1. Solárne LED svietidlá
 2. Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S

  -7%
  SLEVA
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
 • Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
 • Kód produktu: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
 • Dostupnosť: Skladom
 • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
 • 417,45€ s DPH, běžná cena 447,70€, ušetříte 30€

 • Bez DPH: 345,00€

Štítky: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S


Solárne LED svietidlá IQ-ISSL majú výkonný solárny panel, silnú dobíjacie LI-FE batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom a súmrakový + pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla.
Svietidlá IQ-ISSL používajú solárny panel s patentovaným systémom napájania SOLAR / ISSL (inteligent solar system light), tj. Spracovanie solárnej a tiež svetelnej energie, ktorá nabíja integrovanú LI-FE batériu. Svietidlá sa tak aspoň čiastočne nabíja aj za jasných dní s nízkym slnečným žiarením. Väčšina ostatných výrobcov doteraz používa bežné solárne panely so štandardným systémom napájania. Svietidlá so systémom solar / ISSL sú tak mimoriadne výkonná, kvalitné a cenovo dostupná svietidlá!
Za súmraku a zníženej viditeľnosti sa svietidlo automaticky zapne na úsporný 50% svetelný výkon (svietidlo IQ-ISSL 15 mini na 20% úsporný výkon). Keď pohybové čidlo zaznamená v okolí svietidla pohyb, aktivuje sa 100% svetelný výkon. Keď pohyb ustane, svietidlo sa opäť prepne na úsporný svetelný režim. Za svitania sa svietidlo automaticky vypne. Inteligentná riadiaca jednotka monitoruje stav batérie a optimalizuje spotrebu el. energie. Doba svietenia pri 100% nabitej batérii je až 36 hod.

Inštalácia svietidiel je veľmi jednoduchá. Svietidlo uchytíte na stožiar alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Umiestniť na slnečné miesto, mimo tieň z okolitých budov či porastu. Optimálna orientácia solárne panelu je na juhozápad. Solárny panel je možné vďaka kĺbovému systému variabilne prispôsobiť pre čo najvyššiu absorpciu slnečného žiarenia.

Využitie svietidiel IQ-ISSL - verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, osvetlenie komunikácií, prechodov pre chodcov, parkovísk, detských ihrísk, štadiónov, apod. Veľmi rýchla návratnosť investície! Prevádzková životnosť svietidla je cca 25 rokov.


Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO9001


Prvýkrát, keď vybalíte solárne svetlo, necháte dobiť batériu aspon 12 hodín, potom zapnete svetloON/OFF a pripevníte tak, aby bolo smerované vždy na juhozápad!!!


Technické parametre
Baterie LiFePO4 baterie, 6,4V, 9000mAh
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba nabíjania 6 - 8 hod.
Doba osvetlenia pri plnom nabití batérie až 30 hod. při 40% svetelnom výkone až 12 hod. při 100% svetelnom výkone
Farba studená biela (cool white)
Hmotnosť 2,0 kg
inštalačná výška 3 - 5 m
krytie IP 65
Materiál ABS + ocelová montážní konzole
Pohybový senzor ANO, dosah 8-12m dle výšky zavěšení
Solárny panel 8V, 10W SOLAR / ISSL
Výkon 15 W, 2100 Lm, SMD 2835 LED
Rozmer 40 x 19 x 5 cm
Súmrakový senzor ANO

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!