1. Solárne LED svietidlá
 2. TOP 5 nejlepších solárních svítidel
 3. Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 30 vario

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 30 vario

  -3%
  SLEVA
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 30 vario
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 30 vario
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 30 vario
 • Kód produktu: svietidlo IQ-ISL 30 vario
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
 • 1 120,46€ s DPH, běžná cena 1 156,76€, ušetříte 36€

 • Bez DPH: 926,00€

Štítky: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 30 vario

model IQ- ISL VARIO s polohovatelným solárním panelem :

Svietidlo s polohovateľným solárnym panelom, ktorý možno individuálne nakloniť tak, aby smeroval na juhozápad. Výber zo 6 svetelných režimov, ktoré nastavíte pomocou diaľkového ovládača, tým možno tiež svietidlo vypnúť alebo znova zapnúť. LiFePO4 batérie so životnosťou až 3 roky.

Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO9001, pošleme na vyžádání.

POPIS :

Svietidlo má výkonný polohovaci solárny panel, silnú dobíjaciu batériu, LED svetelnú technológiu a pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla. Inštalácia svietidla je veľmi jednoduchá.
Využitie: štandardné verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, vjazdy do domu, nádvorí, apod. Vhodné najmä tam, kde je potreba prispôsobiť natočenia a sklon solárneho panelu.
Návratnosť investície do 5 rokov! Prevádzková životnosť svietidla 150 tis. hodín (25 - 30 rokov).
Potrebujete svetlo v miestach, kde nie je elektrické vedenie? Potrebujete osvetliť prístupovú komunikáciu, záhradu, firemné areál či ďalšie vonkajšie priestory? Solárne LED vonkajšie svietidlá IQ sú tým pravým riešením. Vďaka nim získate dostatočný zdroj svetla, ktorý svieti úplne ZADARMO.

Přehled modelů IQ- ISL VARIO s polohovatelným solárním panelem :

 • Typ  -  IQ-ISL 15 VARIO ,  IQ-ISL 30 VARIO, 

   

   Foto                    

  Ako správne vybrať vhodný typ svietidla:

  V Českej a slovenskej republike máme ročne priemerne 1450 slnečných hodín. Svietidlá IQ-ISL sú určené do oblastí s ročným slnečným svitom 1300 - 1700 hod. Pre územie ČR a SR sú tak svietidlá úplne vyhovujúce.
  Ak budete svietidlo osadzovať do miesta bez elektrickej energie a je možná orientácia solárneho panelu na juhozápad, môžete použiť svietidlá IQ-ISL. Ak by však orientácia solárneho panelu smerovala na východ či sever, vyberte svietidlá IQ-ISL VARIO. Tie majú polohovateľný solárny panel, ktorý potom nasmerujete do optimálnej polohy.
  Ak sa rozhodnete z dôvodu maximálnej úspory el. energie nahradiť napájané vonkajšie osvetlenie solárnym, odporúčame použiť modely IQ-ISL POWER. Tieto svietidlá majú napájací kábel 230V / 50Hz. Primárne si berú energiu z batérie napájané solárnym panelom. Ak však dôjde k medznému zníženiu kapacity batérie (napr. Z dôvodu dlhodobo nízkej slnečnej aktivity alebo inverzie), prepne sa riadiaca jednotka zo solárneho na elektrické napájanie. Ako náhle sa potom znovu dostatočne dobije kapacita batérie, svietidlo sa znovu automaticky prepne na solárne napájanie. Tento typ svietidiel je preferovaný v Nemecku a vo Francúzsku.

  • Ďalšie technické informácie:

   Ak bude svietidlo dlhšiu dobu bez slnečného a svetelného žiarenia a uložená el.energie v batérii klesne na minimálnu úroveň, svietidlo sa tejto situácii automaticky prispôsobí a zablokuje prechod do plného výkonu. Svietidlo potom svieti len v úspornom tlmenom režime.

   Prevádzková životnosť svietidla je cca 25 rokov. V priebehu tejto doby bude nutné meniť iba vnútorná batéria Li-Fe.

   Optimálna teplota pre nabíjanie lítiovej batérie je 0 ° C ~ + 60 ° C. Pracovná teplota je u nových modelov 2016 -25 ° C ~ +65 ° C. V zimnom období solárny panel ohrieva vnútornú časť svietidla, vnútorná teplota svietidla je tak vždy vyššia , než Ak je teplota v okolí svietidla. Vďaka tomu dochádza k nabíjanie lítiovej batérie aj za mrazivých teplôt. V lete naopak dochádza k ochladzovaniu vnútornej časti svietidla odvodom tepla cez odvetrávacie mriežky.

   Ak je pred uvedením do prevádzky správne naformátovaná batérie, tak je svietidlo takmer bezúdržbové.

   Prečo zvoliť solárne LED svietidlá:

   Robili sme prieskum v rade miest a obcí. Z neho vyplynulo, že takmer každá obec či mesto má nejaké miesto, kde by radi umiestnili verejné osvetlenie, ale z dôvodu chýbajúceho el. vedenie, alebo vysokých investičných nákladov na jeho vybudovanie, prípadne z dôvodu nevyriešených pozemkových vzťahov nemožno klasické napájané osvetlenie realizovať. Solárny systém osvetlenia je pre tieto situácie jednoduchým, rýchlym a ekonomicky veľmi prijateľným riešením.

   Pri nových projektov verejného osvetlenia potom prináša finančnú a časovú úsporu.

   V prípade výpadku el.energie v dôsledku živelných udalostí (búrky, silný vietor, povodne, a pod.) Predstavujú solárne svietidlá nezávislý zdroj osvetlenia, ktorý svieti za každej situácie. Napríklad v susednom Nemecku a vo Francúzsku, bude od roku 2018 povinnosť kombinovať napájané pouličné osvetlenie so solárnym. Tieto opatrenia sú tiež prevenciou pre prípadné bezpečnostné hrozby Cilic na energetické zdroje a pre prípadný energetický blackout


   • Ste zástupca mesta či obce a zaujal Vás tento systém verejného osvetlenia?                             Kontaktujte nás pre individuálnu cenovú ponuku.
   • Hľadáte úsporný a ekologický typ vonkajšieho osvetlenia do Vašej firmy?                                   Kontaktujte nás pre individuálnu cenovú ponuku.
   • Ste montážna firma alebo predajca a máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu?                    Kontaktujte nás pre veľkoobchodné podmienky.

Technické parametre
Baterie 3.2V / 12AH, LiFePO4 baterie uživatelsky vyměnitelná
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001 , dodáme na vyžiadanie
Doba nabíjania 8 - 10 hod
Doba osvetlenia pri plnom nabití batérie výber zo 4 prednastavených svetelných výkonov (100% / 75% / 50% / 25%) pomocou diaľkového ovládača + možnosť nastavenia časového obmedzenia doby svietenia (2-6hod)
Farba svetla studená biela (cool white)
Hmotnosť 4,0 kg
inštalačná výška 4 - 6 m stožiar 76mm / výložník 76mm / stena
krytie IP 65
Materiál slitina hliníku
Solárny panel 35 x 35 x 2 cm
Využitie štandardné verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, vjazdy do domu, nádvorie, apod.
Výkon 40 W, 4000 Lm, SMD 5730 LED
Rozmer 19 x 15 x 7 cm rozmer svietla
spôsob svietenia výber zo 4 prednastavených svetelných výkonov (100% / 75% / 50% / 25%) pomocou diaľkového ovládača + možnosť nastavenia časového obmedzenia doby svietenia (2-6hod)
Súmrakový senzor ANO

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!