Menu
Your Cart

Športové bluetooth slúchadlá s HANDSFREE

Športové bluetooth slúchadlá s HANDSFREE

Skvelá slúchadlá pre Vaše voľnočasové a športové aktivity. Môžete nielen počúvať hudbu, zvukové knihy, zdokonaľovať cudzie jazyky, ale aj vybavovať telefónne hovory. Ergonomický tvar a nízka hmotnosť pre jednoduché a pohodlné užívanie. Veľmi jednoduché intuitívne ovládanie. Prepojenie s externým zariadením (telefón, tablet, PC, a pod.) Cez Bluetooth.

Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREESportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREESportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREESportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREESportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE

Športové bluetooth slúchadlá SBE s funkciou HANDSFREE si zamilujú nielen všetci športovci, ale aj bežní užívatelia. Už žiadne zamotané káble, stačí zapnúť, cez bluetooth spárovať s Vaším telefónom či iným zariadením a môžete si užívať nekonečného prúdu hudby. Pokiaľ Vám počas počúvania niekto zavolá, stlačením prostredného tlačidla prijmete a vybavíte hovor. Po ukončení hovoru sa opäť automaticky spustí prehrávanie hudby.

Vďaka skvelému ergonomickému tvaru a miernemu napružené slúchadlá perfektne drží a priťahujú sa k hlave. Môžete s nimi bez obáv vykonávať akúkoľvek činnosť. Využijete ich nielen pri športových aktivitách, ale tiež pri domácich činnostiach, pri upratovaní, varení, pri kosení trávy, apod.

Slúchadlá SBE tiež využívajú, ako plnohodnotné HANDSFREE, pracovníci a servisní technici, ktorí potrebujú mať voľné a zároveň vybavovať telefónne hovory. S týmito slúchadlami môžu pohodlne vykonávať svoju prácu a zároveň vybavovať telefónne hovory alebo na diaľku konzultovať vykonávané úkony s centrálnym strediskom. Tí si pochvaľujú pohodlné nosenie, skvelú priľnavosť k hlave a jednoduché ovládanie.

Pre maximálnu pohodu pri Vašich športových výkonoch odporúčame k športovým slúchadlám zakúpiť tiež športové fitness náramok HW2 pre monitoring všetkých Vašich športových aktivít.

Slúchadlá SBE blue
-13 %
Stav skladu: Skladom
Skvelá slúchadlá pre Vaše voľnočasové a športové aktivity. Môžete nielen počúvať hudbu, zvukové knih..
27,10€ 23,60€ Bez DPH:19,50€
Stav skladu: Skladom
Skvelá slúchadlá pre Vaše voľnočasové a športové aktivity. Môžete nielen počúvať hudbu, zvukové knih..
27,10€ Bez DPH:22,40€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)