Menu
Your Cart

Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical DOPRAVA ZDARMA

Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical  DOPRAVA ZDARMA
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical  DOPRAVA ZDARMA
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical  DOPRAVA ZDARMA
-6 %
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical  DOPRAVA ZDARMA
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical  DOPRAVA ZDARMA
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical  DOPRAVA ZDARMA
Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical DOPRAVA ZDARMA
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
453,75€
424,71€
Bez DPH: 351,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 4960

Elektrický dualny thermo radiátor IQ-K10 vertical

 DOPRAVA ZDARMA !!!

Duálný thermo radiátor - je unikátnou novinkou v oblasti elektrického vykurovania. Ide o revolučnú duálnu technológii kombinujúci klasické konvenčné vykurovanie s infračerveným sálaním tepla. Radiátory integrujú to najlepšie z oboch systémov. Výsledkom je unikátný, maximálne úsporný vykurovací systém s veľmi rýchlym teplotným nárastom, vytvárajúce úplne dokonalú teplotnú pohodu. Bleskový nárast teploty, ale i  po vypnutí radiátora, hreje radiator dalšie  40 - 50 minút.
Radiátory majú veľmi ladné telo so zaoblenými krivkami, ktoré, v kombinácii lesklej bielej farby s kovovým matom, podčiarkujú ich jedinečný a exkluzívny dizajn.

Duálny thermo radiátory IQ-K wifi sú vhodné nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj na prikurovanie. Majú metrový kábel so zásuvkovou vidlicou vyvedený v pravej spodnej časti radiátora. Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie radiátora na stenu.

Radiátor IQ-K obsahuje dva vykurovacie systémy, ktoré pracujú v úplnom súlade a vzájomne sa dopĺňajú. Karbónový vykurovací termočlánok a karbónový infra sálavý panel. Infrapanel vytvára príjemné sálavé teplo, ktoré sála do priestoru a karbónový termočlánok zabezpečuje prirodzený ohrev vzduchu, ktorý samovoľne cirkuluje v danom priestore a rovnomerne sa v ňom rozprestiera. Dosiahneme tak rovnomernej distribúcie tepla nielen po celej miestnosti, ale aj medzi podlahou a stropom (bez vírenie prachových častíc). Vďaka infračervenému sálanie dochádza k akumulácii tepla do stien, nábytku a všetkých ďalších pevných predmetov v miestnosti, ktoré potom teplo odovzdávajú ďalej do okolia. Pri vypnutí radiátora tak nedochádza k žiadnemu prudkému poklesu teploty, ako je to napr. Pri konvektoroch (priamotopov).

Termostat má veľmi vysokú citlivosť s presnosťou +/- 0,1 ° C. Ak dôjde k poklesu teploty o 0,5 ° C od nastavenej hodnoty, radiátor sa automaticky zapne, dohreve na požadovanú hodnotu a potom sa opäť vypne.

Možnosť použitia

Duálné thermo radiátory IQ-K možno použiť vo všetkých typoch stavebných konštrukcií. Od murovaných, cez železobetónové konštrukcie, sendvičové drevostavby až po drevené drevenice. Možno ich použiť aj do starých kamenných stavieb a do budov sa sadrokartónovými priečkami. Duálny thermo radiátory IQ-K sú vhodné nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj na prikurovanie. Majú pripojovací kábel bez zásuvkové vidlice, ktorú Vám na želanie namontujeme (príplatok 150, -Kč). Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie radiátora na stenu.

Duálny thermo radiátory IQ-K majú tiež ďalšie chytré funkcie:

Termostat s WI-FI technológií

Duálny thermo radiátory IQ-K wifi majú integrovaný podsvietený termostat s LED displejom. Termostat má užívateľsky veľmi priateľské a jednoduché ovládanie. Termostat môžete používať v manuálnom režime a pomocou tlačidiel +/- nastavovať požadovanú vykurovaciu teplotu v rozpätí 10 - 30 ° C. Alebo môžete využiť automatický režim s voliteľným týždenným programovým nastavením.

Okrem teploty môžete na termostate tiež vyberať z 3 vykurovacích režimov:

Comfort            radiátor topí v štandardnom režime podľa nastavenej teplotné hodnoty na termostate pre komfortné teplotnú pohodu

Eco                     radiátor topí v úspornom režime s teplotou zníženú o 3 ° C, než ak je nastavená hodnota na termostate

Anti-freeze        radiátor topí v Protizámrzný režime, udržiavaná teplota 7 ° C (+/- 3 ° C)

Termostat má veľmi vysokú citlivosť s presnosťou +/- 0,1 ° C. Ak dôjde k poklesu teploty o 0,5 ° C od nastavenej hodnoty, radiátor sa automaticky zapne, dohreve znovu na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne. Radiátor tak väčšinou kúri iba niekoľko minút a potom sa opäť vypne.

   1. Senzor otvoreného okna - v prípade otvorenia okna sa radiátor automaticky prepne do úsporného režimu, aby nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám (túto funkciu môžete ľubovoľne zapínať alebo vypínať)
    2. Senzor pohybu - ak sa v miestnosti nikto dlhšiu dobu nepohybuje, radiátor sa automaticky prepne do úsporného režimu, šetrí tak Vaše náklady na vykurovanie (túto funkciu môžete ľubovoľne zapínať alebo vypínať).
    3. Kontrola spotreby el. energie - stlačením jedného tlačidla môže kedykoľvek overiť spotrebu el. energie (KW) za posledných 24 hod alebo 7 dní. Náklady za vykurovanie sú tak pod vašou stálou kontrolou.
    4.Grafický indikátor spotreby el. energie - upozorňuje Vás, akú ekonomiku spotreby el. energie máte u Vášho radiátore nastavenú a smeruje Vás k optimálnemu a úspornému užívanie radiátora

Dôležité upozornenie

Ak budete pri radiátore používať iba funkciu manuálneho nastavenia teploty (+/-) bez ďalšieho programovaného nastavenia, stačí iba aktivovať funkciu REM a nastavenej teploty pre comfortné a Eco režim zostanú uložené v pamäti aj pri dlhodobom odpojení od el. siete

Dôležité upozornenie: Ak máte na elektrickom okruhu, na ktorý budete radiátor pripájať, dvojtarifnú spínanie HDO signálom a chcete používať programové funkcie termostatu, je nutné dvojtarifnú riadenie HDO signálom vyblokovať, inak bude dochádzať k strate nastavených funkcií (ku strate dôjde po 30 min. Od odpojenie el.prúdu). Prípadne môžete použiť funkciu vzdialeného ovládania cez externý (nezávislý) termostat.

Technické parametre
Hmotnosť 7,7 kg
krytie IP 24
Rozmer D x Š x V 79 x 51 x 12 cm
Výkon 1000W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!