1. Mobilné ventilátory a Ionizery
  2. Ventilátor IQ-AERO Pro s ionizátorom DOPRAVA ZDARMA !!!

Ventilátor IQ-AERO Pro s ionizátorom DOPRAVA ZDARMA !!!

  • Kód produktu: Ventilátor IQ-AERO Pro
  • Dostupnosť: Skladom
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii Doprava zdarma
  • 277,09€ s DPH, běžná cena 312,18€, ušetříte 35€

  • Bez DPH: 229,00€

Štítky: Ventilátor IQ-AERO Pro

Ventilátor IQ-AERO Pro s ionizátorom

DOPRAVA ZDARMA !!! AKCE SLEVA !!!

chladí / zvlhčuje / ionizuje a čistí vzduch !!!

Špičková Nemecká kvalita, precízne spracovanie a atraktívny dizajn.

Ventilátory IQ-AERO Pro - sú nové moderné prístroje v luxusnom bielom dizajne s extra vysokou účinnosťou. Tento model je určený pre väčšie priestory, pre komerčné využitie a tiež pre zastrešené vonkajšie terasy. V sparnom lete Vás tento model príjemne a zdravo ochladí, okolitý vzduch osvieži chladivú vodné trieštia, zbaví ho všetkých prachových častíc vrátane peľov a naplní ho Zdravim ióny. Takže sa potom budete cítiť ako na morskej pláži.
Ventilátory IQ-AERO Pro sú šetrné k Vášmu dýchaciemu ústrojenstva. Vzduch nepřechlazují, Váš organizmus tak nebude zažívať extrémne teplotné šoky, ako je tomu u klimatizáciou. Ventilátory IQ-AERO Pro majú veľmi jednoduchú inštaláciu, stačí len vybaliť z kartónu a pripojiť do elektrickej zásuvky 230V / 50Hz. Nepotrebujete žiadne hadice z okna, ani Vás následne nečaká žiadna náročná a drahá údržba, ako je tomu u klimatizáciou.


Ventilátory IQ-AERO Pro možno ovládať pomocou hlavného panela na tele ventilátora alebo pomocou diaľkového ovládača. V tele ventilátora je chladiaci výparník s extra veľkým 30L zásobníkom na vodu. Voda sa odpořaju do okolia, viaže na seba prehriaty vzduch, zvyšuje jeho vlhkosť a tým ho ochladzuje. Do vody je možné pridať rôzne aromatické esencie, ktoré potom prevonia celý priestor.

Ventilátory IQ-AERO Pro sú vybavené dvojzónovým systémom na čistenie vzduchu. Majú odnímateľný a umývateľný prachový a peľový filter. Sú tak vhodné aj pre citlivé alergikov a astmatikov.

Ventilátory IQ-AERO Pro sú určené pre väčšie priestory, pre kancelárie, prevádzkarne a tiež pre vonkajšie zastrešené terasy. Sú vybavené kolieskami pre ľahkú manipuláciu a premiestnenie. Pre menšie priestory a pre domáce použitie je vhodnejšie menší model IQ-AERO D s funkciou EXTRA chladenia.

Potrebujete sa v letných dňoch poriadne ochladiť? Hľadáte moderné, úsporné a cenovo prijateľné riešenie? Ventilátory a energeticky úsporné klimatizácia s tepelným čerpadlom IQtherm - FAKIR sú pripravené k Vašim službám.

chladiaci výkon
chladiaci výkon 170W, až 12m/s, 1550m3/hod
Čistenie vzduchu + ionizér ÁNO - dvojzónovej + ionizačné mriežka
LED panel + diaľkový ovládač ANO
Vykurovanie / tepelný výkon NE
Zvlhčovač + funkcie EXTRA chladenia ÁNO, chladiaci výparník s nádobkou na vodu 30l
Technické parametre
Farba biela s biela s čiernymi doplňky
Hmotnosť 11 Kg
Oscilácie (rotácia) ANO, 110° vertikálně
rozmer Š x V x H 36 x 52 x 103 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!