Menu
Your Cart

Robotické vysávače a mopy MAMIBOT

Neradi upratujete? Už nemusíte, všetko za Vás urobia roboti MAMIBOT. Vysajú nečistoty, vytrie podlahu a dokonale vyčistí Vaše okná. Vy si zatiaľ môžete u kávičky prečítať Váš obľúbený časopis, a alebo sledovať TV.

Prinášame Vám tri najžiadanejšie robotické upratovacie pomocníkmi od najväčšieho svetového výrobcu - firmy MAMIBOT. Firma MAMIBOT je lídrom v oblasti robotickej techniky. Výrobky MAMIBOT sú vyrábané pod radom vlastných obchodných značiek, ale tiež pod značkami ďalších obchodných korporácií, pre ktoré firma roboty vyrába, alebo im dodáva časť komponentov.

Prečo sa rozhodnúť pre výrobky MAMIBOT? Pretože sú zárukou špičkovej kvality. Výrobky robia presne to čo majú a čo sa od nich vyžaduje. Vždy odvedú perfektnú prácu a šetrí Vás čas. Nie sú to žiadni obyčajní roboti, ktorí jazdia bezhlavo po miestnosti a na Vás potom rovnako ostane podstatná časť upratovacích prác. MAMIBOT je zárukou precízneho upratovania. Manipulácia a ovládanie robotov MAMIBOT je veľmi jednoduché, zvládnu ho deti i seniori. Výrobky možno ovládať tiež vzdialene cez telefón či tablet z akéhokoľvek miesta na svete. Kto chce profesionálne upratovanie, volí MAMIBOT.

Robotické vysávače sú vybavené presnými optickými senzormi pre snímanie svojej polohy, okolie a prípadných prekážok. Zároveň tiež vyhodnocujú mieru znečistenia podlahy. Zachytené vnemy sa potom prenášajú do centrálnej riadiacej jednotky, ktorá podľa zistených údajov optimalizuje upratovaciu trasu. Model PREVAC 650 je naviac vybavený najmodernejším navigačným systémom s infračervenými lúčmi pre presné zameranie priestoru a pre odlíšenie uprataných od doteraz neuklizených častí. Vysávač tak dokonale uprace zameraný priestor a zbytočne sa už nevracia na uprataná miesta.

Všetky výrobky sú vybavené silnými batériami pre dlhý upratovanie (až 2 hod.). Nabíjanie je rovnako veľmi rýchle (max. 3 hod.). Výrobky MAMIBOT sú v porovnaní s konkurenčnými výrobkami mimoriadne tiché, nebudú Vás preto rušiť nepríjemným hlukom.

Oba robotické vysávače majú veľmi nízku výšku, model PROVAC je dokonca najtenším vyrábaným robotickým vysávačom. Zájdu tak aj do tých najmenších priestorov.

recyklační poplatok v ceně.


Robotické vysavače MAMIBOTRobotické vysavače MAMIBOT

 Čas je drahocenný, neztrácejte ho proto úklidem. Ten svěřte profesionálním robotům MAMIBOT. Ušetřený čas věnujte příjemnějším činnostem a Vašim blízkým.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.