1. Značka
  2. Iq-therm
  3. Robotický vysávač PROVAC

Robotický vysávač PROVAC

  • Výrobca: Iq-therm
  • Kód produktu: PROVAC
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
  • 124,63€ s DPH, běžná cena 136,73€, ušetříte 12€

  • Bez DPH: 103,00€

Štítky: Robotický vysávač PROVAC

Robotický vysavač a mop PROVAC

recyklační poplatek - 075 eur

PROVAC je jednoduchý robotický vysávač, ktorý vie nielen vysávať, ale súčasne môže tiež vytierať. Urobí tak všetok upratovanie za Vás a Vy sa môžete oddávať príjemnejším činnostiam.

Čas je drahocenný, nestrácajte ho preto upratovaním. Ten zverte profesionálnym robotom MAMIBOT. Ušetrený čas venujte príjemnejším činnostiam a Vašim blízkym.

Vysávač PR0VAC je vybavený presnými optickými senzormi pre snímanie svojej polohy, okolie a prípadných prekážok. Senzory prenášajú zachytené vnemy do centrálnej riadiacej jednotky, ktorá podľa zistených údajov optimalizuje upratovaciu trasu.

Vysávač PR0VAC má bezfiltrovej, úplne bezúdržbový systém ukladania prachových častíc do objemného kontajnera. Kontajner na suchý odpad umožňuje jednoduché a úplne hygienické vyprázdňovanie a čištění.Ovládání vysávača je veľmi jednoduché, stačí stlačiť tlačidlo ON / OFF na boku vysávača a ten ihneď začne s upratovaním. Po ukončení upratovania sa vysávač sám zastaví.

Vysávač je možné používať v týchto 3 upratovacích režimoch:

1/ vysávání - robotický vysavač vysaje veškeré nečistoty, které se ukládají do kontejneru na suchý odpad.">1 / vysávania - robotický vysávač vysaje všetky nečistoty, ktoré sa ukladajú do kontajnera na suchý odpad. Kontajner má obsah 600ml, preto stačí obsah vysypať 1x za 14 dní.

2 / vysávanie + suchý mop - pre tento režim je nutné na spodnú časť vysávača nasadiť mopové utierku. V tomto režime vysávač prednej časti vysáva nečistoty a zadnou mopové časťou zbiera jemné prachové častice a tekutiny. Po dokončení upratovania opláchnite mopové utierku prúdom vody, alebo ju vyperte v práčke.

3 / vysávanie + vlhký mop - namočte mopové utierku v teplej vode a nasaďte ju na spodnú časť vysávača. V tomto režime bude predná časť vysávača vysávať nečistoty a zadnú mopové časť bude vytierať. S namočenou mopové utierkou uprace vysávač plochu až 16 m2 podľa členitosti priestoru a miery znečistenia. Potom doporučujeme utierku opláchnuť a znovu nasadiť pre ďalšie upratovanie. Po dokončení upratovania opláchnite mopové utierku prúdom vody, alebo ju vyperte v práčke.

Technické parametre
Dekor biela
Doba nabíjania max. 3 - 4 hod.
Hlučnost 64 dB
Hmotnosť 2 kg
Objem vodnej nádržky 600 ml
obsah balenia vysávač, nabíjací kábel, mopové utierka, sada náhradných kief
pracovný čas až 2 hod. pri plne nabitej batérii
typ batérie 1500 mAh Ni-Mh
Využitie automatický robotický vysávač a mop pre všetky typy podláh. Pracovné režimy: vysávanie / vysávanie + suchý mop / vysávanie + vlhký mop
WIFI nie
Rozmer priemer 28,5 cm, výška 4,5 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!