Menu
Your Cart

Infražiarič IQ-STAR M black 2000W -VYPRODÁNO !

 Infražiarič IQ-STAR M black 2000W -VYPRODÁNO !
 Infražiarič IQ-STAR M black 2000W -VYPRODÁNO !
 Infražiarič IQ-STAR M black 2000W -VYPRODÁNO !
Doprava zadarmo
 Infražiarič IQ-STAR M black 2000W -VYPRODÁNO !
 Infražiarič IQ-STAR M black 2000W -VYPRODÁNO !
 Infražiarič IQ-STAR M black 2000W -VYPRODÁNO !
Infražiarič IQ-STAR M black 2000W -VYPRODÁNO !
DOPRAVA ZADARMO
U tohto tovaru DOPRAVA ZADARMO
235,95€
Bez DPH: 195,00€
  • Stav skladu: Vypredáno
Predané 3
Produkt si prezrelo 4798

 Infražiarič IQ-STAR M black 2000W

  DOVOZ ZDARMA !!!  Pri väčšom odbere poskytujeme zľavu !!!

Nezabudnite chrániť infražiariče prepäťovou ochranou !!!

POZOR: infražiarič vždy natočte do priestoru, ale nikdy nemajte natočený na priamy predmet, vypne sa poistka, alebo sa spáli trubice !!!

Infražiarič umožňuje aj takzvané zónové vykurovanie, kedy vo veľkom priestore vykurujete len konkrétne miesto. Tento efekt sa využíva predovšetkým v dielňach či skladových halách, kde vykurujete iba požadované pracovisko. Dosiahnete tým maximálne úspory prevádzkových nákladov. Tento systém vykurovania sa využíva napr. V kostoloch.

Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenie na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne. Infražiarič môže byť umiestnený celoročne na nekrytom mieste.

V interiéri sa používa pre prikurovanie vo väčších obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia.

Možnosť umiestnenia na stenu, strop alebo na teleskopický stojan (v horizontálnej i vertikálnej polohe). Životnosť vykurovacej trubice 10 tis. hodín (nanofikované karbónové vlákno).
Vyberať môžete z dvoch farieb striebornej a čiernej. Čierne prevedenie sa prevažne využíva na vykurovanie kostolov, domov smútku a historických objektov.

Infražiariče IQ-STAR M môžete využívať aj ako náhradu za populárny infrasauny. Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo 
strop alebo na teleskopický stojan (v horizontálnej i vertikálnej polohe)  a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivé stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických ťažkostiach, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúcu reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb.

Regulácia vykurovacieho výkonu je v dvoch stupňoch: I = 1000W, II = 2000W. Môžete ho ovládať ručne tlačidlom na boku infražiariče, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Diaľkový ovládač umožňuje tiež nastavenie časového vypnutia.

Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m a je zakončená zásuvkovú vidlicou.
Infražiariče IQ-STAR M sú stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie. Tieto infražiariče majú vo svojej kategórii pre extrémnu záťaž najlepšie parametre na trhu: skvelú cenu - silný výkon - vysokú kvalitu - extrémnu odolnosť a veľmi dlhú životnosť.

Technické parametre
Diaľkový ovládač ANO
Digitálny displej , diaľkové ovládanie, časovač ANO
Hmotnosť 2,9 kg
krytie IP 65
Maximálna vykurovaná plocha index 26 / 14 m2
Regulovateľný výkon 2 stupne 1000 / 2000W
Rozmer D x Š x V 68 x 12 x 12 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!