1. Značka
  2. Iq-therm
  3. Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 mini

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 mini

  • Výrobca: Iq-therm
  • Kód produktu: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 mini
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
  • 258,94€ s DPH, běžná cena 290,40€, ušetříte 31€

  • Bez DPH: 214,00€

Štítky: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 mini

Solárne svetlo  -  TOP produkt - vítěz testu kvality v Německu

svietidlá modelového radu PROFI, solárne svietidlá IQ-ISSL mini s polohovateľnými úchytnými konzolami.
Solárne LED svietidlá IQ-ISSL určené pre oblasti s ročným slnečným svitom 1300 - 1700 hod. Čechy a Slovensko majú priemerne 1450 slnečných hod. / Rok. Svietidlá IQ-ISL sú tak pre naše územie vyhovujúce.

Solárne LED svietidlá IQ-ISSL majú výkonný solárny panel, silnú dobíjacie LI-FE batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom a súmrakový + pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla.
Svietidlá IQ-ISSL používajú solárny panel s patentovaným systémom napájania SOLAR / ISSL (inteligent solar system light), tj. Spracovanie solárnej a tiež svetelnej energie, ktorá nabíja integrovanú LI-FE batériu. Svietidlá sa tak aspoň čiastočne nabíja aj za jasných dní s nízkym slnečným žiarením. Väčšina ostatných výrobcov doteraz používa bežné solárne panely so štandardným systémom napájania. Svietidlá so systémom solar / ISSL sú tak mimoriadne výkonná, kvalitné a cenovo dostupná svietidlá!
Za súmraku a zníženej viditeľnosti sa svietidlo automaticky zapne na úsporný 50% svetelný výkon (svietidlo IQ-ISSL 15 mini na 20% úsporný výkon). Keď pohybové čidlo zaznamená v okolí svietidla pohyb, aktivuje sa 100% svetelný výkon. Keď pohyb ustane, svietidlo sa opäť prepne na úsporný svetelný režim. Za svitania sa svietidlo automaticky vypne. Inteligentná riadiaca jednotka monitoruje stav batérie a optimalizuje spotrebu el. energie. Doba svietenia pri 100% nabitej batérii je až 36 hod.

Inštalácia svietidiel je veľmi jednoduchá. Svietidlo uchytíte na stožiar alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Umiestniť na slnečné miesto, mimo tieň z okolitých budov či porastu. Optimálna orientácia solárne panelu je na juhozápad. Solárny panel je možné vďaka kĺbovému systému variabilne prispôsobiť pre čo najvyššiu absorpciu slnečného žiarenia.

Využitie svietidiel IQ-ISSL - verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, osvetlenie komunikácií, prechodov pre chodcov, parkovísk, detských ihrísk, štadiónov, apod. Veľmi rýchla návratnosť investície! Prevádzková životnosť svietidla je cca 25 rokov.


Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO9001

Prvýkrát, keď vybalíte solárne svetlo, necháte dobiť batériu aspon 12 hodín, potom zapnete svetloON/OFF a pripevníte tak, aby bolo smerované vždy na juhozápad!!!

Videa
Technické parametre
Baterie LiFePO4, 6,4V, 9AH
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba nabíjania 6 - 8 hod.
Doba osvetlenia pri plnom nabití batérie až 30 hod. pri 40% svetelnom výkone až 12 hod. pri 100% svetelnom výkone
Farba svetla studená biela (cool white)
Hmotnosť 2,0 kg
inštalačná výška 3 - 5 m , stožár - průměr bez omezení / stěna
krytie IP 65
Materiál slitina hliníku
Pohybový senzor ANO, dosah 8-12m dle výšky zavěšení
Solárny panel 8V, 10W SOLAR / ISSL
Využitie orientačné verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, vjazdy do domu, nádvorie, apod.
Výkon 15 W, 1850 Lm, Bridgelux chip
Rozmer 40 x 19 x 5 cm
Súmrakový senzor ANO

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

-11%
SLEVA
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 POWER plus

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 POWER plus

 Skladom

907,50€ Bez DPH: 750,00€

Detail produktu
-11%
SLEVA
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 40 POWER plus

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 40 POWER plus

 Skladom

1 293,49€ 1 386,66€ Bez DPH: 1 069,00€

Detail produktu