1. Termoizolačné a protiplesňové nátery
  2. Bezfarebný lak na steny - balenie 4,8 kg

Bezfarebný lak na steny - balenie 4,8 kg

  • Kód produktu: Bezfarebný lak na steny - balenie 4,8 kg
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
  • 58,44€

  • Bez DPH: 48,30€

Štítky: Bezfarebný lak na steny - balenie 4, 8 kg,

Účinná ochrana proti plesniam a riasam.

Bezfarebný lak na steny - balenie 4,8 kg, výdatnosť cca 30m2.

Jednoduchá náhrada za keramické obklady.

Transparentný, vodou riediteľný lak v matnom prevedení. Jednoduchá aplikácia (valčekom, štetcom alebo striekacím zariadením), zvládne priemerný kutil.

Ideálny pomocník pre všetkých, ktorí majú radi čisté steny. Vytvára plne umývateľný povrch s vysokou mechanickou odolnosťou. Účinná ochrana proti plesniam a riasam. Výrazne predlžuje živosť a čistotu podkladovej maľby, teda nie je nutné tak časté maľovanie. Ideálne je pre finálne nátery extrémne namáhaných povrchov, ako sú napr. Vstupné haly, chodby, schodiská, spoločné priestory v bytových domoch, chodby a čakárne v nemocniciach a lekárskych ordináciách. Veľmi vhodné aj do miestností so zvýšenou vlhkosťou - kúpeľne, sprchové kúty, toalety, šatne a pod. Skvelý prípravok pre všetkých, ktorí neradi často maľujú. Veľmi vhodné i do miestností so zvýšenou vlhkosťou - kúpeľne, sprchové kúty, toalety, šatne .

Jednoduchá náhrada za keramické obklady. Bežnou interiérovú maľbou vytvoríte farebný podklad podľa Vašich predstáv a naň naneste lak na stenu THERMOWELL. Získate tak jedinečný, veľmi odolný povrch. Jednoduchá údržba, žiadne zanesené škáry ako u obkladu, skvelé izolačné vlastnosti.

PARAMETRY

balení :
vydatnost :

4,8 kg
cca 30 m2

Videa

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!