1. LED smart projektor P1 color

LED smart projektor P1 color

  • Výrobca: Iq-therm
  • Kód produktu: P1 color
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
  • 268,62€ s DPH, běžná cena 278,30€, ušetříte 10€

  • Bez DPH: 222,00€

Štítky: LED smart projektor P1 color

LED smart projektor P1 color - barevný

Hľadáte ideálny projektor pre Vaše firemné prezentácie či zábavu? Projektor, ktorý je malý, ľahký, úsporný, ľahko prenositeľný, s nezávislým zdrojom napájania a vlastným operačným systémom? Projektor, ktorý môžete používať nielen v interiéri, ale aj vonku v prírode? Projektor, ktorý ľahko prepojíte s vašim počítačom, telefónom či tabletom? Chcete skvelého spoločníka pre Vašu zábavu doma i na cestách? Ktorý navodí super atmosféru na Vašej párty? S ktorým môžete s kamarátmi sledovať športové prenosy na veľkoplošnej obrazovke? Ktorý premietne Vašim priateľom obrázky a videá z Vašej dovolenky? To všetko zvládne náš LED projektor P1.

Projektory P1 majú tvar kocky, rozmer 62x62x62mm, hmotnosť iba 290g, veľkosť zobrazenia - uhlopriečka až 100 palcov (254cm), podľa vzdialenosti projektora. Sú vybavené modernou technológiou OSRAM LED LIGHT pre veľkoplošnú projekciu. Nie je nutné žiadne premietacie plátno, stačí biela alebo svetlá stena, či iná plocha.

Majú vstavaný bezdrôtový reproduktor, ktorý Vám poskytne dokonalý efekt priestorového ozvučenia. Reproduktor možno využiť aj samostatne pre bezdrôtové prehrávanie hudby z Vášho telefónu či tabletu.

Projektory P1 majú v útrobách extrémne silnú dobíjaciu batériu 4800mAh. Poskytnú Vám tak veľmi dlhú dobu prevádzky. Projektor možno využiť aj ako záložný zdroj energie pre ďalšie nabíjanie ďalších zariadení, napr. Telefónu, tabletu pod.

Projektory P1 podporujú velni rýchly prenos mobilných dát. Sú vybavené operačným systémom ANDROID, podporujú sťahovanie APP, videá a hudby. Projektor možno cez BLUETOOTH prepojiť s ďalšími zariadeniami, telefónom, tabletom, PC, hernou konzolou, apod.

Prihláste sa v projektore pod svojím GOOGLE účtom a môžete sťahovať ďalšie skvelé aplikácie, hry, hudbu, videá, streamovať na YOUTUBE, apod. Môžete sťahovať e-maily, prezerať dokumenty, chatovať, volať cez Skip a to všetko na veľkoplošnej obrazovke.

Dobrá správa: premietaný obraz z projektorov P1 nevyžaruje absolútne žiadnu nežiaduce radiácii, ktorú bežne vydávajú televízory či monitory, sú tak vhodné aj pre tie najmenšie deti a pre osoby s citlivým alebo unaveným zrakom.

LED mini smart projektory P1LED mini smart projektory P1

Technické parametre
Hmotnosť 290 g
Konektory 1x USB, 1x micro USB
LED technológie OSRAM LED LIGHT, 70 Lm, kontrast 800:1
Operačný systém ANDROID 4.4.2
Reproduktory stereo 1,2W s efektom priestorového zvuku
Rozlíšenie HD kvalita, 1280x720 pixelov, pomer strán 16: 9
Technologické vybavenie štvorjadrový procesor AMLOGIC, 1GB RAM, DDR3, vnútorné úložisko 8GB, slot na pamäťovú kartu max. 64GB, diaľkový ovládač
Veľkosť zobrazenia max. uhlopriečka obrazu 100 "zo vzdialenosti 3,6 m
WIFI + BLUETOOTH ÁNO
Rozmer 62 x 62 x 62 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

-3%
SLEVA
LED smart projektor P1 white

LED smart projektor P1 white

 Skladom

266,20€ 278,30€ Bez DPH: 220,00€

Detail produktu
-3%
SLEVA
stojanček

stojanček

 Skladom

30,25€ Bez DPH: 25,00€

Detail produktu
-3%
SLEVA
LED reklamní a textové displeje IQ-LP s WIFI pripojením farba textu RGB (farebné pásy)
Detail produktu