Menu
Your Cart

Mobilné ventilátory a Ionizery

Ventilátory a ionizéry

Hľadáte moderné, úsporné a cenovo prijateľné riešenie? Potrebujete sa v letných dňoch poriadne ochladiť? Mobilné ventilátory a výkonné ventilátory s funkciou EXTRA Vás nielen príjemne ochladí, ale tiež vyčistí a osvieži vzduch v celom priestore. Špičková nemecká kvalita, precízne spracovanie a atraktívny dizajn, to sú výrobky IQtherm.

Ventilátory IQ-AERO Pro sú šetrné k Vášmu dýchaciemu ústrojenstva. Vzduch nepřechlazují, Váš organizmus tak nebude zažívať extrémne teplotné šoky, ako je tomu u klimatizáciou. Ventilátory IQ-AERO Pro majú veľmi jednoduchú inštaláciu, stačí len vybaliť z kartónu a pripojiť do elektrickej zásuvky 230V / 50Hz. Nepotrebujete žiadne hadice z okna, ani Vás následne nečaká žiadna náročná a drahá údržba, ako je tomu u klimatizáciou.
Ventilátory IQ-AERO Pro možno ovládať pomocou hlavného panela na tele ventilátora alebo pomocou diaľkového ovládača. V tele ventilátora je chladiaci výparník s extra veľkým 30L zásobníkom na vodu. Voda sa odpořaju do okolia, viaže na seba prehriaty vzduch, zvyšuje jeho vlhkosť a tým ho ochladzuje. Do vody je možné pridať rôzne aromatické esencie, ktoré potom prevonia celý priestor.
Ventilátory IQ-AERO Pro sú vybavené dvojzónovým systémom na čistenie vzduchu. Majú odnímateľný a umývateľný prachový a peľový filter. Sú tak vhodné aj pre citlivé alergikov a astmatikov.

Ventilátory IQ-AERO Pro sú určené pre väčšie priestory, pre kancelárie, prevádzkarne a tiež pre vonkajšie zastrešené terasy. Sú vybavené kolieskami pre ľahkú manipuláciu a premiestnenie. Pre menšie priestory a pre domáce použitie je vhodnejšie menší model IQ-AERO D s funkciou EXTRA chladenia.

Recyklační poplatok v ceně.


IQtherm - FAKIR    IQtherm - FAKIR    IQtherm - FAKIRMultifunkční IQ-OMI pro ohřev, chlazení, zvlhčování a čištění vzduchuVentilátor IQ-AERO Pro - profi přístroj s extra vysokou účinnostíVentilátor IQ-AERO Pro Ventilátor IQ-AERO Pro


Stav skladu: Vypredáno
Multifunkčné zariadenie IQ-OMI pre ohrev, chladenie, zvlhčovanie a čistenie vzduchuDOPRAVA ZDARMA !!..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Stav skladu: vypredané
Ventilátor IQ-AERO D s ionizátoromDOPRAVA ZDARMA !!! AKCE SLEVA !!luxusný dizajn s extra chladiacim..
211,75€ 194,81€ Bez DPH:161,00€
Stav skladu: Vypredáno
Ventilátor IQ-AERO Pro s ionizátoromDOPRAVA ZDARMA !!! AKCE SLEVA !!!chladí / zvlhčuje / ionizuje a ..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Stav skladu: Skladom
Zásuvkový termostat TS 01pre modely IQ-STAR X, CH1800XE a AEROZásuvkový termostat slúži pre automati..
29,04€ 27,83€ Bez DPH:23,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)