Warning: Division by zero in /www/doc/www.thermowell.sk/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 439 Slúchadlá SBE blue
  1. Športové bluetooth slúchadlá s HANDSFREE
  2. Slúchadlá SBE RED

Slúchadlá SBE RED

  • Výrobca: Iq-therm
  • Kód produktu: Slúchadlá SBE RED
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
  • 27,10€

  • Bez DPH: 22,40€

Štítky: Slúchadlá SBE blue

Skvelá slúchadlá pre Vaše voľnočasové a športové aktivity. Môžete nielen počúvať hudbu, zvukové knihy, zdokonaľovať cudzie jazyky, ale aj vybavovať telefónne hovory. Ergonomický tvar a nízka hmotnosť pre jednoduché a pohodlné užívanie. Veľmi jednoduché intuitívne ovládanie. Prepojenie s externým zariadením (telefón, tablet, PC, a pod.) Cez Bluetooth.

Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREESportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE

Športové bluetooth slúchadlá SBE s funkciou HANDSFREE si zamilujú nielen všetci športovci, ale aj bežní užívatelia. Už žiadne zamotané káble, stačí zapnúť, cez bluetooth spárovať s Vaším telefónom či iným zariadením a môžete si užívať nekonečného prúdu hudby. Pokiaľ Vám počas počúvania niekto zavolá, stlačením prostredného tlačidla prijmete a vybavíte hovor. Po ukončení hovoru sa opäť automaticky spustí prehrávanie hudby.

Vďaka skvelému ergonomickému tvaru a miernemu napružené slúchadlá perfektne drží a priťahujú sa k hlave. Môžete s nimi bez obáv vykonávať akúkoľvek činnosť. Využijete ich nielen pri športových aktivitách, ale tiež pri domácich činnostiach, pri upratovaní, varení, pri kosení trávy, apod.

Slúchadlá SBE tiež využívajú, ako plnohodnotné HANDSFREE, pracovníci a servisní technici, ktorí potrebujú mať voľné a zároveň vybavovať telefónne hovory. S týmito slúchadlami môžu pohodlne vykonávať svoju prácu a zároveň vybavovať telefónne hovory alebo na diaľku konzultovať vykonávané úkony s centrálnym strediskom. Tí si pochvaľujú pohodlné nosenie, skvelú priľnavosť k hlave a jednoduché ovládanie.

Pre maximálnu pohodu pri Vašich športových výkonoch odporúčame k športovým slúchadlám zakúpiť tiež športové fitness náramok HW2 pre monitoring všetkých Vašich športových aktivít.


Technické parametre
Baterie Li-Pol 80 mAh, nabíjanie cez USB cca 2 hod
Dĺžka hovoru až 4 hod
Dĺžka počúvania až 5 hod
Funkcia HANDSFREE ÁNO
Podpora formátov MP3, WMA, WAV
Prevádzková doba až 100 hod
Prevádzková teplota -10°C až +45°C
Rozmer 145 x 135 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Fitness náramok I-SPORT  grand karat gold

Fitness náramok I-SPORT grand karat gold

 Skladom

66,55€ 0,00€ Bez DPH: 55,00€

Detail produktu