Menu
Your Cart

LED reklamné a textové displeje IQ-LP

LED reklamné a textové displeje IQ-LP (LED PROMOTION) predstavujú novú, modernú formu efektívneho reklamného a komunikačného nástroja na zdieľanie textového obsahu. Firmy tak môžu jednoducho prezentovať svoje reklamné oznámenia a oslovovať zákazníkov. Štátne inštitúcie, mestské či obecné úrady môžu týmto spôsobom zverejňovať dôležité informácie a oznámenia, prípadne upozorňovať na chystané kultúrne a spoločenské podujatia.

LED displeje sú vhodné pre vnútorné i vonkajšie prezentáciu. Pri vonkajšom použití upúta LED displej IQ-LP za slnečného dňa širokú pozornosť až na vzdialenosť 100m a za súmraku až na 250m. Čitateľnosť textového obsahu je až na vzdialenosť 50m podľa zvolenej veľkosti písma.

LED displeje IQ-LP prinášajú ekonomocky dostupnú formu marketingovej komunikácie pre malých a stredných podnikateľov, a tiež pre verejný sektor. Textový obsah si môžete sami kedykoľvek veľmi jednoducho zmeniť. Všetko Vám zaberie len pár minút. Prezentovaný textový obsah tak môžete podľa Vašich potrieb stále aktualizovať. To všetko rýchlo a predovšetkým úplne ZADARMO.

Zadanie a zmeny textového obsahu sa vykonáva bezdrôtovo pomocou WIFI pripojenie. Editáciu textového obsahu môže vykonať prostredníctvom počítača (WINDOWS), alebo chytrého telefónu či tabletu (podporuje ANDROID i IOS). Pomocou jednoduchej aplikácie (podobne ako vo WORD) zadáte nový alebo upravíte existujúci textový obsah a zvolíte niektorý z prednastavených animačných efektov. Jas displeja možno prispôsobiť pre vonkajšie či vnútorné použitie. V aplikácii je možné nastaviť tiež čas automatického zapnutia a vypnutia. Editácia textu je veľmi rýchla a zvládnete ju v priebehu niekoľkých minút.

Video


možnosti využitia

Máte obchod?

Pomocou LED displeje IQ-LP predstavíte Vašim stálym zákazníkom a tiež všetkým okoloidúcim Vašu aktuálnu ponuku, upozorníte ich na špeciálne akcie, zľavy, nové kolekcie tovar, apod. Upútate tak ich pozornosť a vzbudíte v nich záujem o Vaše produkty. Vaši zákazníci budú mať stále aktuálne informácie o Vašich novinkách a akciách, zvýši sa tak nielen návštevnosť Vášho obchodu, ale predovšetkým aj Vaše tržby.

Máte reštaurácii alebo krčmičku?

Pomocou LED displeje IQ-LP predstavíte Vašim hosťom aktuálnu ponuku a meny, upozorníte je na Vaše špeciality a na chystané akcie. Už pred reštauráciou upútate pozornosť zákazníkov a vzbudíte ich záujem o Vašu ponuku a Vaše služby. Vaši stáli aj noví zákazníci budú informovaní o Vašej aktální ponuke a Vašich novinkách. Zvýši sa tak nielen návštevnosť Vašej reštaurácie, ale predovšetkým aj Vaše tržby.

Máte hotel, penzión, alebo ubytovacie služby?

Pomocou LED displeje IQ-LP upozorníte zákazníkov na voľnú kapacitu, služby, vybavenie, akcie, apod. Už vonku s dostatočným predstihom upútate pozornosť zákazníkov a vzbudíte ich záujem o Vaše služby. Zvýši sa tak nielen počet Vašich hostí, ale predovšetkým aj Vaše tržby.

Máte kaderníctvo, manikúru, masážny salón alebo iný odbor v oblasti služieb?

Pomocou LED displeje IQ-LP predstavíte Vašim zákazníkom aktuálnu ponuku, upozorníte ich na špeciálne akcie, zľavy, apod. Upútate pozornosť prechádzajúcich zákazníkov a vzbudíte ich záujem o Vaše služby. Vaši zákazníci budú mať stále aktuálne informácie o Vašich novinkách a akciách, zvýši sa tak nielen návštevnosť Vášho salónu, ale predovšetkým aj Vaše tržby.

Máte výrobné, obchodné alebo remeselnú firmu?

Pomocou LED displeje IQ-LP predstavíte všetkým okoloidúcim a potencionálnym zákazníkom predmet Vašej činnosti, Vašu aktuálnu ponuku, upozorníte ich na špeciálne akcie a vzbudíte ich záujem o Vaše služby. Všetci vo Vašom okolí budú informovaní o predmete Vašej činnosti, budú mať aktuálne informácie o Vašich novinkách a akciách, zvýši sa tak nielen informovanosť o Vašej firme a Vašich produktoch, ale predovšetkým záujem o ne. To Vám prinesie výrazne vyššie tržby.

Ste úrad či štátnej inštitúcie?

Pomocou LED displeje IQ-LP môžete občanov informovať o dôležitých témach, udalostiach či chystaných akciách, oznamovať im úradné oznámenia, apod. Všetci okoloidúci sa tak počas niekoľkých okamihov zoznámi so všetkými dôležitými

Psychológia farieb pri voľbe typu LED displeja:

Biela        -  Neutrálna farba navodzujúce otvorenosť a serióznosť. Nevyvoláva žiadne emócie.
Červená   - Komerčné farba, zameraná na biznis. Emočné farba nútiace zákazníkov k reakcii.
Modrá      - Upokojujúce farba, príjemná pre oči. Vyvoláva u zákazníkov záujem a zvedavosť.
Zelená     -  Štýlová farba, evokujúce magickú energiu, súlad s prírodou a ekológiu.

RGB - panel obsahuje niekoľko LED pásov v piatich farbách , text tak mení farbu podľa aktuálnej farby LED pásu v ktorom sa nachádza.


FULL COLOR - plnofarebný displej pre kreatívne reklamu , môžete nastaviť individuálne farebné animácie podľa Vašich požiadaviek.

LED reklamní a textové displeje IQ-LP LED reklamní a textové displeje IQ-LP LED reklamní a textové displeje IQ-LP

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Update cookies preferences