Menu
Your Cart

Odvlhčovače CUBO

Odvlhčovače CUBO

Trápi Vás vysoká vlhkosť? Potrebujete urýchliť vysúšanie stien po maľovaní, či umožniť rýchlejší technologický postup pri stavebných prácach (rýchle schnutie nových omietok, betónových podláh, a pod.)? Zasiahla Vás nečakaná udalosť v podobe vykúrenie alebo dokonca povodeň? Odvlhčovače CUBO sú pripravené Vám pomôcť.

Odvlhčovače CUBO využívajú novú technológiu dosahujúci veľmi rýchleho zníženia vzdušnej vlhkosti v uzavretých priestoroch (obytné miestnosti, kancelárie, kúpeľne, práčovne, kuchyne, drobné prevádzkarne, a pod.). Tá sa ukladá vo forme vodného kondenzátu v nádobke vnútri prístroja. Zároveň táto nová technológia eliminuje odvod zdraviu prospešných iónových častíc zo vzduchu a ten si tak zachováva svoju prirodzenú sviežosť a čistotu.

U odvlhčovačov CUBO možno nastaviť požadovanú hodnotu vlhkosti a potom už len zapnúť automatický režim, ktorý bude túto hodnotu sám udržiavať. Ďalej môžete nastavovať rýchlosť intenzity vysúšaniu a využívať funkciu odloženého vypnutia.

Odvlhčovače CUBO sa vyznačujú veľmi tichou prevádzkou, sú preto vhodné aj do priestorov, kde je vyžadovaná minimálna hlučnosť.

Pre jednoduchú manupulaci a prenášanie majú odvlhčovač CUBO v spodnej časti kolieska.Stav skladu: Skladom
Multifunkčné zariadenie IQ-OMI pre ohrev, chladenie, zvlhčovanie a čistenie vzduchuDOPRAVA ZDARMA !!..
254,10€ 239,58€ Bez DPH:198,00€
Stav skladu: Skladom
Odvlhčovač CUBOOdvlhčovače CUBO sa vyznačujú veľmi tichou prevádzkou, sú preto vhodné aj do priestor..
204,49€ Bez DPH:169,00€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)