pred zapnutím do zásuvky používejte přepětovou ochranu. ( zásuvku )

Základom ohrievača je karbónový vykurovací článok, ktorý je umiestnený v keramickom puzdre. Výsledkom je príjemné sálavé teplo, ktoré sa rovnomerne rozprestrie po celej miestnosti. Výhodou systému je veľmi rýchly teplotný nástup a tepelná zotrvačnosť keramického puzdra, ktoré sála teplo ešte určitý čas po vypnutí vykurovacieho systému, nedochádza tak k žiadnemu prudkému poklesu teploty vo vykurovanom priestore. Ďalšou výhodou sú kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a teda jednoduchá mobilita pre prípadné prenášanie na rôzne miesta.

Keramické stĺpové ohrievače HT sú vybavené bezpečnostnými poistkami pre prípad pádu a prehriatiu, ktoré v prípade potreby prístroj spoľahlivo vypnú. Ohrievače sú vybavené termostatom s funkciou ANTI FROST (protimrazová ochrana) Pri aktivácii tejto funkcie udržiava ohrievač s minimálnou spotrebou el. energie v danom priestore teplotu nad bodom mrazu. Chráni tak napríklad vodné čerpadlá, domáce vodárne, apod. Proti zamrznutiu a možnému poškodeniu.

Využitie na prikurovanie, alebo aj ako hlavný vykurovací systém pre kancelárie, malé obchody a prevádzky, rekreačné objekty a pod.

Všetky modely sú vybavené pripájacím káblom so zásuvkovou vidlicou pre jednoduché pripojenie.

Technické parametre
Časovač (časovo odložené vypnutie) ÁNO
Diaľkový ovládač ÁNO
Display ÁNO, LED dotykový
Farba biela v luxusnom extra lesku
Hmotnosť 3,0 Kg
Oscilácie (rotácia) ÁNO
Termostat s funkciou ANTI FROST (protimrazová ochrana) ÁNO
Vykurovací výkon (2 stupne) 1200 / 2000W
vykurovaná plocha až 24 m2 / 60 m3
WIFI / ECO funkcie / ukazovateľ aktuálnej teploty NE / NE / NE
Rozmer 87 x 26 x 26 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!